Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROBLEM]

#1

NickName na servie: MłodyDronik
Server: Survival
[PROBLEM]

Witam otóż problem jest taki że zabił mnie creeper z powodu lagu servera. Wyruszyłem na wyprawe w poszukiwaniu itemków. Pływałem sobie łódką po oceanie i lutowałem statki ze skrzynek. Poznajdywałem emeraldy, książki, złoto, papier, żelazo. Wyszedłem na ląd by znaleźć wioskę i zbiłem jeszcze pare krów na skórę i mięso. Nagle zacząłem walkę z creeperem i jakoś w połowie walki server dostał laga, obraz gry stanął w miejscu na jakieś 1-3sec a jak już się "odladżyło" byłem martwy w dziurze po wybuchu. I do tego straciłem nie pamiętam dokładnie ile expo ale miałem jakoś 35-40lv i fajnie by było to odzyskać.
Odpowiedz

#2

Jest takie coś jak komenda /back. Wracasz do miesca śmierci
Odpowiedz

#3

Tylko nie zawsze back działa, mi po śmierciach przez lagi back teleportował w miejsce czy coś gdzie miałem cały czarny ekran, po ponownym wpisaniu tej komendy tepał pod spawn
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#4

Bez dowodow co miales w eq, oraz jaki lvl miałęs sa znikome szanse ze je odzyskasz
jedyne co moge potwierdzic, to to ze wczoraj były naprawde lagi, nie wiem czemu.
Odpowiedz

#5

Logi, ja podalem kilka itow a odzyskalem wszystkie Język
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#6

"w połowie walki server dostał laga, obraz gry stanął w miejscu na jakieś 1-3sec a jak już się "odladżyło" byłem martwy w dziurze po wybuchu.

Problem w tym, że gdyby to server miał laga to nie byłoby laga obrazu gry, a po prostu creeper zaciąłby się, nie mógłbyś go bić, a po lagu dopiero padłyby twoje uderzenia a creeper dopiero by wybuchł. To co opisałeś tyczy się laga gry, a nie serwera.
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości