Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie do bana

#1

1. kvs1889
2. 26.03.2020
3. MiroTcz
4. Regulamin
5. Dostałem bana za "regulamin", podejrzewam że chodziło o to, że na spawnie wyrzucał ktoś itemy z gm albo kopiowania, fakt podniosłem je ale miro usunał je z ekwipunku a po 5 minutach dostałem bana. Nie wiedziałem, że za samo nie oddanie itemów jest perm. Przepraszam i obiecuję poprawę.

#2

Dostałem wiadomość, że jako pierwszy to zgłosiłeś. Cóż mogłeś nie zbierać, to że zgłosiłeś przemawia do mnie o tym, że powinieneś dostać UB, ale to że podnosiłeś jest lekkim wybrykiem. Cóż kara według mnie jest zbyt "mocna". Jestem za odbanowaniem, pewnie zależy ci na grze tutaj.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
1

#3

Witam, to ja Kplayek. Wiem o co chodzi. brudna sprawa, gracz którego nicku nie znam na spawnie rzucał przemioty z gm albo kopiowane. Kvs1889 nie wiedział że jest to karane. itemy nie zostały zabrane MiroTcz. te itemy osoby nadal mają. moim zdaniem Kvs powinien dostć unbana z Ostrzeżeniem i nakazem poprawy.Kplayek
1

#4

Witam kvs powinien dostac ub ponieważ typ latał na gm lub kopiował ity i rozrzucał po spawnie . Więc kvs powinien dostac ub . Jestem za skróceniem kary ,ponieważ dużo przebywał na serwerze.
1
1

#5

Ukrywanie części przedmiotów przed administracją i próba rozłożenia ich na inne przedmioty. Nie widzę podstaw do unbana.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#6

O ile nie zgłoszenie tych itemów i nie doprowadzenie do ich zniszczenia bez wątpienia było sporym niedopatrzeniem, to uważam że wynikało, zarówno w przypadku kvsa jak i niektórych innych graczy, bardziej z nieznajomości regulaminu niż ze złej woli. Rzecz jasna, nieznajomość nie zwalnia z przestrzegania, ale według mnie przemawia za złagodzeniem kary. Zresztą, nawet jeśli dany zbanowany wiedziałby o takim zapisie, warto zauważyć że to NIE ON wykorzystał błędy gry, a jedynie dał się ponieść chciwości. Myślę że sprawa kvsa dotyczy nie tylko jego, ale także kilku innych zbanowanych z tego powodu, i proszę nawet jeśli nie UB, to przynajmniej skrócenie kary dla tych graczy.

#7

Miro wyjaśnił, dlaczego dostał bana. Nie za samą chciwość a za próbę oszukania Administracji... Jestem za brakiem UB.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#8

Myślę Miro, że same to, że zgłosił jest już czymś co mało kto by zrobił, jeżeli chodzi o te ukrywanie itemów to już jest powód, może chociaż skrócenie banicji lub wykupienie UB jako zapłatę za to. Jednak kvs pewnie żałuję czynu i nigdy już tego nie zrobi Uśmiech
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#9

(26-03-2020, 16:41 PM)MiroTcz napisał(a): Ukrywanie części przedmiotów przed administracją i próba rozłożenia ich na inne przedmioty. Nie widzę podstaw do unbana.
Moim zdaniem mamy podstawy. kvs łapał itemy, bo każdy chytry by łapał skoro dają. nie wiedziałskąd one są. Moim zdaniem MiroTcz jesteś NIESAMOWICIE surowy. wstydź się.

#10

(26-03-2020, 16:41 PM)MiroTcz napisał(a): Ukrywanie części przedmiotów przed administracją i próba rozłożenia ich na inne przedmioty. Nie widzę podstaw do unbana.

Fakt, próbowałem ukryć, przyznaje się. Sam nie chcę unbana teraz, nie ukrywam że zależy mi na graniu na MW i chciałbym chociaż skrócenie do 7/14 dni.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości