Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1 Nick w grze: zkeram
2 Data ukarania: 17:53 13.03.2020
3 Nick osoby karzącej: Lelouch
4 Powód bana: Długotrwałe i bezcelowe pomawianie administracji, ignorowanie ostrzeżeń, unikanie wyjaśnień
5 Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Jestem pomocnym graczem, bardzo aktywnym na serwerze oraz z discorda, sytuacja z pomawianiem Leloucha była jednorazowa, nie chciałem z nim tego wyjaśniać ze względów prywatnych-od mojego pierwszego kontaktu z nim w listopadzie nie polubiłem go. Napisałem to co napisałem o nim na czacie publicznym w złości po kolejnym kontakcie w grze z nim. Jeśli ktoś inny z administracji by chciał wyjaśnień moich słów jestem chętny to wyjaśnić na pw na discordzie lub na czacie głosowym na discordzie serwerowym. Nie wnoszę o całkowitego unbana, lecz o zmniejszenie kary do 7 dni, bo fakt, mogłem takie sprawy poprzez pw wyjaśniać a nie na czacie publicznym.

#2

yyy... a.... u.... e... czytałem powód bana, ale nie znam sytuacji. Czy jesteś pomocnym graczem? Powiem że tak, przykładowo moja akcja z szukaniem surowej baraniny, mi w tym pomogłeś.
Ale co było między tobą a Lelouchem, nie wiem. Czy ban jest słuszny? Według mnie 50/50 ale z 0,1% przechyłem na
TAK.
Niech wypowie się sam Lelouch na ten temat wtedy dostaniesz odpowiedź czy ban słuszny, czy ban niesłuszny.
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
1

#3

eeee........... Ban dla zkerama był nie słuszny , pomocny gracz i tyle Duży Uśmiech nic więcej nie powiem bo nie mam weny -_-
1
1
1
1

#4

To, że jesteś pomocny to widzę i ja. Dobrze, że widzisz to, że gdybyś nie zrobił czegoś, byś nie został pewnie ukarany. To, że się kogoś nie lubi nie znaczy, że trzeba być wulgarnym dla tej osoby, co do ignorowania poleceń to tu kolejny twój błąd, skoro były ostrzeżenia mogłeś posłuchać i by pewnie niektórych sytuacji, a może nawet tej nie było. Co do twojego bana może skrócenie na okres 2 tygodni? Odpoczniesz lekko od serwera i po powrocie może coś się zmieni. Nie znam całkiem sytuacji, czekajmy na to co Lelouch powie w tej sprawie, od niego zależy decyzja, co z tobą się stanie.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#5

Dorzucę swoje dwa grosze. Nie było mnie przy tym, na discordzie zaś trudno znaleźć konkretną przyczynę bana, ale wypowiem się opierając się na opisie sytuacji zkerama. O ile trudno zaprzeczyć że zkeram potrafi być dość bezczelny, to nie sądzę żeby powinno być to powodem do perma. Myślę że karę należ skrócić, sam popieram wersję zkerama o tygodniowym banie, ale jeśli faktycznie było bardziej "ostro" niż zkeram to opisuje, to przedłużyć do miesiąca. Jednak jakbym na to nie patrzył perm wydaje mi się zbyt surowy.

#6

Niechętnie to stwierdzam, ale to nie była jednorazowa sytuacja, zdecydowanie nie.

Zwróciłem się do Ciebie w sprawie tych pomówień, długo mnie ignorowałeś, wychodziłeś z kanału głosowego, a później to nawet zablokowałeś na discordzie - zawsze odpowiadałeś lekceważąco. Nadal dochodziło do pomówień z Twojej strony, również w późniejszym okresie. Nie chciałem Cię z marszu banować (mimo, że w tę stronę zmierzałeś), byłem cierpliwy i próbowałem się z Tobą skontaktować. Dopiero dzisiaj - nareszcie - cudem mi się udało, napisałem do Ciebie na discordzie, a Ty nie podsunąłeś żadnego powodu, żadnego zasadnego argumentu, sam przyznałeś, że "coś usłyszałeś i coś było dla Ciebie dziwne". Odniosłem się do Twojego powodu, wspomniałem jak wyglądała sytuacja, ale widocznie wolałeś się kurczowo trzymać niekompletnej informacji, którą uzupełniłeś własnymi dopowiedzeniami i dalszym gdybaniem. Nie wiem o czym myślałeś pisząc to na czacie ogólnym i mówiąc o tym osobno innym graczom, skoro to ewidentna szkoda w stronę administracji i dalsze wzniecanie pomówień.

Nie rozumiem faktu, że jesteś gotów porozmawiać o tym z innym członkiem adminstracji. Nie sądzę, żebyś miał o czym rozmawiać z inną osobą z administracji, skoro ja jestem osobą banującą. Może to być główny administrator, ale zamierzam być przy tym obecny, nie widzę w tym czegoś dziwnego. O ile się nie mylę - SAM do Ciebie napisałem, że możesz się z tym ze mną udać do głównego administratora, nie byłeś chętny, twierdziłeś, że to bez celu i lepiej nie dokończę dlaczego, bo to by Ci tylko jeszcze bardziej zaszkodziło.

Dziwny jest fakt, że unikasz rozmowy ze mną, a zapytany wprost o sytuację - niczego nie mogłeś dodać, zignorowałeś w ogóle fakt, że "Twój kolega" mógł wykorzystywać bugi na własną korzyść - wolałeś pomawiać i kombinować.

Obecnie nie jestem za unbanem, mogę rozważyć skrócenie, jeśli w jakiś sposób pokażesz, że powinieneś je otrzymać.

Osoby, które twierdzą "ban jest niesłuszny" - bardzo je proszę o zastanowienie się nad tym co piszą, nie pomagacie ani trochę, wręcz szkodzicie, mówię generalnie do Wilkfo, który niczego nie wniósł (oprócz jawnej i pozbawionej innych faktów stronniczości pod odwołaniem).

Zkeram pomawiał na administrację, nie zrobił tego jednorazowo, przekazywał to dalej, unikał wyjaśnień, ignorował, blokował, dalej twierdził, że wszystko gra, wychodził z kanału (gdy został o to zapytany) - to nie jest byle jaki powód, a szkoda na serwerze i narażenie adminstracji na utratę zaufania.

Zamykam wątek i czekam na informacje od Ciebie na dsc.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości