Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o ub

#1

1.Mój nick to Sheggy_
2.28-12.2019 15:15
3.osoba karzaca: MiroTcz
4.Działanie na szkody serwera
5. Chciałbym dostać unbana bo bardzo lubię ten serwer i chciałbym jeszcze na nim pograć.
Przepraszam za moje zachowanie oraz obiecuje poprawę.
Odpowiedz

#2

Oh boy, odwołanie składa się do tygodnia od bana.
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
Odpowiedz

#3

Tak jak napisał Superowski, odwołanie od bana według regulaminu można pisać tydzień po otrzymaniu kary(punkt 24 w regulaminie).
Odpowiedz

#4

Jestem na tak .
1
1
1
Odpowiedz

#5

Jestem stanowczo na NIE.

Podanie powinno się składać w ciągu tygodnia od bana. W dodatku opis twojego podania nie jest zbytnio wystarczający.
Odpowiedz

#6

(13-03-2020, 10:33 AM)Fifek napisał(a): Jestem na tak .

Dobra... od kiedy to podanie? By the way to może podałbyś jakieś argumenty mówiące na ten temat? Bo takie bezsensowne coś, patrząc na to, że miałeś zwracaną uwagę kilka razy z tego co pamiętam mówi tylko o tym, że ignorujesz polecenia i dalej spamisz/nabijasz wiado...

Cytat:Oh boy, odwołanie składa się do tygodnia od bana.

Tak jak napisał Superowsk. Odwołanie można napisać maksymaknie do tygodnia od bana, ale fajnie, że przemyślałeś swoje zachowanie i chociaż napisałeś.

Jakie typ "Działania na szkodę serwera" to był?

Osobiście uważam, że widać lekką skruchę i chciałbyś powrócić, jeżeli nie było to nic "strasznego" to ban powinien według mnie być skrócony. MiroTcz karał więc to wszystko od niego zależy co i jak.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#7

To samo co wyżej. Na dodatek twoja prośba nie wygląda, jakbyś żałował tego, co zrobiłeś.

Jestem na NIE
Odpowiedz

#8

Tak jak SuperOski napisał,wciągu tygodnia się zgłasza prośbę u unban. Do tego,nie widać ani kropli szczerości w tym,brzmi to tak jak byś chciał dostać unbana i zrobić to samo jeszcze raz. Jestem na stanowczym nie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości