Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Szczere Odwołanie do Bana

#1
Serce 

1.GhostrinerFly
2.25.02.2020
3.Marika07
4.Złamanie Regulaminu
5.Droga Adminstracjo Cudownego Servera Mineworld chciałbym prosić was o skrócenie lub danie mi unbana więcej nie będe robił takich złych rzeczy.I mogę nawet dla cudownej administracji zbudować jakąś budowle na ich cześć jeżeli będziecie oczywiście chcieli.Więc prośiłbym was o danie mi unbana lub skrócenie kary proszę?.To było moje szczerze odwołanie do dania mi unbana.Mam nadzieję że administracja będzie miała dobre serce i mi go da bo bardzo chciałbym jeszcze pograć na tym serverze.
Odpowiedz

#2

Chciałbym na wstępie dodać, że dzisiaj dostałeś bana za multikonto i omijanie bana. Co do Twojego UB myślę, że przez to multikonto zmniejszyłeś sobie szansę na uzyskanie UnBana. Na swoim głównym koncie dostałeś bana od Mariki za podkradanie czeków w kasynie (kilka razy byłeś upominany). Według mnie mógłbyś mieć skróconego bana od 2 tygodni do 2 miesięcy i po odczekaniu kary oddać czeki lub zwrócić MineCoinsy poszkodowanym graczom.
[Obrazek: 5ea27ed5671a1c3a126e2d932005e8b3.gif]
Odpowiedz

#3

No ok przepraszam ale byłem zdesperowany .No błagam was już nie będe poprawie się.
Odpowiedz

#4

Zdesperowany? Tym, że nie wypadały Ci czeki na dużą ilość Minecoinsow? Często Cię widywałem e kasynie, ale to nie jest odpowiedni argument, że byłeś "zdesperowany".
[Obrazek: 5ea27ed5671a1c3a126e2d932005e8b3.gif]
1
Odpowiedz

#5

Night Chodzi mi o to że miałem te 2 konto na którym i tak nie miałem to chciałem bardzo pograć i dlatego je stworzyłem ale już nie będe robił nic złego kradł czeków itd.Proszę tylko o unbana.

Ponieważ chciałbym odpokutować swoje winy w ten sposób że będe budował wiele budowli i będe miły dla wszystkich graczy oraż administracji servera

Przysięgam nie będe już nic złego robił postaram się w tym tylko chciałbym dostać unbana i w jakiś sposób odpokutować swoje winy.
Odpowiedz

#6

Mogłeś napisać odwołanie w ten sam dzień co dostałeś bana, ale pisanie, że będziesz budował różne budowle i będziesz miły dla serwera to chyba nie jest odpowiedni argument. Jeśli Twoje budowle są zgodne z regulaminem to nikogo nie powinno to interesować co będziesz budować. Poczekaj cierpliwie na opinie innych.
[Obrazek: 5ea27ed5671a1c3a126e2d932005e8b3.gif]
Odpowiedz

#7

Ok będe miły i się cb posłucham nightmore i mam nadzieję że spotkamy się może w kasynie.Poczekam więc na odpowiedzi administratorów.
Odpowiedz

#8

Osobiście uważam, że tworząc multikonta nie myślałeś o tym, że tylko zmniejszysz szansę na granie na tym serwerze. Co do podkradania czeków w kasynie, robiłeś to tak samo nie myśląc o konsekwencjach. Skoro byłeś upominany to dlaczego nie przestałeś? Argument jakim jest desperacja i "budowanie budowli" do mnie osobiście nie przemawia. Trzeba było myśleć. Przeprosiny są, skrucha także, więc myślę, że gdyby nie było tych multikont, to można byłoby skrócić bana (oczywiście, jeżeli administracja miałaby takie same zdanie), ale tak, to przez te multikonta jestem zdania, że banicja powinna pozostać do końca edycji. Przykro mi, ale takie jest moje zdanie na tem temat.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#9

No toć no jezu administracjo no a co mam niby zrobić innego Smutek
No błagam was no.

A jeżeli chodzi o te czeki to przepraszam za to i te 17k mogę z wielką chęcią oddać.Ale błagam was skróccie mi tego bana przynajmniej bo chciałbym grać na tym cudownym i sympatycznym serverze.
Odpowiedz

#10

Piszę ostatni raz odpowiedź pod tym odwołaniem. Nie rób nic prócz sprawdzania czy są nowe odpowiedzi i czy Miro wydał decyzję. Nie pisz pod każdą opinia komentarza bo to w niczym nie pomoże.
[Obrazek: 5ea27ed5671a1c3a126e2d932005e8b3.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości