Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Dziwna sytuacja

#1

Witam!
Dzisiaj w okolicach godziny 15:10 wydarzyła się dziwna i niestety niekorzystna dla mnie sytuacja. Już mówię o co chodzi. Otóż leciałem elytrą w endzie i nagle ping serwera podskoczył  powyżej 1000 ( nie tylko ja tak miałem). W tym momencie ( w którym to się stało) leciałem na wysokości (Y) 110 jednak po chwili wysokość ta zamieniła się o 180° i z 110 zrobiło się -110 po czym umarłem " w niewyjaśnionych okolicznościach" Czy mógł bym liczyć na jakąś rekompensate?

Stracone rzeczy:
Hełm diamentowy- 4/3 + Aqua Affinity, Mending
Napierśnik diamentowy- 4/3 + Mending
Spodnie diamentowe- 4/3 + Mending
Buty diamentowe- 4/3 + Mending, Feather Falling IV

Miecz diamentowy- 5/3 + Fire Aspect II, Looting III, Mending
Łuk-  5/3 + Flame, Infinity
Kilof diamentowy- 5/3 + Fortune III, Mending
Łopata diamentowa- 5/3 + Fortune III, Mending
Trójząb- Channeling, Impaling II

Pozdrawiam _Batonik_

#2

Czy masz jakieś screenshoty,które pokazują wzrost pingu albo powiadomienie śmierci?
Bo te zadośćuczynienie wpierw potrzeba dowodów.

#3

Też kiedyś zginąłem podobnie, tylko ja przez wzrost pingu wyleciałem w ścianę po czym nie mogłem wrócić /back. Dostałem wtedy ity więc myślę, że ty też dostaniesz Uśmiech
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#4

(22-03-2020, 15:51 PM)KugaX napisał(a): Czy masz jakieś screenshoty,które pokazują wzrost pingu albo powiadomienie śmierci?
Bo te zadośćuczynienie wpierw potrzeba dowodów.

Ping nie skoczył tylko mi, grałem w tamtym momencie z kolegą, któremu również skoczył ping. Po reakcji graczy (relogowanie) stwierdzam że im również podskoczył. W momencie kiedy lecisz Elytrą i jest taka sytuacja starasz się utrzymać lot, mi jednakże się nie udało przez zaistniałą sytuację. Ssów nie mam

#5

1. Piszesz że podskoczył ping serwerowy do 1000. Nie istnieje takie coś jak ping serwerowy, jedynie TPS. TPS mogło nagle spaść po tym jak serwer był pełny.
2. Jak xKieras_ napisał na 100% odzyskasz itemy.
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....

#6

(22-03-2020, 16:10 PM)_Batonik_ napisał(a):
(22-03-2020, 15:51 PM)KugaX napisał(a): Czy masz jakieś screenshoty,które pokazują wzrost pingu albo powiadomienie śmierci?
Bo te zadośćuczynienie wpierw potrzeba dowodów.

Ping nie skoczył tylko mi, grałem w tamtym momencie z kolegą, któremu również skoczył ping. Po reakcji graczy (relogowanie) stwierdzam że im również podskoczył. W momencie kiedy lecisz Elytrą i jest taka sytuacja starasz się utrzymać lot, mi jednakże się nie udało przez zaistniałą sytuację. Ssów nie mam

Nie napisałem nigdzie,jakbym mówiłbym tylko o tobie,że tylko tobie wzrósł. Dobrze ssów nie masz,i to zrozumiałe,bo nie wiem kiedy miałeś te ss'y zrobić. Do tego wątku już nie chce wracać,więc proszę,nie odpisuj mi.
PS.Kieras ma rację,ity odzyskasz Uśmiech

#7

Dzień jak co dzień. Ja tak straciłem platynę i nic nie odzyskałem

#8

(22-03-2020, 18:00 PM)rysiu napisał(a): Dzień jak co dzień. Ja tak straciłem platynę i nic nie odzyskałem

Jeśli nie zgłosiłeś tego tak jak powinieneś to może nie dostałeś nic.
---------------------------

_Batonik_: Sprawdzę sytuację w najbliższym czasie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#9

(22-03-2020, 20:18 PM)MiroTcz napisał(a):
(22-03-2020, 18:00 PM)rysiu napisał(a): Dzień jak co dzień. Ja tak straciłem platynę i nic nie odzyskałem

Jeśli nie zgłosiłeś tego tak jak powinieneś to może nie dostałeś nic.
---------------------------

_Batonik_: Sprawdzę sytuację w najbliższym czasie.

Okay :3

#10

Ostatno też miałem dziwne skoki pingu do 2000, a na stronie która testuje prędkość Internetu miałem 40 pingu




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości