Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie - Rumpelsztyk

#1

1. Nick w grze: Rumpelsztyk
2. Data ukarania: 12.02.2020
3. Nick osoby karzącej:Lelouch
4. Powód bana: x-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Zacznijmy od tego, że może nie od razu unban, ale może chociaż skrócenie kary (jest perm), ponieważ przyznaję się do x-raya i nie zamierzam owijać w bawełnę. Leciałem na x-rayu jak głupi i bardzo tego żałuję. Przede wszystkim nie spodziewałem się, że ten serwer naprawdę tak mi się spodoba. Zrozumiałem też bardzo szybko, mając już te wszystkie diamenty, że to było bezsensu. Biegałem potem tylko wokół własnego domku nudząc się, bo tak naprawdę nie miałem już nic do roboty. Gdybym tylko mógł cofnąć czas z tą świadomością, że psuję całą rozgrywkę sobie i innym, to bym to zrobił. To jest pierwszy serwer, na którym tak odleciałem i żałuję, bo okazał się najciekawszy i najlepiej zorganizowany. Dlaczego używałem x-raya? Czas. Pracuję i studiuję, więc głupio stwierdziłem, że wspomogę się x-rayem, żeby szybciej dotrzeć do tych wszystkich bajerów. Rezultat? Ban oraz nauka, że oszukiwanie nie ma najmniejszego sensu, bo zabijamy rozgrywkę sobie i innym. Jeśli tylko jakimś cudem uda mi się wrócić na serwer, to obiecuję mieć tak czysty folder "mods" jak tylko się da. Naprawdę nie spodziewałem się, że to właśnie ten serwer będzie tym, na którym chciałbym regularnie grać. Wszystko i tak było zrobione pod wygodę (sklepy, warp enchant, zarabianie, ścinanie całych drzew), ale oczywiście musiałem zawalić. Może to i dobrze, teraz przynajmniej wiem, że to się z mojej strony nie powtórzy, zarówno na tym serwerze, jak i na każdym innym.

#2

Przyznałeś się dowiny, wiesz że zawaliłeś. Dlatego jestem zdania że powinieneś dostać drugą szansę oczywiście, itemy powinny zostać ci odebrane żebyś zaczynał z czystym kontem, a jeśli chodzi o bana był bym za skróceniem do 2/3 tygodni jeśli obiecasz że nie będziesz więcej oszukiwać.

#3

(12-02-2020, 10:39 AM)Kaene napisał(a): Przyznałeś się dowiny, wiesz że zawaliłeś. Dlatego jestem zdania że powinieneś dostać drugą szansę oczywiście, itemy powinny zostać ci odebrane żebyś zaczynał z czystym kontem, a jeśli chodzi o bana był bym za skróceniem do 2/3 tygodni jeśli obiecasz że nie będziesz więcej oszukiwać.

Ja bym nawet chciał zacząć zupełnie od nowa, bez działki itp.
Wiadomo, że to tylko słowa napisane w internecie, ale obiecuję, a po karze zamienię obietnicę w czyny.
1

#4

jestem nawet i za całkowitym cofnięciem bana, chłopak napisał przeprosiny i jak wiemy i tak zostaną mu usunięte itemy, a to chyba jedne z lepszych przeprosin ostatnich miesięcy. a sam argument do mnie przemawia, chłop zaczyna w połowie edycji z 1h dzennie , jestem w stanie zrozumieć co odczuwa mimo że nie popieram tego zachowania, podsumowując: unban wydaje mi się w tym przypadku fair (zwłaszcza z powodu clear itów)
"Jest tylko jeden sposób na walkę z plagą, Izoluj i czekaj aż zniknie"
[Obrazek: 54268354_385928522206519_8928533892172873728_n.png]

#5

Zdarzyło mi się rozmawiać z Tobą i szczerze mówiąc - nie spodziewałam się, że mógłbyś posunąć się do takiej opcji, ale niestety jednak tak się stało. Po tym, co napisałeś mogę stwierdzić, że zdecydowanie widzisz swój błąd i go żałujesz, tylko pytanie czy to nie pozory i nie zaczniesz się z x-rayem po prostu bardziej ukrywać, bo można i tak próbować. Brak czasu i ogromna chęć gry na tym serwerze oraz rozwoju na nim nie przekonuje mnie do końca, ale jednak jestem za tym, aby skrócić czas kary lub całkowicie ją zdjąć i pozwolić grać Ci od zera.

#6

(12-02-2020, 11:50 AM)luniasza napisał(a): Zdarzyło mi się rozmawiać z Tobą i szczerze mówiąc - nie spodziewałam się, że mógłbyś posunąć się do takiej opcji, ale niestety jednak tak się stało. Po tym, co napisałeś mogę stwierdzić, że zdecydowanie widzisz swój błąd i go żałujesz, tylko pytanie czy to nie pozory i nie zaczniesz się z x-rayem po prostu bardziej ukrywać, bo można i tak próbować. Brak czasu i ogromna chęć gry na tym serwerze oraz rozwoju na nim nie przekonuje mnie do końca, ale jednak jestem za tym, aby skrócić czas kary lub całkowicie ją zdjąć i pozwolić grać Ci od zera.
Wiem i głupio mi. Szczerze mówiąc po Twojej odpowiedzi to trochę chyba i tak już mi będzie wstyd grać na tym serwerze.

#7

Nie wiedziałam tak dobrze napisanego odwołania od długiego czasu. Plus jest taki, że napisałeś odwołanie na poważnie ( w ostatnim czasie nie koniecznie tak było) . Ban za xray to dość poważne wykroczenie ale widać, że żałujesz,. Moim zdaniem można skrócić karę lub dać ub.

#8

Widać, że naprawde żałujesz. Przyznałeś się od razu i widać po tym odwołaniu, że zależy Ci na grze. Jestem za daniem unbana po wyczyszczeniu konta w grze.

#9

Podpisuje się pod wyżej napisanymi wypowiedziami.
Jestem za skróceniem bana. Eq oczywiście wyczyszczone Oczko
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#10

Bardzo Wam wszystkim dziękuję.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości