Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Poparcie
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Jestem przeciwny
50.00%
1 50.00%
Popieram
50.00%
1 50.00%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[PROPOZYCJA] Zmiana wielkości działek

#1
Pytanie 

[PROPOZYCJA]
[CREATIVE]

W tym wątku chciałbym wam przedstawić pomysł, na który wpadłem podczas dekorowania projektu nowych dróg pomiędzy działkami.
Zamierzenie projektu sięga bardzo dużego czasu w przeszłość, bo aż do V Edycji. Chciałbym urządzić głosowanie, na temat zmiany wielkości
działek na Creative ze 100x100 na 150x150 oraz aktualizacji płatności za działkę - z 40.000 na 50.000.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#2

Jest opcja łączenia działek, to nie wystarczy?Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#3

Nie ma sensu. Może na survivalu jeszcze coś tam ten, zaokrąglić do 50, ale na creative nie ma to sensu... Może wybór wielkości działek, tyou za 30k - 50x50, 40k - 100x100, 50k 200x200? Co do survivala jedynie jakby zmienić na 50...
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#4

Średnio to widze. Wydaje mi się, że wielkości aktualnych działek i tak są już spore, nie zauważyłam też by gracze jakkolwiek narzekali na ich wielkości. Poza tym opcja łączenia działek robi swoje. To też dużo roboty, a nie wnosi aż tyle.  Nie widze głębszego sensu wprowadzenia tego na Cv
?
Odpowiedz

#5

No, ogólnie raczej aktualnie nie jest to potrzebne. Tak jak wspomniała Melodia, nie zauważyłem, żeby gracze narzekali na wielkość działek.
Odpowiedz

#6

Jest to nie tylko mało potrzebne, ale też niewykonalne. Zauważ, że świat jest w całości wygenerowany dla działek 100x100 i ewentualnie ich połączeń. Nie da się dodawać nowych wariantów rozmiarów działek. Musiałby zostać stworzony do tego nowy świat.

Napisałeś o tym w kontekście V edycji, ale przecież świat nie będzie resetowany po zakończeniu edycji obecnie trwającej. To zmiana, którą ogłosiłem w jednym z teaserów IV edycji.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości