Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana /mineworld/

#1

1. Lipcowy_YT
2. 19.02.2020r.
3. Nie pamiętam kto to
4. Obraziłem kila osób grających na serwerze bardzo brzydkimi słowami (przekleństwami) oraz spamowałem na czacie.
5. Chciałbym dostać unbana, ponieważ bardzo lubię grać na tym serwerze proszę o drugą szansę.
Przepraszam za moje zachowanie /Lipcowy_YT.

#2

Bana dała ci Najcik. Jeśli chodzi o samo twoje zachowanie sam niejednokrotnie cię upominalem. Twoj ban jest na tydzień, a twoich przewinien troche jest. Jeatem za tym by ban pozostał moze przynajmniej trochę zrozumiesz.

#3

No niby ile mam tych przewinień???

#4

Możesz sprawdzić sobie na lista banów mineworld

#5

Chętnie sprawdzę.

#6

Byłeś wyciszany, wyrzucany za spam, a przed twoim banem dostałeś ostrzeżenia jak widać nic nie skutkowało więc zostałeś ukarany

#7

No może i troszkę się tego nazbierało ale np. To jest chore że wy sprawdzacie wiadomości PW na serwerze bo np. gdybym podał koledze jakieś ważne hasła czy coś w tym stylu to wy byście wszystko wiedzieli wiec NIE powinniście się wtrącać co kto i jak komu pisze na pw.

#8

Cóż czasami zachowanie w prywatnych wiadomościach zostaje zgłaszane, to nie tak że adminjstrajca sprawdza wszystkie wiadomości bo jest to niemożliwe by przeczytać wszystko co było wysłane. Najwidoczniej ta osoba do której pisałeś Cię zgłosiła za co zostałeś ukarany.

#9

Było dokładnie tak jak kaene pisał. Wiadomości prywatne, które zawierają obrazy lub wulgaryzmy, osoba, która je dostała może je zgłosić.
Miałeś sporo przewinień. Odpocznij od serwera i przemyśl swoje zachowanie przez ten czas.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#10

Dobra prosta piłka to dostanę unbana czy muszę czekać 7 dni bo już sobie nie pogram bo od poniedziałku niestety szkoła więc wiecie Uśmiech




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości