Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Propozycja survival]

#1

1. Typ wątku: [PROPOZYCJA]


2. Nazwa serwera: Survival

3. Opis: Jak wiemy, Często np. Podczas zbierania drewna lub niezbędnych surowców często brakuje nam miejsca w ekwipunku, albo po prostu gubimy te rzeczy. Dlatego wpadłem na propozycję, która polegałaby na tym, że co jakiś czas na czacie pojawiałby się komunikat w stylu "Pustka została otwarta". Wtedy dzięki danej komendzie moglibyśmy zobaczyć jakie przedmioty leżały na ziemi i nie zostały zebrane, a jeżeli ktoś wypatrzy sobie coś, czego potrzebuje, będzie mógł to zabrać. Wszystko działałoby w stylu skrzyni. 
Odpowiedz

#2

Pomysł w pytke bym powiedział. Sam dzisiaj zauważyłem że leżą ity gracza na ziemi. Tyle że to głupi pomysł bo jak umrzesz gdy pustka sie otworzyła wtedy "papa" itemy
Więc jestem na NIE
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
Odpowiedz

#3

Dlatego tak jak wspomnialem, pustka otwierałaby się co jakiś czas.
Odpowiedz

#4

Dobrze, pojawialaby sie co jakis czas, ale przed tą pustką jest duze prawdopodobieństwo, że któryś z graczy by umarł, więc jestem na nie
Odpowiedz

#5

No i takie jest założenie też tego pomysłu. Czasami się poszczęści, bo można zgarnąć dobre rzeczy.
Odpowiedz

#6

Sprawi to że dość dużo graczy będzie zniesmaczone grą na sv bo mogą stracić głupią śmiercią itemy gdy są sami (nie chodzi mi o smierc przez lawe)
Odpowiedz

#7

Zgadzam się z przedmówcami. Pomysł byłby problematyczny - część graczy mogłaby stracić swoje itemy przez śmierć. Jestem na nie.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#8

Tak jak wspomnieli moi przedmówcy. Można łatwo w ten sposób stracić itemy. Rzadkość tego wydarzenia nie rozwiązuje problemu, tylko go opóźnia. Nowym graczom za łatwo byloby zdobyć przedmioty, a sam pomysł bardziej pasuje do serwerów Megadrop niż survival.
Jestem na nie
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#9

A poza tym jest jeszcze wiele ważniejszych spraw do załatwienia i nie warto Mirowi dokładać więcej pracy.
[Obrazek: Sygn2.png]
1
Odpowiedz

#10

Osobiście uważam, że nowi gracze mieli by znowu z tym problem. Takie coś jest według mnie bezsensu, jeżeli chcesz pozbyć się kilku itów to jest od tego Skrzynka dla biednych na spawnie, z której większość korzysta. Myślę, że to słaby pomysł.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości