Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie do Bana

#1

Ban od: MiroTcz
Data: 26.03.2020
Powód:Toksyczne zachowanie w stosunku do Administracji


A więc. Zachowanie jak to nazwano przez MIroTcz "toksyczne" było spowodowane po prostu złością wobec sprawy kvs1889'a. nie będę rozpoczynał znowu jego sprawy. Chce tylko ładnie przeprosić administracje, i będę już grzeczny :c Nie prosze o UB. Kplayek

#2

Po pierwsze ban jest 3 dniowy, po drugie każdy ma podgląd do Twoich wiadomosci ktore pisales zarowno na dc jak i w odwolaniu kvs-a. Nie jestem za unbanem,

EDIT: Kara za to co zrobiles musi byc, się ciesz, że taka niska.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#3

(26-03-2020, 18:30 PM)xKieras_ napisał(a): Po pierwsze ban jest 3 dniowy, po drugie każdy ma podgląd do Twoich wiadomosci ktore pisales zarowno na dc jak i w odwolaniu kvs-a. Nie jestem za unbanem,

na dc pisałem źle tylko na pw. przyznaje się

(26-03-2020, 18:30 PM)xKieras_ napisał(a): Po pierwsze ban jest 3 dniowy, po drugie każdy ma podgląd do Twoich wiadomosci ktore pisales zarowno na dc jak i w odwolaniu kvs-a. Nie jestem za unbanem,

EDIT: Kara za to co zrobiles musi byc, się ciesz, że taka niska.

jak mówiłem nie prosze o unbana

#4

Odwołanie do bana który na 3 dni jest?
Tu daje ss co pisał o Miro: https://cdn.discordapp.com/attachments/5...nknown.png


Według mnie kara powinna być dłuższa, ale to według mnie.
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....

#5

Po zobaczeniu ssa od superoskiego jestem za przedłużeniem bana kplaykowi na 7 dni.

#6

(26-03-2020, 18:37 PM)Zkeram napisał(a): Po zobaczeniu ssa od superoskiego jestem za przedłużeniem bana kplaykowi na 7 dni.

moim zdaniem jak wiecej adm to zobaczy to dostane perma. :/

Nawet, jak nie będę miał perma. nie będę pisał na czacie. będę używał PW. bo z tego co wiem na czacie można łatwo wpaść. pare osób może wieo co chodzi.Powrót do 3 edycji. jeśli mają być zabrane mi MC za kare,to od razu mówie że nic nie mam.

#7

Myślę Kplayek,że trzy dni bez tego serwera przeżyjesz.

#8

Wedle tego co mi powiedział Kplayek, sprawa wygląda następująco, iż nijaki gracz kvs dostał bana za przypadkowe posiadanie niedozwolonych itemów. I Kplayek i kvs będąc niezadowoleni z decyzji administracji postanowili odwołać się od unbana. Jednak w związku z nieprawidłowym uargumentowaniem swojej opinii uciekli się do zwyzywania innych osób. Nie wnikam w to kto ma racje, ale jeśli ta wersja, którą przedstawiłem jest prawidłowa, uważam, że można by było złagodzić karę np. w postaci skrócenia jednemu bana o kilka dni, a drugiemu o 1 dzień, gdyż uważam iż działanie pod wpływem emocji jest nie w pełni świadome, ale i tak takie rzeczy należy karać, bo toksyczne to jednak trochę jest. Przypominam że jest to tylko moja opinia, która nie musi być w pełni subiektywna.

#9

Nie pograzaj sie, za te ss z dsc jako wlasciciel dałbym ci perma,
zeby tak pisac o osobie ktora przestrzega regulamin? co jagdy
wogole nie zareagowal na te rozdawanie itemkow? ZLE, jak zareaguje
ZLE to co niby mial zrobic?

Jestem za PRZEDLUZENIEM bana.

#10

Zgadzam się z przedmówcą oraz SuperOskim. Po zobaczeniu zdjęcia, na którym ukarany gracz wyzywa właściciela, jestem za banem na dwa tygodnie.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości