Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Mineworld - Odwołanie do Bana

#1

1. dominikkk222
2. 27.01.2020
3. MiroTcz
4. Wykorzystywanie błędów serwera
5. Chciał bym dostać unbana ponieważ bardzo lubię ten serwer i chciałbym jeszcze na nim pograć
Przepraszam za moje zachowanie oraz obiecuję poprawę

#2

Skrucha jest, mam nadzieję, że nie udawana. Na czym polegało to wykorzystywanie błędów serwera? Uważam, że można dać Ci kolejną szansę - skrócenie bana na 7d-14d.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#3

taki typ JasiekSolo coś zrobił i miał 1 miliard 500 milionów MineCoins na Survivalu i dał mi 170 milionów ale oddałem wszystkie MineCoins i itemy które za te pieniądze kupiłem

#4

Moją wypowiedź zacznę cytując jeden z punktów regulaminu. "24. Klient ma prawo do odwołania się od wymierzonej kary za pośrednictwem
wydzielonego działu na forum w przeciągu 7 dni od ukarania i z zastosowaniem się do
zamieszczonych tam zasad." Dzisiaj od napisania tego odwołania mija dokładnie miesiąc, ale przejdźmy do rzeczy. Sprawdziłem Twoją listę kar i na swoim koncie miałeś inne przewinienia. Co do napisania uzasadnienia dlaczego chcesz UB mało napisałeś, a argument, że lubisz ten serwer nie jest zbytnio trafiony w sedno sprawy. Mógłbyś się bardziej rozpisać o tym, że chciałbyś UB. Co do Twojej sprawy.... myślę, że mógłbyś poczekać do następnej edycji lub w przypadku UB poczekać miesiąc.



[Obrazek: Bany.png?width=1094&height=613]
[Obrazek: 5ea27ed5671a1c3a126e2d932005e8b3.gif]

#5

no niby pisze to dokładnie miesiąc po banie ale chciałem dużo wcześniej gdzieś 2 dni po banie ale były jakieś problemy gdy chciałem założyć konto to w ramkę z pytaniem nie ważne co by się wpisało żadna odpowiedź nie było poprawna i nie dało się założyć konta :/ gdy napisałem do MiroTcz o odpowiedź na pytanie to nawet to co mi podał nie działało

#6

Tak jak napisał xNight lista twoich przewinień zawiera kilka banów i ostrzeżeń. O ile to że napisałeś po miesiącu z takiego powodu jaki podałeś jest możliwe, tak nie wyjasniłeś dokładnie za co dostałeś tego bana przez co trudno jest się wypowiedzieć innym ludzią na ten temat. Patrząc na powód "wykorzystywanie błędów serwera" jak i liste kar, można napisać że jestem za pozostawieniem bana. Jeśli natomiast wyjaśnisz za co dokładnie jest ten ban będzie można spojrzeć troche inaczej na to wszystko

#7

Niema co tu rozwijać po prostu grałem i mu pomagałem mu złapać withera ale nie udało się nam i straciliśmy wszystkie itemy więc ja ścinałem drzewa i je sprzedawałem a on się mnie zapytał jak przenosić minecoins pomiędzy trybami (np creative i survival) to mu powiedziałem i on wpisał /wplac (jakaś bardzo duża liczba) i potem /wyplac (też jakąś dużą liczbe) i tym sposobem uzyskał 1 miliard 500 milionów MineCoins
i postanowił się ze mną trochę podzielić i dał mi 170 milionów minecoins oddaliśmy to wszystko Damonte i ja już musiałem kończyć i opuściłem serwer i gdzieś po 2h chciałem wejść na serwer ale okazało się że miałem bana i tak to było




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości