Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] Ewka52

#1

1.Nick w grze: Ewka52

2.Wiek: 18 ( w tym roku 19)

3.Staż na serwerze (od kiedy grasz):
Gram od wakacji zeszłego roku.

4.Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:
Ze względu na zbliżającą się mature mogę poświęcić 1-3 h w tygodniu, w weekendy więcej. Po zakończeniu roku szkolnego (w kwietniu) będę mogła poświęcić więcej czasu.

5.Czy jesteś w stanie poświęcić czas w piątkowe wieczory:
Tak, jestem obecna prawie na każdym evencie w piątki, chyba że coś mi wypadanie.

6.Otrzymane na serwerze kary: Brak

7.Długość gry w Minecraft:
Gram około 6 lat.

8.Czy pełniłeś jakąś funkcje na innym serwerze:
Nie

9.Czy posiadasz konto w serwisie Discord:
Tak, posiadam.
Ewka#0750

10.Obecni Admistratorzy (wymień):
- MiroTcz
- N_Thinker
- Ladykotka
- Animekowa

 11. Obecni SuperModeratorzy (wymień):
- Naten_13
- Damonte

12.Obecni Moderatorzy (wymień): Brak

13.Obowiązki administracji:
- Znajomość komend

- Aktywność, dostępność dla graczy i członków administacji

- Pomaganie graczom przy podstawowych problemach np.
• Receptury na dany przedmiot (ogólne jak i te serwerowe np. kilof węgielny, platyna itp.)

• Podpowiedzenie komend graczom
 np. dotyczące zwierzaków (plugin), działek itp.

- Utrzymanie porządku na czacie

- Informowanie członków administacji o problemach technicznych

14.Czy znasz błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień):
Nie znam.

15. Gdzie znajduje się regulamin:
- Na głównej stronie forum w dziale "Regulaminy i Ogłoszenia"
- Na discordzie w dwóch miejscach:
  #regulamin
  #ważne-linki ( 3 od góry link) 
- W grze pod komendą /regulamin (krótka wersja + link do całości)

16. Dlaczego  właśnie Ty:
Chciałabym pomóc graczom ( w większym stopniu) jak i administacji (odciążyć od części obowiązków). Admistratorzy nie zawsze mają czas np. mają przydzielone zadanie i czasami muszą przerywać swoją prace, aby wysłuchać danego gracza i mu pomóc.

17. Opisz siebie minimum (6 zdań):
Mam na imię Ewelina (nie Ewa Oczko ), mam 18 lat. Uważam się za opanowaną, miłą i odpowiedzialną osobę. Uczę się w liceum ogólnokształcącym na profilu mat-fiz-ang. Jestem najmłodsza w rodzinie (3 braci). Lubię zwierzęta i lubię je obserwować, ich zachowanie podczas różnych sytuacji. W wolnych chwilach czytam książki różnych gatunków. Od 4 lat czasami oglądam anime, również różnego gatunku. Spędzam dość sporo czasu on-line ale lubię spotykać się ze znajomymi, aby porozmawiać twarzą w twarz, po wygłupiać się (może trochę dziecinne ale moim zdaniem każdy ma coś z dziecka).

#2

Szczerze to nigdy nie widziałem Cię na serwerze i kompletnie się nie wyróżniasz między innymi graczami. Jeżeli teraz nie możesz aktywnie grać, to proponuję spróbować następnym razem... Jestem na nie

ODPOWIEDŹ DO POSTU POD SPODEM: Próbować zawsze warto Uśmiech
[Obrazek: Sygn2.png]

#3

Spodziewałam się odpowiedzi dotyczących czasu. Chciałam spróbować, jak się nie uda spróbuję następnym razem

#4

Droga Ewelino fajnie, że osóbki w Twoim wieku próbują dostać się do naszej administracji. Wiek Twój jest jak najbardziej na plus. Niestety czas od kiedy z nami jesteś jest dość krótki. 1-3h które mogłabyś poświęcić dla serwera to nawet nie najgorzej ale problem polega na tym, że np ja osobiście znam Cię tylko z nicku. Dla mnie niczym nie wyróżniłaś się na tle innych osób, nigdy nie widziałam byś pomagała komuś (co nie znaczy że tego nie robisz). Aktywność na forum też nie jest jakoś imponująca. Jeśli zostaniesz z nami na dłużej jako gracz i będziesz bardziej aktywna to przy następnej rekrutacji myślę że będziesz miała szansę się dostać w szeregi administracji ale w aktualnej jestem na nie.

#5

Ja jestem na tak
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#6

Jestem na tak. Często widzę jak piszesz z Discorda aby komuś pomóc,pomagasz nowym graczom na serwerze oraz widziałem ciebie na kilku serwerach co tez jest na +.

#7

Podanie ładnie napisane.
Wiek jak najbardziej na plus.
Gorzej z czasem, który przed maturą możesz poświęcić dla gry. Wiadomo, nauka najważniejsza Uśmiech
Staż na serwerze MW dosyć krótki, jednak w okresie ostatnich paru tygodni spędzasz na nim sporo czasu. Nie tylko na survivalu, ale też na creativie a i na skyblocku Cie widziałam Uśmiech
Zauważyłam, również, że jak nie ma Cię na serwerze, jesteś aktywna na discordzie, i przez niego udzielasz pomocy innym graczom. Zgłaszasz złamanie regulaminu, potwierdzone screenami.
Jednak, zgadzam się z Ladykotką, pograj z nami jeszcze przez dłuższy czas jako gracz, pomagaj tak jak pomagasz, zgłaszaj błędy,wybryki graczy. Jeżeli tak zrobisz, to myślę, że kolejna rekrutacja pójdzie gładko Uśmiech
Powodzenia Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#8

Moim zdaniem wykazujesz odpowiednie cechy i pod względem zachowania uznaję Cię za porządnego kandydata.

Jesteś dorosła, zachowujesz się dojrzale, zgłaszasz zachowania łamiące regulamin, jesteś osobą spokojną i nie dajesz się innym sprowokować.

Często bierzesz udział podczas eventów, regularnie wchodzisz na serwer i śledzisz go także z discorda.

Wcześniej miałem wrażenie, że jesteś cicha i mało się udzielasz na czacie, ale zauważyłem stopniową zmianę, która już trochę trwa i zmierza w dobrym kierunku. Uśmiech

Nie jestem w stanie wskazać wady, wszystko jest po prostu kwestią stażu (tego z obecnością) i aktywności, bo w tym temacie jest jeszcze "za mało i za wcześnie".

Jeśli chodzi o zachowania, które do tej pory pokazałaś i (mam nadzieję) utrzymasz - w pełni poprę Twoją kandydaturę.

Moim zdaniem podanie zasługuje na pozytywne rozpatrzenie, żeby w przyszłości mieć większe i zasłużone szanse - przy obecnej rekrutacji jest dla Ciebie jeszcze za wcześnie, takie mam zdanie.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#9

W pełni zgadzam się z Lelem. Jak napisał - choć jesteś dojrzała, miła i ogarnięta, to jednak jest jeszcze trochę za wcześnie. W każdym razie, życzę Ci serdecznie powodzenia, a nawet jeśli się nie uda - życzę powodzenia w przyszłości. Mam szczerą nadzieję, że się nie poddasz i w następnej rekrutacji znów napiszesz podanie, bo naprawdę możesz mieć wtedy bardzo duże szanse.

#10

Podanie jest ładnie napisane (i w przyjemnych dla oka kolorach).
Na czacie nie widywałam Cię prawie w ogóle, co w tym przypadku nie jest minusem - nie wdajesz się w niepotrzebne dyskusje, nie zaczepiasz innych graczy i - raczej - jesteś osobą poważną.
Twoja pomoc wobec innych zwiększyła się dopiero w okresie rekrutacji.
Masz krótki staż na serwerze, ale nie sprawia to, że Twoja znajomość jego działania jest mniejsza.
W tym roku masz maturę - osobiście uważam, że czas, który możesz poświęcić na grę jest zbyt mały, ponieważ przybywa wielu nowych graczy, którym potrzebny jest w miarę aktywny moderator.
W chwili obecnej jestem na nie, ale trzymam za Ciebie kciuki w przyszłej edycji, Ewelino.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości