Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana.

#1

1.Nick w grze: ponczek21
2.Data ukarania: 19.02.2020
3.Nick osoby karzącej: Najcik
4.Powód bana: Obraza na chacie
5.Dlaczego uważam,że powinienem dostać unbana: Chciał bym dostać unbana ponieważ zrozumiałem,że popełniłem błąd byłem pod stresem ponieważ nie podawałem nikomu kordów bazy
tylko Lipcowemu_YT ale jakimś cudem zkeram z kolegą wbił do mojej bazy i mnie zabili.Chciałbym też nagrywać z tego serwera.

#2

....

#3

Lipcowy co te kropki mają do tematu postu?

ponczek21. Widziałem całe zajście i leciały niezłe teksty, za które powinno się ponieść konsekwencje. Jeżeli naprawdę żałujesz, a nie tylko, by dostać UB/dostać UB i powtórzyć zachowanie, to jestem za skróceniem kary do okresu 1-2 tygodni. Chwile później Lipcowy zrobił prawie to samo co ty. Ma banicje na 7 dni, więc myślę, że także powinieneś zasłużyć na niższy wymiar kary. Pamiętajmy, że to tylko gra, więc po co takie emocje. Myślę, że administracja zasługuje na przeprosiny oraz musisz obiecać naprawdę poprawę - to znaczy, że nie będziesz już łamał regulaminu.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#4

(20-02-2020, 15:41 PM)xKieras_ napisał(a): Lipcowy co te kropki mają do tematu postu?

ponczek21. Widziałem całe zajście i leciały niezłe teksty, za które powinno się ponieść konsekwencje. Jeżeli naprawdę żałujesz, a nie tylko, by dostać UB/dostać UB i powtórzyć zachowanie, to jestem za skróceniem kary do okresu 1-2 tygodni. Chwile później Lipcowy zrobił prawie to samo co ty. Ma banicje na 7 dni, więc myślę, że także powinieneś zasłużyć na niższy wymiar kary. Pamiętajmy, że to tylko gra, więc po co takie emocje. Myślę, że administracja zasługuje na przeprosiny oraz musisz obiecać naprawdę poprawę - to znaczy, że nie będziesz już łamał regulaminu.
Tak żałuje za to co zrobiłem wiem było to nieodpowiednie ale strasznie się wkurzyłem bo nikomu nie podawałem kordów a jednak zkeram wiedział o tym.Może nawed być ban ale błagał bym o np 1/2 dni.

#5

Napisałeś podanie do wzoru, przeprosiny są.
Następnym razem zastanów się dwa razy nim napiszesz coś złego na temat serwera i ludzi na nim grających. W tym także Administracji.
Skracam bana do 7 dni.
Wątek zamykam.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości