Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie Bana King_Kamil

#1

1. Nick w grze: King_Kamil
2. Data ukarania: 27.03.2020
3. Nick osoby karzącej: MiroTcz
4. Powód bana: Czerpanie korzyści z nielegalnych źródeł i ukrywanie faktu przed administracją.
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Odwołuję się do moim zdaniem niesłusznego bana. Fakt, podniosłem nielegalne przedmioty, ale po chwili spaliłem je zapalniczką. Byli przy tym gracze Niluxeee i Profesjusz.





                                                                                     9

#2

No to na wstępie zacznę, że jak spaliłeś te itemy to mogłeś chociaż zgłosić Mirowi, że takowe dostałeś...

Kilku graczy dostało również perma i został skrócony na 30 dni (po kupnie UB na 14 dni) więc czemu Ty byś nie mógł dostać takiej szansy np. bana 30 dni niż perma? To jest Twój pierwszy taki poważny ban więc sądzę, że mógłbyś otrzymać drugą szansę, ale przed tym bana na okres 14-30 dni.

Powodzenia Kamil!
[Obrazek: 5ea27ed5671a1c3a126e2d932005e8b3.gif]

#3

Według mnie, dobrze zrobiłeś że spałiłeś, źle że nie poinformowałeś admina. Najlepiej będzie jak Ci skrócą bana na od 14 do 30 dni. Tyle od de mnie.
Powodzenia!
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....

#4

Uważam ze należy się unban natychmiastowy, ja poinformowałem w imieniu Kamila że takowe rzeczy spalił. Jeśli on ma bana permanentnego to uważam ze bercik, który informował ze zarobi na tym jako jedyna osoba z tych które te rzeczy podniosły, powinien również otrzymać bana permanentnego.

#5

A ja jestem za całkowitym unbanem. Jeżeli jest tak jak on pisze (że pozbył się tych nielegalnych itemów), to dlaczego miałby dostać zmianę kary na bana iluś tam dniowego zamiast całkowitego UB?

#6

1. Nie dałeś info administracji (chyba, ze o czym nie wiem)
2. Mimo tego, że spaliłeś je, mogłeś jakieś ukryć
Gdybyś dał cynka administracji, że masz to nie pisałbyś tego wątku więc po kogo stronie wina leży? Za sam fakt "spalenia", żałujesz czynu i juz więcej byś podobnej rzeczy nie zrobił. Jestem za daniem Tobie kolejnej szansy - skrócenie bana do 14 dni
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#7

"Gdybyś dał cynka administracji, że masz to nie pisałbyś tego wątku więc po kogo stronie wina leży?"
Kieras, nie obarczaj go całą winą. Myślę, że gdyby wiedział, że ma to zgłosić - zrobiłby to. Po prostu wydaje mi się, że uznał, że wystarczy spalić te itemy i będzie okej.
Oczywiście, mówię cały czas o toku wydarzeń, który przedstawił - czyli że spalił wszystkie itemy i żadnych nie ukrył.

#8

(27-03-2020, 17:08 PM)Zkeram napisał(a): Uważam ze należy się unban natychmiastowy, ja poinformowałem w imieniu Kamila że takowe rzeczy spalił. Jeśli on ma bana permanentnego to uważam ze bercik, który informował ze zarobi na tym jako jedyna osoba z tych które te rzeczy podniosły, powinien również otrzymać bana permanentnego.

Czekaj czekaj... Czyli BerciK miał przytulić troche groszaków? Teraz jest obrót o 180 stopni. Kamil powinienen dostać unbana całkowicie, a BerciK bana na amen. No bo jak sprzedał te rzeczy co dostał to ma i tak czy siak bana. Jak masz screeny to napisz na niego skarge że na tym On zarobi.
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....

#9

(27-03-2020, 16:51 PM)xNightmaree napisał(a): No to na wstępie zacznę, że jak spaliłeś te itemy to mogłeś chociaż zgłosić Mirowi, że takowe dostałeś...

Kilku graczy dostało również perma i został skrócony na 30 dni (po kupnie UB na 14 dni) więc czemu Ty byś nie mógł dostać takiej szansy np. bana 30 dni niż perma? To jest Twój pierwszy taki poważny ban więc sądzę, że mógłbyś otrzymać drugą szansę, ale przed tym bana na okres 14-30 dni.

Powodzenia Kamil!

Ale kamil w przeciwienstwie do kilku osob nie ukryl sobie tego w enderchestcie, na dzialce itd 
on je po prostu spalil, i moim zdaniem nie musial mowic o tym administracje, a mirotrz zareagowal
impulsywnie i nawet podejrzewam ze doglebnie nie sprawdzil czy takowe itemki ma. 

jestem za calkowitym ub, ponadtwo za rekompensata za szkody.
1
1
1
1

#10

(27-03-2020, 17:55 PM)xLunariX napisał(a):
(27-03-2020, 16:51 PM)xNightmaree napisał(a): No to na wstępie zacznę, że jak spaliłeś te itemy to mogłeś chociaż zgłosić Mirowi, że takowe dostałeś...

Kilku graczy dostało również perma i został skrócony na 30 dni (po kupnie UB na 14 dni) więc czemu Ty byś nie mógł dostać takiej szansy np. bana 30 dni niż perma? To jest Twój pierwszy taki poważny ban więc sądzę, że mógłbyś otrzymać drugą szansę, ale przed tym bana na okres 14-30 dni.

Powodzenia Kamil!

Ale kamil w przeciwienstwie do kilku osob nie ukryl sobie tego w enderchestcie, na dzialce itd 
on je po prostu spalil, i moim zdaniem nie musial mowic o tym administracje, a mirotrz zareagowal
impulsywnie i nawet podejrzewam ze doglebnie nie sprawdzil czy takowe itemki ma. 

jestem za calkowitym ub, ponadtwo za rekompensata za szkody.


Nie pozwalaj sobie koleżko, bo naprawdę zarobisz perma.
Nie dam sobie wejść na głowę przez takie osoby.
To, że jesteś znajomym zbanowanego nie usprawiedliwia twojego zachowania. Chcecie się tak bawić? Jeszcze moment i się skończy - bez odwołań.

Każdy może sobie po banie napisać, że spalił przedmioty w lawie.
To jest informacja NIE DO ZWERYFIKOWANIA.

W endercheście w jednym z shulkerboxów są beacony, zostały tam wsadzone wczoraj po 16 i nadal tam są.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości