Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie do bana

#1

1. Nick w grze: Sonico400
2. Data ukarania: 2020-03-06 ok. godziny 19:30
3. Nick osoby karzącej: anticheat?
4. Powód bana: "cheaty"
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Ponieważ nie jestem winny. Biegałem i skakałem po spawnie moim petem i podczas jednego ze skoków jakby zablokowałem się na kawałku muru. Wtedy dostałem bana.
Mam nadzieje, że rozwiążecie ten problem.
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz

#2

Po pierwsze ukarany zostałeś przez MarikeO7. Po wejściu na serwer powinieneś zapoznać się z panującym tu regulaminem.

"Ponieważ nie jestem winny. Biegałem i skakałem po spawnie moim petem i podczas jednego ze skoków jakby zablokowałem się na kawałku muru. Wtedy dostałem bana". Osobiście uważam, że jeżeli dostałeś bana to po długiej obserwacji, która potwierdziła przeczucia administraci. Powinieneś się bardziej przyznać lub podać dokładniejsze dowody na tą Twoją "niewinność", bo jeżeli faktycznie kłamiesz to nie widzę u Twojej osoby szans na odbanowanie.

Mowie, administracja na pewno ma dowody na słuszność banicji, więc radzę się przyznać i przeprosić za szkodliwe działania. Oczywiście jeżeli kłamiesz ze swoją niewinnością.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
1
Odpowiedz

#3

(06-03-2020, 19:55 PM)xKieras_ napisał(a): Po pierwsze ukarany zostałeś przez MarikeO7. Po wejściu na serwer powinieneś zapoznać się z panującym tu regulaminem.

"Ponieważ nie jestem winny. Biegałem i skakałem po spawnie moim petem i podczas jednego ze skoków jakby zablokowałem się na kawałku muru. Wtedy dostałem bana". Osobiście uważam, że jeżeli dostałeś bana to po długiej obserwacji, która potwierdziła przeczucia administraci. Powinieneś się bardziej przyznać lub podać dokładniejsze dowody na tą Twoją "niewinność", bo jeżeli faktycznie kłamiesz to nie widzę u Twojej osoby szans na odbanowanie.

Mowie, administracja na pewno ma dowody na słuszność banicji, więc radzę się przyznać i przeprosić za szkodliwe działania. Oczywiście jeżeli kłamiesz ze swoją niewinnością. 
Niestety, nie mam żadnych dowodów na to,  że jestem niewinny. Jeżeli nie dostane unban, to rozumiem i szanuje decyzje administracji.
1
Odpowiedz

#4

Tak jak napisał xKieras, ban prawdopodobnie nie wynika z jednej głupiej akcji a możliwe że z dłuższej obserwacji (tutaj musimy czekać na zdanie Mariki). Jeśli uważasz że ban był nie słuszny musisz mieć pewnie jeszcze jakieś dowody na to, niż sam fakt przypuszczenia za co go dostałeś. Jeśli natomiast wiesz że ban był słuszny i starasz oszukać, to szczerze bym odradzał. O tym co się z Tobą stanie okaże się po tym jak odpisze ci Marika. Więc licze na podanie (o ile to możliwe) dowodów niewinności, bądź przyznanie się póki masz na to czas.
Odpowiedz

#5

A co powiesz na latanie speedem (jakimś chyba speed 7) na pecie śwince i bieganie nim, także na speedzie?
Odpowiedz

#6

Więc tak, nie przyznajesz się do cheatów, ale Administracja ma dowody.
Napewno miałeś flyhacka i speedhacka. A że nie da rady mieć dwóch osobnych cheatów to wychodzi na to że miałeś Wursta albo jakiegoś innego cheatpacka.
Jakby Marika dała pod tym odwołaniem dowody w postaci ss to bana masz i to odwołanie nic nie zmieni.
Jak Marika doda dowody to ban według mnie jest słuszny.
Dziękuje dobranoc
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
1
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości