Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] MelodiaSendemal

#1

 Nick w grze:
MelodiaSendemal

 Wiek:
18 lat (19 Rocznikowo)

 Staż na serwerze (od kiedy grasz):
Od III Edycji.

 Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:
Powyżej sześciu godzin na dzień.

 Czy jesteś w stanie poświęcać czas serwerowi w piątkowe wieczory:
Tak.

 Otrzymane na serwerze kary:
Brak.

 Długość gry w Minecraft:
Około 6-7 lat.

 Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze:
Owszem, pełniłam rolę 
budowniczego, a także funkcjonowałam jako Helper.

 Czy posiadasz konto w serwisie Discord:
Tak.

 Obecni Administratorzy:

- MiroTcz

- Ladykotka
- N_Thinker
- Animekowa

 Obecni SuperModeratorzy:

- Damonte

- Naten_13

 Obecni Moderatorzy:

Brak.

 Obowiązki administracji:

- Dostępność dla graczy i innych członków administracji.

- Wspieranie graczy przy rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z serwerem oraz samą grą.
- Dbanie o porządek na czacie.
- Informowanie administracji wyższych stopni o różnego pokroju błędach oraz problemach technicznych serwera.

 Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera:
Nie, Nie znam.

 Gdzie znajduje się regulamin: 

   Regulamin można znaleźć między innymi:

 - Pod linkiem regulamin.mineworld.pl
 - W grze pod komendą /regulamin 
 - Oraz na serwerze Discord na kanale #regulamin

 Dlaczego właśnie Ty:

Uważam się za osobę odpowiedzialną i dość rozważną, myślę że poradziłabym sobie z obowiązkami. Jestem spokojną, szczerą i raczej  towarzyską osobą. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się tej osobie pomóc jak najlepiej. Myślę, że potrafiłabym się zachować w każdej  sytuacji. Przede wszystkim chciałabym również wesprzeć serwer w większym stopniu niż to mogłam robić dotychczas.

 Opisz siebie:

 Melodia. Aktualnie uczęszczam do liceum na profilu artystycznym. Od zawsze pasjonowała mnie muzyka, sama gram na pianinie oraz na nieco mniejszych rozmiarów  sprzęcie - Keyboardzie. Uwielbiam również rysować, zazwyczaj są to zwykłe szkice, manga, a czasem coś większego. Mimo, że pogoda czasem psuje plany uprawiam  też sporty takie jak jazda na rolkach, łyżwy oraz rower. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest muzyka i komputer. Jestem typem Gamerki, mam na swoim koncie  naprawdę sporą ilość ogranych tytułów. Zazwyczaj są to gry zręcznościowe, fabularne typu MMORPG, strategiczne oraz przygodówki.
?

#2

Jesteś bardzo aktywna na survivalu i creative (nie wiem jak ze skyblockiem bo nie bywam tam). Jesteś fajną i pomocną osóbką. Często pomagasz innym gdy mają jakiś problem. Wyróżniasz się na czacie. Szczerze, to widzę Cię w roli członka administracji. Jestem na TAK.

#3

Widać że bywasz na cv jak i na sv często, można wypisać twoje godziny, ale nie chce włączać kompa. Moje zdanie jest podzielone połowicznie, ale bardziej na TAK z delikatnym przechyłem na NIE.
3
1

#4

O tobie powiem tak:

Aktywność spora, choć nie widziałem Cię na SkyBlock, zawsze jesteś aktywna na Discord, staż nawet spory. Znasz obowiązki, brak kar oraz jesteś dostępna na eventach. Myślę, że jesteś osobą miłą, sympatyczną i pomocną - wiele razy widziałem jak podpowiadasz, pomagasz.
Nic tu więcej nie będę mówił, jestem na TAK. Powodzenia!
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#5

no jak melodia-chan się zgłosiła to moge się szykować do następnej rekrutacji bo jest zdecydowanie lepsza odemnie czy redeq
"Jest tylko jeden sposób na walkę z plagą, Izoluj i czekaj aż zniknie"
[Obrazek: 54268354_385928522206519_8928533892172873728_n.png]
1
1

#6

Plusy: (te pogrubione i podkreślone są ważniejsze i bardziej wpływają w mojej opinii na rozpatrzenie tego podania)
          (te ciemniejszą czcionką i kursywą są mniej ważne i mniej wpływają w mojej opinii na rozpatrzenie tego podania)
- Jesteś dojrzała, odpowiedzialna i Ogólnie Twoje zachowanie jest dobre
- Pomagasz
- Często Cię widzę na Serwerze (Survival i Creative) i masz dużo czasu, który możesz poświęcić dla serwera
- Masz jakieś doświadczenie w byciu Administratorem
- Jesteś Aktywna na Chacie
- Dobrze znasz obowiązki administracji
- Brak kar

Jesteś miła, Pomocna, aktywna i nie ma z tobą większych problemów. Sam fakt, że nie mogłem tobie dać żadnych minusów jest dosyć ciekawy i oczywiście na plus. Jestem na:  TAK
[Obrazek: Sygn2.png]

#7

Szczerze cieszę się ze złożyłaś podanie.
Zacznę od plusów jakie dostrzegam:
- wiek oraz ogólna Twoja dojrzałość
- jesteś aktywna na serwerach chociaż częściej piszesz na czacie z discorda (przynajmniej kiedy ja jestem Język )
- nie masz żadnych kar na serwerze co bardzo mnie cieszy
- pełniłaś funkcje członka administracji innego serwera
- Twój staż na serwerze

Teraz minusy których nie jest niewiele:
- aktywność na forum (zarejestrowałaś się w 2018 roku a od tego czasu tylko 13 postów) trochę mało Oczko

Odbieram Cię jako dojrzałą i sympatyczną osobę, jestem za przyjęciem Cię w nasze szeregi Uśmiech

#8

Na wstępie zaznaczę, że wybrałem tylko kilka podań, które uznałem za warte dłuższego rozpisania się, a Twoje jest jednym z nich.
Przy pozostałych podaniach użyję skrótowego podsumowania.


Dobrze, że postanowiłaś spróbować sił i również złożyłaś podanie w tej rekrutacji, byłoby bardzo szkoda, gdyby się tutaj nie znalazło.

Podanie wygląda ładnie i przejrzyście, nie ma elementów jaskrawych lub nieczytelnych, nie mam przy nim zastrzeżeń i to jest na plus.
 
Masz na serwerze wysoki staż, idącą z nim w parze aktywność, odpowiedni wiek i wyraźnie obiecujące umiejętności.
 
Twój neutralny styl gry (nie mieszasz się w prywatne/wewnętrzne układy lub dramy między graczami/gildiami) i wewnętrzna obiektywność - są jednymi z naprawdę wielu czynników, które się dobrze identyfikuje z cechami członka administracji. Na plus idzie też to, że mimo tych cech jesteś zauważalna, a także aktywna na czacie i nie można powiedzieć, że się nie wyróżniasz z tłumu.
 
Bez względu na to w jaki sposób spróbuję spojrzeć na Twoją kandydaturę, nie mogę stwierdzić, że nie zasługujesz na szansę i uznanie w rekrutacji, a to wszystko jest spowodowane zaletami i argumentami, które dają namacalne dowody, że naprawdę wiele wniesiesz na serwer, tym bardziej, że robiłaś i robisz to do tej pory.
 
Zacznę od opisania atutów, które znacząco wpłynęły na pozytywne odebranie Twojej kandydatury.

Ogromną zaletą jest to, że jesteś zbalansowana pod kątem serwerów creative i survival. Twój łącznie spędzony czas na serwerach jest naprawdę solidny i rozłożony, poświęcasz uwagę obu serwerom, czego jednak zabrakło u innych kandydatów, którzy przykuli moją uwagę - zazwyczaj było to aktywne granie na konkretnym serwerze (cv lub sv) z zaniedbaniem tej czynności na drugim.

Warto wspomnieć o tym, że masz takie wyniki mimo swojej przerwy na serwerze, gdy zepsuł Ci się komputer. W momencie odzyskania sprzętu (jakoś w okresie Świąt, może prezent x d) – natychmiast wróciłaś do swojej wysokiej aktywności. Wspomniałem o tym, żeby zaznaczyć, że gdyby nie ta przyczyna, która nie zależała od Ciebie – wyniki odnośnie aktywności byłyby najpewniej znacznie wyższe, a są wysokie mimo przerwy, bo gdy jeszcze mogłaś grać - robiłaś to bardzo często, tak jak teraz - kiedy możesz ponownie. Takie lub podobne sytuacje są losowym pechem, mogły występować i występowały u wielu osób, również wśród członków administracji. Czy jednak ta nieunikniona przerwa w minimalnym stopniu wpłynęła na Twoje chęci i udział na serwerze? Myślę, że zdecydowanie nie, bo praktycznie ciągle siedziałaś na discordzie i bardzo wiele razy widziałem jak tam (na różnych kanałach) odpowiadałaś graczom na pytania i odciążałaś zajętą administrację, udzielając też przy tym szybkiej pomocy.

Zauważyłem, że nie omijały i nie omijają Cię nowości/aktualności, jesteś w tych tematach na bieżąco. Generalnie widać, że jesteś przywiązana do serwera i chcesz być na nim obecna, często wchodzisz, starasz się o to dbać.

Wspomniałaś w podaniu, że rozegrałaś masę tytułów, w moim odczuciu to tylko zwiększa Twoją „gwarancję” odnośnie przyszłościowej obecności i aktywności na serwerze. Połączmy dwa fakty – grasz w MineCraft’a od kilku lat i masz na koncie wiele rozegranych gier, a mimo tego „padło” akurat na MineCraft'a i to w nim nieprzerwanie spędzasz najwięcej czasu. W moim odczuciu to zwiększa pewność i minimalizuje ryzyko, że wciągniesz się w inną grę, bo niestety bywały i takie przypadki wśród pozytywnie przyjętych kandydatów.

Na plus także branie udziału w eventach z serwerów creative i survival, chociaż w przypadku survivalu głównie była to druga część eventu (z tego co zaobserwowałem), ale widywałem Cię również na pierwszej.

Jako gracz wyznaczałaś sobie konkretne cele, głównie były to budowle, które starannie wykonywałaś. Zawsze miałaś nastawienie, że „ma być idealnie”. Mimo pochwał twierdziłaś, że wciąż można zrobić to lepiej, kilkukrotnie poprawiałaś jakiś fragment, bo chciałaś wyciągnąć z tego maksimum - jesteś perfekcjonistką. Wspomniałem o tym, bo takie samo podejście zauważyłem przy budowaniu miejsc/lokacji, które miały mieć swoje przeznaczenie na serwerze. Zbudowałaś okazałą arenę, wyraziłaś chęci na dodanie nowego obiektu przy czasoumilaczach, takowe i podobne sytuacje miały miejsce o wiele wcześniej, a Ty nawet obecnie bierzesz udział w istotnym projekcie na survivalu, który Ci wychodzi ewidentnie obiecująco. Pomogłaś sprawdzić graczy, którzy cheatowali, nie zwracałaś im bezmyślnej uwagi na czacie, a dawałaś dyskretne cynki do administratora, żeby nieświadomy gracz dalej cheatował, a admin mógł to łatwo zaobserwować i zadziałać.

To wszystko pokazuje, że jesteś osobą kompetentną i umiejętną

Widać, że wcześniej pełniłaś podane funkcje na innych serwerach, w szczególności budowniczego - świetnie się posługujesz WorldEdit'em i potrafisz z nim zrobić wiele okazałych i mniej/bardziej skomplikowanych budowli, a także projektów. Wiele może ułatwić także pełniona wcześniej funkcja helpera, pomogłaby się szybciej odnaleźć w zespole i współpracować przy pilnowaniu serwera. Powyższe role, a także ogólny staż, nie tylko ten na naszym serwerze - przemawiają na korzyść dla Twojego doświadczenia.

Pomijając pomoc przy sprawdzaniu cheaterów – odebrałem od Ciebie bardzo wiele zgłoszeń odnośnie łamania regulaminu przez innych graczy, również tych z zachowaniem na czacie, a to także ważne, bo należy dbać nie tylko o uczciwą rozgrywkę, a także akceptowalny porządek na publicznych kanałach (discord) lub głównym czacie gry.

Ciężko mi to nazwać wadą, a zwłaszcza przy obecnej rekrutacji, gdzie jest to pięta achillesowa (wyolbrzymione określenie) wielu dobrych kandydatów (pod uwagę biorę i będę brać wyniki z obecnej daty), ale masz dość niską aktywność na serwerze SkyBlock...mimo wszystko - wciąż jest odczuwalnie wyższa od tej u kandydatów, którzy mnie zainteresowali najbardziej. Najlepiej będzie to potraktować jako aspekt, który wszyscy mogą poprawić. 

Czasem też wdajesz się w mniej potrzebne dyskusje, zazwyczaj byłaś prowokowana, przy innych sytuacjach miewałaś ku temu swój powód, ale częściej zauważałem, że ignorowałaś lub wręcz krótko i ironicznie odpowiadałaś na niemądre komentarze. Mimo wszystko, zachowywałaś kulturę wypowiedzi i nie ponosiły Cię emocje, temu absolutnie nie zaprzeczam. Wiele razy też widziałem, że zachęcasz graczy do zakończenia dyskusji, która zmierzała w złym kierunku (lub już się na takim znajdowała), ciężko jest Cię sprowokować, jesteś stabilną osobą i do tej pory widziałem, żeby prowokacja się udała tylko jednej osobie, która jednak ma do tego talent i zdążyła już podpaść prowokacją niemal każdemu (oszczędzę szczegółów). Twoje zachowanie na czacie publicznym jest naprawdę bardzo w porządku.

Pragnę także wspomnieć o fakcie, że jesteś taka od bardzo dawna, a Twój wkład, aktywność i charakter/zachowanie - były stabilne, nie zmieniły się lub bardziej nasiliły tylko w momencie rekrutacji.

Obiektywnie uważam, że jesteś świetnym kandydatem i mogłabyś wnieść sporą pomoc - bardzo byś się przydała w administracji.

Zdecydowanie ode mnie będzie wielkie TAK.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#9

Jestem na tak, jestes spokojna i pomimo moich prób prokowaxji Cię nie udało mi sie, duzo przebywasz na serwerach itp itd.
[Obrazek: giphy.gif]

#10

Zbyt słabo Cię znam żeby powiedzieć coś konkretnego, ale widać że jesteś aktywna. Czasem u kogoś coś zbudujesz i widać że jesteś lubiana.
Postawię na wiek i książkę wyżej którą napisał Lelo. Poza tym ładnie budujesz, co być może mogłabyś wykorzystać będąc w administracji.
Nie widzę żadnych wad więc nie pozostaje mi nic innego:
jestem na tak!
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości