Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1 Nick w grze: skypeer
2 Data ukarania: 18:09 14.03.2020
3 Nick osoby karzącej: Naten_
4 Powód bana: X-ray
5 Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Dostałem bana z bomby. Nikt mnie nie sprawdził, żeby potwierdzić czy mam ten program. 

#2

Skąd wiesz że nie byłeś obserwowany od dłuższego czasu? Prawdopodobieństwo tego że dostałeś bana "z bomby" wydaje mi się niewielkie zwłaszcza patrząc na osobę która Cię karała. Nie ukrywam że mogę się mylić, ale myślę że Naten ma odpowiednie dowody by dawać tobie bana

#3

Drogi kolego, Naten_ mógł Ciebie obserwować dobrą chwile, z 10-20 minut. Na tym serwerze graczy sie nie sprawdza, jak go zbanują, może sie odwołać i wtedy ban może być cofnienty. Z buta bana nie dostałeś, to jest pewne.

Jeżeli Naten_ czyli SuperMod da ss jak kopałeś się, to masz z buta zamknięty wątek.
Dziękuje,
Dobranoc
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....

#4

Dostałeś 20 minut temu bana na nowym koncie za multikonto, przez to oraz lekceważąca odpowiedz w punkcie 5 moim zdaniem nie należy ci się unban.

#5

[Obrazek: 2020-03-15_13.57.08.png]
[Obrazek: 2020-03-15_13.57.46.png]
[Obrazek: 2020-03-15_14.01.30.png]

Masz coś jeszcze do powiedzenia?
Ja dosłownie teleportowałem się na pierwszą lepszą lokalizację gdzie wykopałeś diament.
[Obrazek: Sygn2.png]

#6

Dobra skoro i tak już wyszło na jaw, że kłamałem to mogę sobie kupić ub?
2
1
1
1

#7

Kłamanie idzie na nie korzyść, multikonta tak samo. Moim zdaniem powinieneś przemyśleć sobie to co zrobiłeś. Jestem osobiście za nie daniem ub. Decyzja należy do Natena

#8

Co do multikonta to zrobiłem je na na chwilę, żeby napisać do admina. Nie miałem guzika do napisania wątku i nie wiedziałem o co chodzi. Marika07 potwierdzi.

#9

Oszukiwanie i multikonto mówią wszystko. Tutaj administracja długo sprawdza zanim ukara. Nie jestem za unbanem.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#10

Nie musiałeś robić multikonta do tego. Mogłeś napisać na discordzie lub na forum w prywatnej wiadomości do kogoś z administacji




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości