Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na przyjaciel i wika123

#1

1 TeamScoterKid
2 Wika123 i Przyjaciel
3 Przyjaciel napisał czy mogę coś przetestować ja napisałem okej tepnołem się na gwarps pisało że za potke 10k a i jeszcze mówiła że da mi a miała mi odać za potke i jeszcze 10k w gratisie zasłoniła to zmieniła cene nawet się nie skapnołem i kliknołem i patrze na mój stan konta z jednego miliona i 27k spadło mi na 27k patrze na czat i tabliczke atam milion pojakieś chwili zniszczyła to wyszłem z kilkoma graczami poza gwarps potem batrze gwarps a tego gwarpsa nie ma chciała za tuszować sprawe. Wiem że dostała bana ale chciałbym odzyskać mc na to też dał się nabrać azor i prawie super ostry.
3 w zeszłą środe około 10:01 
5 Nie mam
Odpowiedz

#2

(28-03-2020, 17:39 PM)TeamScoterKid napisał(a): 1 TeamScoterKid
2 Wika123 i Przyjaciel
3 Przyjaciel napisał czy mogę coś przetestować ja napisałem okej tepnołem się na gwarps pisało że za potke 10k a i jeszcze mówiła że da mi a miała mi odać za potke i jeszcze 10k w gratisie zasłoniła to zmieniła cene nawet się nie skapnołem i kliknołem i patrze na mój stan konta z jednego miliona i 27k spadło mi na 27k patrze na czat i tabliczke atam milion pojakieś chwili zniszczyła to wyszłem z kilkoma graczami poza gwarps potem batrze gwarps a tego gwarpsa nie ma chciała za tuszować sprawe. Wiem że dostała bana ale chciałbym odzyskać mc na to też dał się nabrać azor i prawie super ostry.
3 w zeszłą środe około 10:01 
5 Nie mam
Skarga na tych graczy była, nie rozumiem sensu tego posta bo już kilka dni temu dostali tempbana. Jeszcze bez dowodów to myślę, że dużo byś nie zdziałał.
Odpowiedz

#3

mam dowód tylko nie wiem jak wysłać

a podrugie próbuje odzyskać mc
a nie żeby dostali bana
Odpowiedz

#4

Słuchaj spamujesz administracji większość czasu pytaniami: "Dacie kasę za KP", "Odzyskam pieniądze co mnie okradli?". Gracze są ukarani więc o co Ci jeszcze chodzi. Irytujesz administrację tylko. Skończ już najlepiej. Jestem za kilkudniową banicją dla Ciebie byś ochłonął. Argumenty, które świadczą o moim zdaniu wyżej. Może ktoś się nie zgodzi, ale już każdy ma tego typu spraw dość, myślałeś kiedyś nad tym, że taki MiroTcz ma ważniejsze sprawy? Codziennie pilnuje serwera, by każdemu się dobrze grało, sprawdza graczy, pomaga w ważnych sprawach, dalej urozmaica serwer, skończ już.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#5

Kasą z kp nie spamie już odawna a to czy odzyskam kase nie spamiłem

a jak się ss to wkleja
Odpowiedz

#6

Ctrl v. Co do Kierasa przyznam rację,może i już NIE spamisz,ale spamiłeś. Do tego nie raz byłem świadkiem jak zawracałeś głowę administracji i graczom. Do tego kiedy piszesz cały czas na kolorowo,to dajmy jako przykład mnie,że to denerwuję.
Odpowiedz

#7

ale pomyśl sobie tak zbierasz sobie miesiąc mc anagle tracisz wszystko jak byś się poczuł chciałbyś grać
Odpowiedz

#8

Administracja przyzna jeżeli będzie mieć czas
Coś jeszcze?
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#9

Ok dziekuje za wysłuchanie
xkieras i admini
sądze że odzyskam ale tera nie bende spamił

tylko fajnie bybyło jagby admin mi napisał czy dostane czy nie

a jak wstawić ss
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości