Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z blackqueen138

#1

Witajcie kochani!
Przed nami kolejny wywiad, tym razem z graczem blackqueen138
Miłej lekturki!

1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

blackqueen138: Nazywam sie Ania K. 

2) Co robisz w wolnych chwilach?

blackqueen138: zazwyczaj gram w mc 

3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

blackqueen138: tak mam , gimnastykę ćwiczę już 3 lata niestety jakiś czas temu kontuzje pleców złapałam wiec muszę się ograniczać a także jezdze konno już drugi rok 

4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

blackqueen138: Moją fobia sa glizdy dżdżownice lub podobne do nich , strasznie się ich boje , bardzo mnie obrzydzaja 

5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

blackqueen138: odkąd dostałam swoj pierwszy telefon moja gra z mc sie tam zaczela od około 2018 grałam chwilami juz na komputerze  a w sierpniu 2019 weszlam na serwer MW i tam zaczeła sie moja prawdziwa gra  

6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

blackqueen138: Znajomy zaproponował mi gre na tym serwerze 

7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

blackqueen138: podoba mi sie że na serwerze wystepuje tryb sv cv i skyblock , eventy , a także administracja ktora stara sie jak najlepiej dla nas pilnując nas 

8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

blackqueen138: Najbardziej podoba mi się end 

9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

blackqueen138: rozwijam swój domek lub spędzam czas z graczami 

10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

blackqueen138: strasznie denerwuje mnie to jak ktoś robi multi konto i obraża administracja nas albo pisze nie stosowne słowa niestety mozna tylko ich banowac nic nie poradzimy na nich  

11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

blackqueen138: MiroTcz poniewaz udaje ducha i jest zabawnie przez to  

12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

blackqueen138: aktualnie z Niluxeee pakerson2005 i wowochkin przebywam najwiecej czasu , lecz nie wszystko trwa wiecznie bo pewnie wyjdzie jakas klotnia , lubie wszystkich  

13) Jak powstał twój nick?

blackqueen138: przez nazwe na tik toku 

14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

blackqueen138: najbardziej chcialabym postarac sie przynajmniej na kidmoda chciałabym pomoc administracji , czesto jestem i mysle ze poradziła bym sobie  

15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

blackqueen138: zbudowałam wiele domkow ale najbardziej podoba mi sie aktualna willa 

16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

blackqueen138: zbudowałam domek ktory aktualnie jest rozwalony eh 

17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

blackqueen138: niestety tak , pare znajomosci okazalo sie fałszywych tak samo jak i zabijanie bez powodu  

18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

blackqueen138: tak niluxeee pakerson2005 lelouch wowochkin melodiasendemal cruxa3 

19) Może teraz parę słów od siebie?

blackqueen138: chciałabym z calego serduszka podziekowac administracji ze poswiecaja nam czas , pilnuja nas , robia eventy itp przykro mi jest jak ktos bez powodu zajmuje czas administracji na jakies drobnostki lub robi multi konta co potrzebna jest interwencja adminow ale mam nadzieje ze zmieni sie to ze doceniom ich starania , serwer mineworld jest najlepszym serwer jak mogl byc duzo jest osob milych uprzejmych z ktorymi mozna spedzic razem czas i nawiazac nowe znajomosci  

20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

blackqueen138: ja rowniez dziekuje , mam nadzieje ze spodoba sie wam
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości