Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwolanie bana

#11

Radzę się uspokoić. W innych przypadkach gracze się przyznawali do używania x-ray.

#12

Biorąc pod uwagę że niektórzy potrafią się przyznać, a ten kłamał i opowiadał bajke. Twoje zachowanie tutaj jest niestosowne, więc radzę się zastanowić nad całą sprawą.

#13

Jestem zniesmaczony twoją wypowiedzią. Inni okazują skruchę i nie wymaga udowadniania uczciwości danej kary. To, że Twój znajomy wybrał tą cięższą drogę kłamstwa, to nie moja wina. Jeszcze gorsze jest to, że nie widzisz niczego złego w tym co napisałeś, ale to już pominiemy, bo to nie Ciebie się tyczy odwołanie. Już wcześniej napisałem, że WIEM, że to on kopał i jakbyś chociaż chciał przeczytać moje wypowiedzi może doszedłbyś do trochę bardziej sensownego wniosku
[Obrazek: Sygn2.png]

#14

(09-02-2020, 22:23 PM)Kaene napisał(a): Biorąc pod uwagę że niektórzy potrafią się przyznać, a ten kłamał i opowiadał bajke. Twoje zachowanie tutaj jest niestosowne, więc radzę się zastanowić nad całą sprawe
Bajkę Płacz ze śmiechu, mi się przyznał że używał x-raya żeby wykopać trochę węgla, ale wytłumaczyłem mu żeby tego nie robił, nie wykopał na X-Rayu żadnych zasranych diaxów, wiedziałbym ponieważ po pierwsze, nie korzysta on z ender chesta prawie wgl, wszystkie diaxy chowa do skrzyni na działce, po drugie węgiel wykopał dla mnie bo go poprosiłem i myślałem że normalnie poszedł wykopać. Poprosiłem go by z tego nie korzystał i nie korzystał bo przez cały czas przy nim byłem. Po trzecie jedyne diaxy jakie miał to było jakieś 36 diaxów które nawet od niego porzyczyłem. Po za tym współdzieliliśmy ekran.

#15

[Obrazek: unknown.png]

I mimo tych wszystkich dowodów nadal chcesz go bronić? Czy ty nie widzisz jak się pogrążasz?
[Obrazek: Sygn2.png]

#16

Lolbiter, spokojniej. Może i nie ma xraya na 1.15.2 ale są txt przez które widać przez bloki. Hmm? Jestem przeciwko skrócenia bana.

#17

Jeżeli wykryto xray to jest to złamianie regulaminu czyli ban. Co z tego, że nie ma xray na 1.15.2 skoro są txt packi - czym się różni jedno od drugiego? Oba działają tak samo, Naten wysłał screena, ktry to udoeadnia, nie wykazujesz skruchy, a dodatkowo twój nick na forum oraz to jak się odnosisz. Nie jestem za skróceniem bana, kara jest nawet za mała (patrząc na słownictwo).


EDIT: Nick zmieniony, lale pamiętam jaki byl to samo jakie slownictwo bylo uzywane w podaniu.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#18

Gracz, którego dotyczy odwołanie nie ma nic więcej do powiedzenia i postanowił napisać do mnie w pw na Discordzie. Przyznał się do kłamstwa i swojej winy.
Ban zostanie zmieniony na bana 30-dniowego (mógłby być krótszy gdyby nie kombinowanie na początku), a zdobyte surowce odebrane.
Gracz LolbiteR za swoją postawę i sposób wyrażania się dostał 2-dniowego bana.

Zamykam wątek.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1
1
1
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości