Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Propozycja] Automatyczny kolor

#1

1. Typ wątku: [Propozycja]
2. Nazwa serwera: Globalne

3. Witam państwa bardzo serdecznie. Przejdę do rzeczy. Dzisiaj (22.03) wpadł mi pomysł do głowy aby SVipy, osoby z pakietem ugodnienia i Administracja mogły sobie wybrać na jaki kolor chce pisać.
Bo to trochę nudne jak każdy pisze na biało, nie którzy sobie sami zmienią ale np. chcesz coś na kolorowo napisać na szybko ale wtedy chwila leci na odpowiedni kolor. Oczywiście była by blokada na &4(czerwony)&c(jasny czerwony), &k(Losowe chińskie znaczki) i na &0(czarny). Jak chodzi o czerwony to należy ten kolor do administracji. Jasny czerwony jest zabroniony do użytkowania, a jak ktoś napisze na czarno to się nie rozczytasz. 
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
Odpowiedz

#2

Nie jestem za tym. Jak sam wspomniałeś każdy svip/vip może pisać na te kolory, i wtedy on wybiera kiedy jaki kolor. Co takiego ważnego jest "by szybko pisać jakimś kolorem"? Do pakietu udogodnienia nie ma sensu tego dodawać, ponieważ zwykli gracze będą mogli pisać tymi kolorami, o ile zakupią ten pakiet.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#3

Pomysł moim zdaniem jest zbędny. Możliwość napisania kolorem i to z pogrubieniem to raptem 4 znaki. Takie coś było by już lekkim lenistwem dla graczy które nie miało by większej wartości. Nie warto robić czegoś, co jest zwyczjanie banalne do zrobienia ręcznie.
Odpowiedz

#4

Jak już, to dodałbym stałe kolory dla rang, przykładowo dla Vipa, niebieski. Uważam jednak, że jest to zbędne rozwiązanie.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#5

Jakby pojedyncze osoby piszące specjalnym kolorem, aby się "wyróżniać" na chacie nie byly wystarczająco denerwujące, to jeszcze im to ułatwiać i zachęcać innych do pisania w ten sposób? Absolutnie jestem na nie
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#6

Już kiedyś chyba była podobna propozycja. Osobiście jestem na nie, jeśli ktoś chce używać koloru mając rangę svip to może to robić wpisując raptem 3 znaki jak napisał Kaene. Jeśli każdy miałby ustawiony kolor do pisania na stałe to na czacie byłaby taka "tęcza" że nie dałoby się tego czytać. Uważam to za zbędną opcję.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości