Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Ola557

#1

Witam wszystkich!
Dziś kolejny wtorek, a co za tym idzie - wywiad, którego udzielił nam gracz o nicku: Ola557
Zapraszam do czytania! Uśmiech

PS Przypominam - w pytaniu numer 6 [zrób sobie selfiaka] chodzi o zdjęcie Twoje i Twojej Minecraftowej Ekipy - Nie zdjęcie realne Uśmiech
PS 2 Kto nie udzielił wywiadu, a ma ochotę niech kliknie w TEN LINK! : )

1) Na rozgrzewkę coś, co myślę, że każdy chciałby wiedzieć, mianowicie jak masz na imię i ile masz lat?


Ola557: Witaj! Jestem Ola i mam 12 lat. 

2) Jak długo jesteś na MineWorld?

Ola557: Ojojoj Od końca I Edycji chyba, albo od II początku. 

3) Pokaż i opisz nam swoją najlepszą miejscówkę, może być to fragment bazy, domku czy ładnego widoku. (1 zdjęcie)

Ola557: Miejsc to tu jest wiele, Ale pokaże wam jedno z nich!
[Obrazek: y7gPPsF.png]
Jest to mój zamek na creative! Budowałam go z moim kolegą, Ohi21 ale Od tamtej Edycji już się w ogóle nie pojawia Smutek 

4) Jaka spotkała Cię najśmieszniejsza przygoda na MW? Co rozbawiło Cię do łez?

Ola557: Najśmieszniejsza sytuacja z których mi się przydarzyła, to była z pewnym typkiem co Orto nie umiał, po prostu takie błędy popełniał w ortografii, że aż się śmiałam  do łez. 

5) Opowiedz o evencie, który Twoim zdaniem był najtrudniejszy, który sprawił, że puściły Ci nerwy przy kompie i którego, mam nadzieję że nie rozwaliłeś(aś)? Duży Uśmiech

Ola557: Event najtrudniejszy? Nie pamiętam, bo rzadko biorę udział :/ 

6) Zrób sobie selfiaka - samemu bądź z przyjaciółmi, z którymi spędzasz najwięcej czasu na naszym serwerze i pokaż go.

Ola557: Nie zbyt chcę pokazywać bo większość wyszła źle :/ 

7) A teraz pytania z innej beczki: Jak wygląda Twój typowy dzień w tygodniu? Wstajesz, jesz śniadanie, zbierasz się do szkoły/pracy... I co dalej?

Ola557: Mój typowy dzień wygląda dokładnie tak:
1. Wstaję sobie i jem śniadanko
2. Ubieram się
3. Idę do szkoły
4. Po szkole zawsze sprawdzam Discorda (Szkoły nie będę opisywać bo nuda)
5. Jem Obiad, zazwyczaj kotleciki z Ziemniaczkami :3
6. Odpalam laptopa i włączam minecrafta. 
7. Jem kolacje po długiej grze w minecrafta z przyjaciółmi.
8. Idę spać.

Tak ogólnie wygląda mój typowy dzień Język 

8) Jakiego typu muzyki słuchasz? Odpowiedz o swoich upodobaniach i podlinkuj najlepszą, Twoim zdaniem, nute.

Ola557: Lubię słuchać muzykę typu "Nightcore" ale tym razem słuchałam innej, więc wam ją podam: Muza od Oli!
9) Horror, komedia czy dramat? Podaj tytuł i opisz najlepszy film, który można obejrzeć w piątkowy wieczór.

Ola557: Horror, zdecydowanie horror! Uwielbiam Horrory w piątkowe wieczorki. Slenderman według mnie jest w miarę okej. Klimatyczny las, i fabuła.  

10) Społeczność graczy - masz steama? Jeżeli tak, możesz podzielić się swoim steam ID. Opowiedz o grze, w którą najczęściej grasz (prócz MC oczywiście Język).

Ola557: Mam Steama oczywiście! Bo czemu by nie? Zwykle  gram z Moją Koleżanką Wikikitty w Grę o nazwie "Transformice". Jest To gra o myszkach, gdzie ich celem jest zebranie sera i dotarcie do norki. Są różne tryby gry, a ja wymienię tylko parę: Vanilla, Survivor, Defliante, Village. Gra fajna, nie ma ograniczeń wiekowych i co najlepsze, można wyłączyć przekleństwa i będzie zamiast przekleństwa śmieszne znaczki. 

11) Masz lub chciał byś mieć jakieś zwierzaki? Podziel się fotkami futrzaków!

Ola557: Miałam chomika, lecz zmarł Smutek 

12) Opowiedz zabawna historię, która przydarzyła Ci się w życiu bez klocków.

Ola557: Poza minecraftem to w sumie nic ciekawego się nie zdarzyło. 

13) Masz może pytanie, które chciałbyś zadać administracji lub konkretnej osobie z naszego serwera? Jeżeli tak, to masz właśnie możliwość!

Ola557: Nie mam żadnych pytań do administracji akurat. 

14) Stwórz własnego mema o tematyce MW! ( https://www.iloveimg.com/pl/generator-memow ).

Ola557:
[Obrazek: 7uNgMvS.jpg]

15) Na zakończenie wymyśl rymowankę o MW, wierzę, że Ci się uda!

Ola557: Mineworld Fajny i prościutki ale gdy pochmurno to nie ma kostki. (Wiem nie ma sensu Płacz ze śmiechu)
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
1
Odpowiedz

#2

Ten mem jest cudny Płacz ze śmiechu
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości