Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Naten_13

#1

Dobry wieczór wszystkim!
Dzisiaj jest ważny wtoreczek!
Przed nami całkiem NOWY wywiad - w dodatku udzielony przez osobę z Administracji - Naten_13
Aż się uśmiechnęłam przy czytaniu Duży Uśmiech
Zapraszam wszystkich do lektury Love

PS - zachęcam do udzielenia starych lub nowych wywiadów! Stronka - wywiady


1) Na rozgrzewkę coś, co myślę, że każdy chciałby wiedzieć, mianowicie jak masz na imię i ile masz lat?

Naten_13: Mam na Imię Wiktor (Nie Natan) i mam 13 lat. 

2) Jak długo jesteś na MineWorld?

Naten_13: Konkretnej daty niestety nie znam, ale gdzieś w okolicy Halloween 2017. 

3) Pokaż i opisz nam swoją najlepszą miejscówkę, może być to fragment bazy, domku czy ładnego widoku. 

Naten_13: Hmmm... To się często zmienia, bo skaczę z jedno projektu na drugi, ale obecnie Moim największym samodzielnym projektem jest powiedzmy "Replika" Dworca z Gdańska Głównego. Nadal nad nią pracuję w wolnym czasie i jestem z tej budowli bardzo dumny. Niestety nie zmieścił się na Screenie, ale wziąłem ujęcie z najważniejszej perspektywy

[Obrazek: 2020-02-08_23.48.07.png]

4) Jaka spotkała Cię najśmieszniejsza przygoda na MW? Co rozbawiło Cię do łez?

Naten_13: I to jeszcze jak, że mnie spotkała! I to nie jedna, a wiele! W zasadzie to tak wiele, że nie mogę się zdecydować, którą wybrać. A jak już jakąś wybiorę jakąś, to to, co tworzy, ją śmieszną jest, albo wpadka innego gracza, albo Inside Joke, więc niestety nie wymienię żadnej Płacz ze śmiechu. Te Screeny powinny wiele powiedzieć:

[Obrazek: 2018-05-14_21.09.05.png]

[Obrazek: 2018-04-10_19.29.10.png]

5) Opowiedz o evencie, który Twoim zdaniem był najtrudniejszy, który sprawił, że puściły Ci nerwy przy kompie i którego, mam nadzieję że nie rozwaliłeś(aś)? Duży Uśmiech

Naten_13: O jeju... Było ich kilka. Staram się zapominać o takich eventach, aby potem mnie nie dręczyły, ale jeden zapadł mi w pamięć. To był jeden z moich pierwszych eventów. Może nawet drugi. PARKOUR PRZEZ BIOMY. To jest jednocześnie mój ulubiony event i jednocześnie znienawidzony. Z tego co pamiętam to nie był jakoś trudny, ale wtedy jeszcze powiedzmy szczerze nie byłem najlepszy w Parkour. Skończyło się na tym, że wyszedłem z gry kilka razy, potem z Minecrafta, ale na końcu się wziąłem w garść i dokończyłem go. 

6) Zrób sobie selfiaka - samemu bądź z przyjaciółmi, z którymi spędzasz najwięcej czasu na naszym serwerze i pokaż go.

Naten_13: Nie dam tu mojego zdjęcia, więc musicie się zadowolić jakimiś 3 losowymi Screenami z mojego folderu.

[Obrazek: 2019-06-17_20.09.38.png] 
[Obrazek: 2019-06-10_16.42.01.png]

[Obrazek: 2019-06-19_12.40.06.png]

7) A teraz pytania z innej beczki: Jak wygląda Twój typowy dzień w tygodniu? Wstajesz, jesz śniadanie, zbierasz się do szkoły/pracy... I co dalej?

Naten_13: Okej więc dam taki, w którym nic specjalnego się nie dzieje:
Wstaję, ubieram się, idę do szkoły, wracam ze szkoły, odrabiam pracę domową, włączam komputer, idę spać.  

8) Jakiego typu muzyki słuchasz? Odpowiedz o swoich upodobaniach i podlinkuj najlepszą, Twoim zdaniem, nute.

Naten_13: Głownie Rock, albo Alternatywny Rock. Moim ulubionym zespołem na ten moment to Queen. Ostatnio również słuchać trochę Daft Punk. I ponownie nie mogę się zdecydować, ale chyba "Radio Ga Ga" (Muzyka - 1), albo "Another One Bites the Dust" (Muzyka -2)

Odpowiem również na pytanie, którego nie zadałaś, czyli jakiej Muzyki nie lubię. Nie lubię obecnego Popu i Rapu. Wydają mi się po prostu Leniwe, takie same i ogólnie mi się nie podobają. Oczywiście jak we wszystkim są wyjątki, ale nadal...  

9) Horror, komedia czy dramat? Podaj tytuł i opisz najlepszy film, który można obejrzeć w piątkowy wieczór.

Naten_13: Komedia. Osobiście nie oglądam wiele filmów, ale ostatnio oglądałem pewien film, ale nie jest on odpowiedni z polityką sieci Serwerów MineWorld, przez jedną osobą, na której bazowany jest ten film, więc podziękuję. 

10) Społeczność graczy - masz steama? Jeżeli tak, możesz podzielić się swoim steam ID. Opowiedz o grze, w którą najczęściej grasz (prócz MC oczywiście Język).

Naten_13: Tak, mam steam I mój steam ID to: [BRAK INFORMACJI]. Serio nie tak ciężko mnie znaleźć. Po prostu wpisz mój nick i mnie znajdź. Ale po co? I tak nie przyjmę Język
Ostatnio zacząłem grać w Dark Souls III, ale lubię też pogrywać w Sid Meier's Civilization V. Z gier na które czekam to HUMANKIND. Gra bardzo podobna do CiV, ale jednak nie. No wiele o niej nie wiadomo, ale i tak na nią czekam Uśmiech 

11) Masz lub chciał byś mieć jakieś zwierzaki? Podziel się fotkami futrzaków!

Naten_13: Mam Psa, wabi się Safi i obecnie ma prawie 1 rok i 5 miesięcy.
[Obrazek: IMG-20190607-WA0006.jpeg]

12) Opowiedz zabawna historię, która przydarzyła Ci się w życiu bez klocków.

Naten_13: Tak jak w pytaniu 4. Jest ich dużo, nie mogę się zdecydować, Inside Joke, itd. 

13) Masz może pytanie, które chciałbyś zadać administracji lub konkretnej osobie z naszego serwera? Jeżeli tak, to masz właśnie możliwość!

Naten_13: Tak. Do MilKiHinKi:
[Obrazek: IMG_20200209_003903.jpg]

14) Stwórz własnego mema o tematyce MW! ( Link do zrobienia MEMA ).

Naten_13: Właściwie to już wcześniej zrobiłem kilka. Normalnie zrobiłbym nowego, ale ten nadal z jakiegoś powodu mnie śmieszy ^^
[Obrazek: Eventy.png]

15) Na zakończenie wymyśl rymowankę o MW, wierzę, że Ci się uda!

Naten_13: Cztery Lagi, Makka-Pakka. Znów wybuchła jakaś drama!

Dziękujemy! Love
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#2

[Obrazek: IMG_20200218_195401.jpg]
1
Odpowiedz

#3

nono przynajmniej zespół prawidłowy. Obczaj The March Of The Black Queen, My Fairy King, Teo Torriatte, You Take My Breath Away; prawdziwe perełki, a z popularniejszych to Show Must Go On Love
1
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości