Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Natalia2588

#1

Dzień dobry!
Wiosna się zbliża dużymi krokami, a przed nami kolejny wywiad z graczem Natalia2588, zapraszam do czytania Uśmiech
Pisownia oryginalna - poczytaj sobie Natalko na temat plagiatu Uśmiech

PS - jeżeli chcesz udzielić wywiadu, wejdź w LINK: ---> Udziel Wywiadu!


1) Na rozgrzewkę coś, co myślę, że każdy chciałby wiedzieć, mianowicie jak masz na imię i ile masz lat?


Natalia2588: Mam na imię Natalia i mam 12 lat 

2) Jak długo jesteś na MineWorld?

Natalia2588: Od początku 2 edycji 

3) Pokaż i opisz nam swoją najlepszą miejscówkę, może być to fragment bazy, domku czy ładnego widoku. (1 zdjęcie)

Natalia2588: To jest miasto moje z x Draconia6 na cv którego już nie budujemy

[Obrazek: unknown.png]

4) Jaka spotkała Cię najśmieszniejsza przygoda na MW? Co rozbawiło Cię do łez?

Natalia2588: Jak się bawiłam z Ciasteczko258 w Babcie Gratke i Babcie Władzie  

5) Opowiedz o evencie, który Twoim zdaniem był najtrudniejszy, który sprawił, że puściły Ci nerwy przy kompie i którego, mam nadzieję że nie rozwaliłeś(aś)? Duży Uśmiech

Natalia2588: Wszystkie parkoury a szczególnie parkour przez biomy 

6) Zrób sobie selfiaka - samemu bądź z przyjaciółmi, z którymi spędzasz najwięcej czasu na naszym serwerze i pokaż go.

Natalia2588:

[Obrazek: unknown.png]

7) A teraz pytania z innej beczki: Jak wygląda Twój typowy dzień w tygodniu? Wstajesz, jesz śniadanie, zbierasz się do szkoły/pracy... I co dalej?

Natalia2588: Wstaje ide do szkoły wracam ze szkoły i odrabiam lekcje ide na dwór z moim naj bff czyli Ciasteczko258 gram i ide spać 

8) Jakiego typu muzyki słuchasz? Odpowiedz o swoich upodobaniach i podlinkuj najlepszą, Twoim zdaniem, nute.

Natalia2588: Nuta od Natalii

9) Horror, komedia czy dramat? Podaj tytuł i opisz najlepszy film, który można obejrzeć w piątkowy wieczór.

Natalia2588: Komedia i Horror najbardziej z horrorów lubie Laleczke Czaki 

10) Społeczność graczy - masz steama? Jeżeli tak, możesz podzielić się swoim steam ID. Opowiedz o grze, w którą najczęściej grasz (prócz MC oczywiście Język).

Natalia2588: Mam steama ale go nie używam 

11) Masz lub chciał byś mieć jakieś zwierzaki? Podziel się fotkami futrzaków!

Natalia2588: Mam psa Mie 2 chomiki Migotka i Emitka 3 bojowniki i rybki i bardzo chciałabym mieć papugę  

12) Opowiedz zabawna historię, która przydarzyła Ci się w życiu bez klocków.

Natalia2588: Dużo mam takich histori nie wiem którą wybrać 

13) Masz może pytanie, które chciałbyś zadać administracji lub konkretnej osobie z naszego serwera? Jeżeli tak, to masz właśnie możliwość!

Natalia2588: Nie mam pytania 

14) Stwórz własnego mema o tematyce MW! ( https://www.iloveimg.com/pl/generator-memow ).

Natalia2588: Nie umiem takich rzeczy robić 

15) Na zakończenie wymyśl rymowankę o MW, wierzę, że Ci się uda!

Natalia2588: Mineworld czasem słodkie czasem słone jak cutkinia
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości