Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA]

#1

1. Typ wątku: [PROPOZYCJA]
2. Nazwa serwera: Survival
3. Opis: Witam. Przychodzę z propozycją kary za teleportowanie w pułapki. Ostatnio namnożyło się różnej maści osób czerpiących frajdę z teleportowania ludzi w różnego rodzaju pułapki - czy to nóżki, beczka bądź inne mechanizmy zgniatające. Jak wiadomo utrata ekwipunku w taki sposób jest gorsza niż utrata poprzez walkę, dlatego proponuję Permanentne banowanie graczy tworzących takie mechanizmy bądź budowle oraz zwrot straconego ekwipunku osobie poszkodowanej. Zachowania takie nie tępione zniechęcają graczy do grania na serwerze, a wręcz zachęcają do tworzenia takiego toksycznego zachowania, bo wiedzą że oszuści zostaną bezkarni a oni muszą poświęcić czasem nawet kilka tygodni by odrobić stracone rzeczy.
Odpowiedz

#2

Ale to już jest karane ._.
Może nie perma ban, bo to jest o wiele za surowa kara, ale jest dawany ban w zależności od okoliczności.
Jeżeli widzisz tego typu zachowanie - zgłoś jednemu z administratorów na Discordzie.
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#3

Naten, nie spotkałem się z żadną reakcją ze strony administracji gdy eilo123 tepała w nóżki, kilka osób zginęło i straciło swoje rzeczy. Nawet nie została uwaga jej zwrócona że to jest karane.
Odpowiedz

#4

(27-03-2020, 22:46 PM)Zkeram napisał(a): Naten, nie spotkałem się z żadną reakcją ze strony administracji gdy eilo123 tepała w nóżki, kilka osób zginęło i straciło swoje rzeczy. Nawet nie została uwaga jej zwrócona że to jest karane.

Zgłosiłeś to czy nie? Jakakolwiek zmiana w karach niczego nie da jeśli gracze nie będą zgłaszali tych sytuacji jak należy.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#5

Zgłaszałem to Najcik, dowiedziałem się wtedy ze pułapki są dozwolone i nie jest to karane.
Odpowiedz

#6

Tepając się do gracza tepasz się na własną odpowiedzialność. Tak Ci napisałam Oczko
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#7

ja proponuje zrobić coś innego działało by to jak przy /rtp czyli po teleportacji dostał byś absorbcję na kilkanaście sekund albo po prostu nie można by go bić przez kilka sekund to by napewno zmiejszyło ilośc śmierci od wrednych pułapek gracz


Odpowiedz

#8

Gdybyś zgłosił to poprawnie jako zachowanie, które powtarza się któryś raz u tej samej osoby, a nie jako pojedynczą sytuację z pewnością po potwierdzeniu tych informacji temat inaczej by się zakończył.
Posiadanie pułapek na działce nie jest zabronione, zabroniona jest działalność polegająca na teleportowaniu graczy w pułapki.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości