Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Zmiany w regulaminie.

#1

Witam. 

Chciałbym rozpocząć temat dotyczący regulaminu oraz kar za niestosowanie się do niego. 

Otóż. Miewam małe problemy na serwerze ponieważ dziś miałem małą kłótnie z Administracją. Chodzi o parę rzeczy między innymi: 
-Nie mogę nazwać swojego prywatnego miecza jak chcę którego trzymam w tzw. Ender Chest. Nazwałem go Pussy Destroyer. Problem w tym że Przekleństwo jest po angielsku po pierwsze a po drugie Trzymałem  swój miecz po za dostępnością graczy oraz widzenia nawet tej nazwy po za Discordem gdzie chciałem się pochwalić moimi tzw. enchantami na moim mieczu. Nie ma w regulaminie punktu w którym nie mogę użyć przekleństwa na broni w grze w dodatku w języku obcym. Więc według mnie ostrzeżenie zostało bezpodstawnie nałożone.
-Była też taka sytuacja gdzie pewien gracz wyzywał serwer i spamił. A ja napisałem mu że on jest trochę głupi że marnuje czas na serwerze którego tak nie lubi. I od razu administracja zaczęła mi zwracać uwagę niż tamtej osobie.
-Co do sytuacji z pierwszego punktu była mała kłótnia zakończył się temat i gdy nic nie pisałem przez minute to nagle dostałem "Mute" na 3 godziny.

Dojdźmy może do sedna tematu przecież nie po to chyba tak nazwałem.

Chciałbym dać parę propozycji odnośnie zmiany regulaminu oraz dodaniu "Czegoś" na serwer.
Moje propozycje i to "coś" na serwer:
-Dodanie pluginu cenzurującego przekleństwa na czacie dzięki czemu nie trzeba było by banować mutować za to. Chociaż i tak mimo tego że daje cenzurę na większość słowa np. K***a to i tak dostaje ostrzeżenie.
-Na pewno zmiany kar za wyzwiska itd. bo za wyzywanie kogoś głupcem już można dostać muta a nawet bana bo jest to uznawane za wyzwisko a to taka drobnostka jednak każdy się przyczepia to jest taka drobnostka a jednak jest z tego dużo problemu.
-Zmiana w punkcie 37 regulaminu Mineworld "Używanie komunikatora Discord to wysyłania wiadomości na czat w grze podczas bycia wyciszonym na koncie w grze." Jest literówka zamiast "Discorda to" Powinno być Discorda do.
-Według mnie usunięcie punktu 9 ponieważ ustalanie godzin kiedy można wyładować emocje to jest jak zabranie trochę wolności słowa na serwerze i oddawanie jej w danej godzinie. Między tymi godzinami prawie nikogo nie ma i rozumiem że wtedy nikt nie zwraca na to uwagi i są starsze osoby wtedy ale jak jest tego sens. To jest po prostu pozbawienie człowieka wyrażania tego co czuje podczas złych dobrych oraz innych emocji. Czyli w skrócie człowiek ma się ograniczać w pokazywaniu emocji. Według mnie pierwszy punkt rozwiązał by większość problemów. Pewnie Większa część powie że chce zmienić regulamin tylko dla siebie bo tylko ja dostaje takie problemy ale przecież nie dotyczy on tylko mnie przecież tylko każdego. A jeżeli ma ktoś problemy emocjonalne,psychiczne lub psychologiczne? To wtedy z automatu ma bana i nic nie można z tym zrobić. Wiele osób w wieku od 13 do 18 lat ma problemy i wtedy to je ogranicza. Nie chcę przesadzać co do tego co napisałem no ale tak jest.
Nie wiem czemu jesteście tacy kulturowi może jesteście jacyś chrześcijańscy czy coś no ale co ja poradzę. Mogę tylko liczyć na to że Przekleństwa i wolność słowa będą "zlegalizowane" ponieważ gdy dałem parę argumentów co do mojego muta to i tak go dostałem bez informacji nawet.

Cóż to chyba tyle co chciałem napisać. Zapraszam do udzielania się w tym temacie a szczególnie administracje która wątpie że coś z tym zrobi no bo wiadomo Ultra kulturka lvl 100 musi być na miejscu oraz ścisły regulamin. Czyli w skrócie bez przekleństw nie można argumentować się ani nic. No cóż śmiejcie się lub płaczcie czy co będziecie robić z tego tematu. 


Pozdrawiam wszystkich graczy serwera oraz administrację bardzo serdecznie.

Damian (pod nazwą cooliak)

Załączone pliki
.png   kozak.png (Rozmiar: 16.53 KB / Pobrań: 16)

#2

- Wątek napisany niezgodnie ze wzorem.
- Literówka zostanie poprawiona.
- Nie będzie złagodzenia przepisów dotyczących wulgaryzmów na czacie.
- Ogwiazdkowanie wulgaryzmu nie sprawia, że go nie ma.
- Wulgaryzmy w jakiejkolwiek postaci i m.in. te w nazwach przedmiotów są i pozostaną karane (pkt. 7 regulaminu)
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1
1
1
1

#3

-Wiem
-Dziękuje
-Szkoda przydało by się dla niektórych słów
-Jak ktoś napisze k***a to może mówić kilka słów jednocześnie z tymi gwiazdkami można to przeczytać jako kurka kurza kurka itd. nie widzę powodu dlaczego ma być za to kara.
-Rozumiem punkt 7 lecz jedyne osoby jakie widziały angielskie przekleństwa były osoby na discordzie na którym tak czy siak nie ma owego słowa. a mój miecz dosłownie był odizolowany od innych graczy i był zachowany specialnie dla mnie tylko.

Tak już po za tym tematem to chociaż na mucie dajcie możliwość pisania odpowiedzi do zadań matematycznych

#4

Raczej nikt nie pisze k**a żeby przekazać, że chodzi mu o kurę lub kaczkę.

Administracja sprawdzając ekwipunki nie patrzy kto na chwilę obecną poza tobą widział tą nazwę. Za 5 minut ktoś mógłby Cię z nim zabić albo Ty kogoś i już nazwa byłaby widoczna dla każdego kto jest online.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#5

Nikt nie zabrania wyrażania emocji czy swojego zdania. Jeśli nie potrafisz tego robić bez używania wulgaryzmów czy obrażania kogoś to problem nie leży po naszej stronie. Co do problemów psychicznych to zalecam takim osobom wizyte u psychologa a nie wylewanie żali w internecie bo tylko im się oberwie jeszcze bardziej.

#6

Ta wypowiedź jest po prostu... ehh... Przekleństwo to przekleństwo. Jest to opisane w regulaminie. Pochwaliłeś się tym na publicznym discordzie swoim "prywatnym mieczem" z dosyć nieciekawą nazwą. Poza tym podczas zabicia kogoś pokazuje się komunikat z nazwą broni. Dodatkowo chyba jak jest określone, że nie można używać przekleństw to chyba też to się tyczy broni (które widać na chacie pod czas dokonania zabójstwa) i grafiki na discordzie. Nie musimy dawać wszystkich możliwych przykładów, bo to jest po prostu nie możliwe, gdy chcemy zachować regulamin najbardziej kompaktowy jak się da.
To, że ktoś napisał parę niemiłych słów na temat serwera (nie spamił tak jak to opisałeś) to nie znaczy, że masz prawo do wyzywania tego gracza. Zwróciłem Ci uwagę chwilę później, a nie od razu.

Cenzura niczego nie zmienia. Wiadomo co napisałeś? Wiadomo. Więc dobrze, że jest tobie zwracana uwaga.
"za wyzywanie kogoś głupcem już można dostać muta a nawet bana" Podaj przykład. Dosłownie nigdy nie doszło do takiej sytuacji i teraz po prostu wyolbrzymiasz to co zrobiłem, czyli ostrzegłem Cię słownie. Zgodzę się. To jest drobnostka i nie powinno się za do dostać kary (dlatego nigdy to się nie stało), ale to nadal może kogoś urazić. Dlatego Ci zwróciłem uwagę.
Co do punktu 9. O tych godzinach jest mniej osób w wieku nieletnim. Dlatego można wtedy używać sporadycznie przekleństw. Jeżeli Ci nie odpowiada to możesz wtedy nie przeklinać i jest zupełnie jakby jej nie było, ale nie odbieraj tej "wolności" (jak to nazwałeś) innym.

Wracając do Ciebie. Dostałeś mute za zachowanie, dyskutowanie i błędne argumenty. Np. Po otrzymaniu warna napisałeś coś w stylu "Komunizm na serwerze", a gdy ktoś się ciebie zapytał co to komunizm ty odpowiedziałeś, że nie wiesz. Takie rzucanie słowami jest po prostu żałosne.

A i w sprawie wulgaryzmów po Angielsku (języku bardzo powszechnie znany) idąc Twoją logiką wszyscy powinniśmy rozmawiać w innym języku, wyzywać się nawzajem, bo jak twierdzisz "po innym języku można, bo inni nie znają". Otóż nie. Mówienie po Angielsku jako tako jest dozwolone, ale nawet za samo napisanie np. po rosyjsku, czy innym języku czasem dajemy karę, bo nie wiemy, czy to jest przekleństwo, czy nie. A poza tym to jest POLSKI serwer i powinniśmy rozmawiać po Polsku
[Obrazek: Sygn2.png]

#7

polski serwer polski język

#8

(15-02-2020, 15:34 PM)cooliak napisał(a): To jest po prostu pozbawienie człowieka wyrażania tego co czuje podczas złych dobrych oraz innych emocji. Czyli w skrócie człowiek ma się ograniczać w pokazywaniu emocji.[...] A jeżeli ma ktoś problemy emocjonalne,psychiczne lub psychologiczne? To wtedy z automatu ma bana i nic nie można z tym zrobić. Wiele osób w wieku od 13 do 18 lat ma problemy i wtedy to je ogranicza. Nie chcę przesadzać co do tego co napisałem no ale tak jest.

A ja Ci powiem iż dla mnie "okazywanie" emocji poprzez wypisywanie przekleństw na czacie jest niepoważne i niedojrzałe. A jeśli ktoś ma problemy emocjonalne i psychiczne to niech idzie do specjalisty. Myślę ze MiroTcz odpowiedział odpowiednio na Twojego posta a ja wątek zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości