Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana.

#1

[Obrazek: unknown.png]nie ma sensu się rozpisywać i tak każdy wie o co chodzi : D  
plosze o ub nie będę już męczył ludzi i nękał bez powodu
Odpowiedz

#2

Dostałeś już wcześniej odpowiedź... NIE dostaniesz Unbana.
[Obrazek: Sygn2.png]
1
1
Odpowiedz

#3

(21-02-2020, 12:23 PM)Naten_13 napisał(a): Dostałeś już wcześniej odpowiedź... NIE dostaniesz Unbana.

nie dostałem miałem tylko informacje o nie pozwoleniu na nową edycje a odwołanie to co inego : D
Odpowiedz

#4

Mistrzu wracaj, bardzo chciałbym Cię poznać
Odpowiedz

#5

Cóż również uważam że nie ma sensu się rozpisywać nad tobą. Jestem na nie
Lecz jednak uzasadnie, jesteś osobą która zdenerwowała nie tylko graczy, ale także administracje. Lista twoich przewinień tych ukaranych, jak i samych słownych upomnien które były mówione nigdy nie wystarczyły na tyle byś się na poważnie ogarnął. MiroTcz pod twoją prośbą o kolejną edycję napisał "nie", więc wątpię by była wyrażona zgoda na to byś wrócił na tą edycję. Dlatego powtórzę. Jestem na nie
Odpowiedz

#6

(21-02-2020, 13:52 PM)Kaene napisał(a): Cóż również uważam że nie ma sensu się rozpisywać nad tobą. Jestem na nie
Lecz jednak uzasadnie, jesteś osobą która zdenerwowała nie tylko graczy, ale także administracje. Lista twoich przewinień tych ukaranych, jak i samych słownych upomnien które były mówione nigdy nie wystarczyły na tyle byś się na poważnie ogarnął. MiroTcz pod twoją prośbą o kolejną edycję napisał "nie", więc wątpię by była wyrażona zgoda na to byś wrócił na tą edycję. Dlatego powtórzę. Jestem na nie

właśnie lista rozrób  i odwalał jest na 4 strony  mech możesz   nie wierzyć ale po prostu bo kilku  latach odwalanie mi się znudziło już nie widzę tej przyjemności z irytowania ludzi co kiedyś  i mas racje raczę miro będzie na nie po tym jak mu zwierzacki z gore wysłałem
Odpowiedz

#7

ghjb wróć
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości