Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


ub NeXuSEV

#1

1. Nick w grze: NeXuSEV
2. Data ukarania: 21.02.2020
3. Nick osoby karzącej: Animekowa
4. Powód bana: multikonto, celowe afk
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: MultiKonto? Bo dwie osoby które korzystaja z jednego wifi maja inne IP (Napewno), po pierwsze MK to nie jest mam brata który gra na swoim kompie i jest z tym samym WI-FI połączony co ja wiec mamy takie samo IP! Celowe AFK? Gdzie byłem AFK? Non stop sie ruszałem, a to że brat sobie był AFK to juz nie moja wina. Animekowa moj brat ruszył sie po moim banie bo mu powiedziałem że dostałem bana i sie ruszył ;Oczko i do tego zostałem wyrzucony przez nią prawdopodonie z DC serwerowego. Nie pozdrawiam ową osobe banującą i wyrzucającą z DC Oczko

#2

Przed rozpoczęciem gry powinieneś zapoznać się z zasadami panującymi na serwerze, np. to, że musisz zgłosić że korzystacie z jednego IP.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#3

35. Zabronione są multikonta. Poprzez multikonto rozumie się sytuację, gdy klient
posiada i czerpie korzyści z dwóch lub więcej kont jednocześnie. Gracz może (lecz nie
musi) zgłosić współdzielenie łącza np. z rodzeństwem na forum.

cytuje: "Gracz może (lecz nie musi) zgłosić współdzielenie łącza np. z rodzeństwem na forum." MOGE to zgłosic ale nie MUSZE lepiej czytac regulamin Oczko

#4

Pomijając fakt twojego "multikonta" na które jakieś wyjaśnienie posiadasz, pozostaje temat celowego przebywania AFK w obrębie mobgrindera. Gdzie w regulaminie jest napisane właśnie że jest to karalne, a jeśli Animekowa dała ci za to bana prawdopodobnie musiała Cię obserwować od pewnej chwili. Raczej wątpię by taki ban wynikał z tego że stałeś kilka sekund w bezruchu.

#5

Szczerze to nie wierzę tobie w to klasyczne zwalenie winy na wyimaginowanego brata. Lepiej się przyznać niż wymyślać historyjki.

I pewnie już teraz wytykam szczegóły, ale po tym jak napisałeś " [...] moj brat ruszył sie po moim banie bo mu powiedziałem że dostałem bana i sie ruszył i do tego zostałem wyrzucony przez nią prawdopodonie [...]" mogę stwierdzić, że podczas pisania zapomniałeś czy w historyjce sobie wymyśliłeś brata, czy siostrę, ale jak mówiłem... już się czepiam i mogłeś się po prostu pomylić.

Jeżeli masz jakiś dowód na to, że to był brat, a nie ty z odpalonymi 2 minecraftami. To śmiało je daj, ale bez historyjek, bo to po prostu nie zadziała. (albo jeżeli to faktycznie zmyślasz możesz wybrać prostą drogę przyznania się)
[Obrazek: Sygn2.png]

#6

(21-02-2020, 22:40 PM)Kaene napisał(a): Pomijając fakt twojego "multikonta" na które jakieś wyjaśnienie posiadasz, pozostaje temat celowego przebywania AFK w obrębie mobgrindera. Gdzie w regulaminie jest napisane właśnie że jest to karalne, a jeśli Animekowa dała ci za to bana prawdopodobnie musiała Cię obserwować od pewnej chwili. Raczej wątpię by taki ban wynikał z tego że stałeś kilka sekund w bezruchu.

Stałem bo wkładałem itemy do skrzynek no to chyba stoje nie ruchomo cnie a to ze magazyn jest pod mobgrinderem nie ma nic do afczenia Oczko

(21-02-2020, 22:48 PM)Naten_13 napisał(a): Szczerze to nie wierzę tobie w to klasyczne zwalenie winy na wyimaginowanego brata. Lepiej się przyznać niż wymyślać historyjki.

I pewnie już teraz wytykam szczegóły, ale po tym jak napisałeś " [...] moj brat ruszył sie po moim banie bo mu powiedziałem że dostałem bana i sie ruszył i do tego zostałem wyrzucony przez nią prawdopodonie [...]" mogę stwierdzić, że podczas pisania zapomniałeś czy w historyjce sobie wymyśliłeś brata, czy siostrę, ale jak mówiłem... już się czepiam i mogłeś się po prostu pomylić.

Jeżeli masz jakiś dowód na to, że to był brat, a nie ty z odpalonymi 2 minecraftami. To śmiało je daj, ale bez historyjek, bo to po prostu nie zadziała. (albo jeżeli to faktycznie zmyślasz możesz wybrać prostą drogę przyznania się)

Czepalski sie znalazł, jak jestes wkurzony to nie zwracasz uwagi na to jak piszesz Oczko  Jak mam wam udowodnic ze moj brat gra i ja? Mam wam zdj z pokoi wysłać czy jaki luj?

#7

Celowo zostało zbanowane najpierw jedno konto. Chciałam upewnić się co do 2go konta które było w "maszynie"  służące do omijania afk i była dokładnie pod mobgrinderem.

Na MW zabronione jest celowe afk, a właśnie na tym zostałeś przyłapany +mulciak. Tłumaczenie się że to "brat" jest totalnym mydleniem oczu.
Byłeś obserwowany przez dłuższy czas. 

Jest różnica jak ktoś gra z rodzeństwem/znajomym i obaj gracze się poruszają w tym samym czasie jednak w tym przypadku Ty budowałeś a tamto konto było w "maszynie omijającej afk" - nie stało sobie gdzieś na "chwilę" tylko celowo w konkretnym miejscu i przez spory okres czasu.



"Stałem bo wkładałem itemy do skrzynek no to chyba stoje nie ruchomo cnie a to ze magazyn jest pod mobgrinderem nie ma nic do afczenia" <- w tym momencie właśnie się przyznałeś że byłeś na 2ch kontach jednocześnie. Podczas banowania nie stałeś przy magazynie, tamto konto też nie było w magazynie.

Niżej kilka z wielu ss jakie udało mi się zrobić.


[Obrazek: 2020-02-21_21.48.40.png] https://cdn.discordapp.com/attachments/3....48.40.png
[Obrazek: 2020-02-21_21.48.01.png]https://cdn.discordapp.com/attachments/3....48.01.png
[Obrazek: 2020-02-21_21.57.34.png] https://cdn.discordapp.com/attachments/3....57.34.png
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#8

(21-02-2020, 23:19 PM)Animekowa napisał(a): Celowo zostało zbanowane najpierw jedno konto. Chciałam upewnić się co do 2go konta które było w "maszynie"  służące do omijania afk i była dokładnie pod mobgrinderem.

Na MW zabronione jest celowe afk, a właśnie na tym zostałeś przyłapany +mulciak. Tłumaczenie się że to "brat" jest totalnym mydleniem oczu.
Byłeś obserwowany przez dłuższy czas. 

Jest różnica jak ktoś gra z rodzeństwem/znajomym i obaj gracze się poruszają w tym samym czasie jednak w tym przypadku Ty budowałeś a tamto konto było w "maszynie omijającej afk" - nie stało sobie gdzieś na "chwilę" tylko celowo w konkretnym miejscu i przez spory okres czasu.



"Stałem bo wkładałem itemy do skrzynek no to chyba stoje nie ruchomo cnie a to ze magazyn jest pod mobgrinderem nie ma nic do afczenia" <- w tym momencie właśnie się przyznałeś że byłeś na 2ch kontach jednocześnie. Podczas banowania nie stałeś przy magazynie, tamto konto też nie było w magazynie.

Niżej kilka z wielu ss jakie udało mi się zrobić.


[Obrazek: 2020-02-21_21.48.40.png] https://cdn.discordapp.com/attachments/3....48.40.png
[Obrazek: 2020-02-21_21.48.01.png]https://cdn.discordapp.com/attachments/3....48.01.png
[Obrazek: 2020-02-21_21.57.34.png] https://cdn.discordapp.com/attachments/3....57.34.png

Na lewo masz budynek w którym znajduje sie magazyn Oczko to juz nie moge przekładac przedmiotów które stoja przed mobgrinderem do magazynu który jest zrobiony ze stonebrick Oczko ahahha

To dlaczego ja dostałem bana za afk skoro on afczył?!

#9

Na lewo nie ma nic w budynku, skrzynki nad SevGamin to z mobgrindera jedynie. nie podchodziłeś w tamto miejsce przez dłuższy czas.

Nie zmienia to faktu że właśnie odwracasz kota ogonem bo tu chodzi o mulciaka oraz omijanie celowe afk i czerpanie z tego korzyści co jest zabronione.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#10

Budynek na lewo magazyn w którym stoi kilka skrzynek bo jest w budowie lol Oczko radziłbym rozglądac sie dokładniej Oczko

DB wyjebane w to juz mam Oczko Pora nauczyc sie ze dwa kompy na jednym wifi to te samo IP Oczko A to ze jedna z tych osób stoi na AFK to nie banuje sie dwóch kont za to samo bo jedna osoba na druga nie ma wpływu Oczko




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości