Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1. Nick w grze: Zkeram
2. Data ukarania: 31.03.2020 14:57
3. Nick osoby karzącej: Naten_
4. Powód bana: Greif
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Uważam że moje zachowanie nie podchodzi pod grief - w miejscu wysadzenia nie było działki. Moje zachowanie było odpowiedzią na ataki ekipy gracza Scr4ch123 ( Divo_YT, kefir1234 oraz pakerson2005). Tamtego dnia atakowali moich ludzi - psychicznie oraz fizycznie. King_Kamil był atakowany przez cały gang, Azor97PL przez 2 członków wyżej wymienionego gangu. Nie chciałem zniżać się do ich poziomu (wyzwiska oraz nieuzasadnioną przemoc). Ponadto w regulaminie nie ma nic o Griefie - nie jest jasno zdefiniowany, więc regulaminu nie złamałem swoim zachowaniem. Ponadto w regulaminie nic nie ma na temat wysadzania nie zajętych terenów.
Sytuacja z grupą Scr4ch123 ciągnie się od około 2 tygodni - ciągłe prowokacje z ich strony, ataki w większej grupie (potem zdziwienie gdy oni sami byli bici 3v2).
Moim zdaniem zasługuję na całkowitego Unbana, z racji tego że byłem prowokowany oraz jest to część konfliktu który trwa już od dłuższego czasu i nikt nie dążył do zażegnania sytuacji mimo strat po obu stronach barykady.
SSy z prowokacjami ze strony mafii Scr4ch123 mogę wysłać administratorowi na pw na discordzie.

Ponadto nasza sojuszniczka - blackqueen138 była tepana przez jednego z członków watahy Scr4ch123 w pułapkę - straty były liczone w milionach.
2
1

#2

Po co Ci odwołanie jak masz bana na 7 dni?
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
1

#3

Warto jeszcze dodać o zdradzieckim ataku na mojego brata przez divo_yt i dwóch innych członków kliki skracza(divo tepnął do siebie mojego brata jeszcze będąc  tej samej gildii, a po tepnięciu kolegów zabił jeszcze niedawno kolegę z gildii), po wzięciu zaś odwetu byłem obrażany, a dziś także zaatakowany w endzie. Poza tym, część kompanii skrecza aktywnie współpracuje z gildią VG, która, jak część administracji wie, regularnie nawiedza nasz clan home. Inni obecni przy dzisiejszym "griefie" także mają swoje pobudki, ale to chyba nie ja powinienem o tym mówić.
1

#4

(31-03-2020, 14:31 PM)SuperOski napisał(a): Po co Ci odwołanie jak masz bana na 7 dni?

Każdy gracz ma prawo się odwołać. Jeżeli sądzi, że ban nie był uczciwy, albo zauważył błąd swojego zachowania to może.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#5

Tak zwana wojna ze zkeramem zaczęła się faktycznie już 2 tygodnie temu.Jego cała banda dręczyła nas codziennie zabijając w walkach z przewagą i lepszym uzbrojeniem.Zaczęło nam się to bardzo nie podobać pojedyńcze ataki stały się nękaniem. Dziś gracz divo_yt razem z pakersonem zaatakowali azora z czego ani ja, ani oni nie są dumni. Zabijanie w przewadze nie jest honorowym zachowaniem. A mianowicie było to odpowiedzią takiego samego zachowania w ich stronę. Po wizycie w endzie gracz scra4ch udał się na /warp areny. W trakcie jego walki napisali do niego, podpuszczają podpuszczając go aby wrócił do bazy gdzie czekały na niego 4 osoby w tym 2 noszące platynę. Nie tepnął się tam jednak w zbroi tylko na niewidzialności oglądał razem ze mną ich poczynania. Zaczęło im się nudzić więc znaleźli kawałek budowli pozbawiony działki i bez żadnego problemu go zgrifowali najpierw King Kamil psując część kilofem następnie zkeram wysadzając dużą ilość TNT.Jego uzasadnienie opiera się na oskarżaniu nas o czyny takie same które oni wykonują, a nie uzasadnioną obroną umyślnego grifu.

#6

Konflikt rozpoczął się od waszego zabicia brata Azora 3v1 oraz waszej tabliczki z napisem typu: Śmieci i zkeram - z tego powodu teleportowałem kolegów do waszej bazy by zemścić się na waszej ferajnie - udało się. Co do walki z przewagą liczebną - wy zrobiliście tak co najmniej 4 razy a my raz. My was słownie nie prowokujemy, nie spamujemy na pw a walki możesz uważać za nie honorowe, a co powiesz o obrażaniu na tabliczkach, uważasz to za honorowe?

#7

Kefir ja tylko obsydian wykopałem





                                                                                     9

#8

mnie i gracza igelkaaa momoskaa tez zabili

#9

Kto was zabił i co to wnosi do mojego unbana?

#10

Tak tylko na początku wspomnę o tym, że to nie jest skarga na gracza Scr4ch123, a prośba o Unbana.


"Uważam że moje zachowanie nie podchodzi pod grief - w miejscu wysadzenia nie było działki"
To co uważaj to jedno, a to jak jest to drugie. Oczywiście, że to podchodziło pod grief, było pomiędzy dwiema działkami gracza, kilku/kilkunasto kratkowa przerwa. To nadal zalicza się jako Grief. Wyobraź sobie, że ktoś dookoła Twojej działki wysadzi dziurę. Dobrze byś się czuł? A teraz wyobraź sobie, że wysadzono Ci skrawek budowli, którą przez przypadek nie oclaimowałeś. 

"Tamtego dnia atakowali moich ludzi - psychicznie oraz fizycznie. King_Kamil był atakowany przez cały gang, Azor97PL przez 2 członków wyżej wymienionego gangu."
Takie rzeczy zgłasza się komuś z administracji, albo robi się skargę na fourm.



"Nie chciałem zniżać się do ich poziomu (wyzwiska oraz nieuzasadnioną przemoc)"
Więc poszedłeś o krok dalej? To nie ma sensu. 

"Ponadto w regulaminie nie ma nic o Griefie - nie jest jasno zdefiniowany, więc regulaminu nie złamałem swoim zachowaniem. Ponadto w regulaminie nic nie ma na temat wysadzania nie zajętych terenów."
Jeżeli nawet nie ma o grifie, to jest punkt o nie wykorzystywaniu dziur regulaminu. Grief jest karany od bardzo długiego czasu i szczerze nie wiem dlaczego nie ma o tym podpunktu.

"Moim zdaniem zasługuję na całkowitego Unbana, z racji tego że byłem prowokowany oraz jest to część konfliktu który trwa już od dłuższego czasu i nikt nie dążył do zażegnania sytuacji mimo strat po obu stronach barykady."
Jeżeli dobrze rozumiem to Unban należy Ci się, bo "on też łamał regulamin"? Weź sobie nie żartuj.



Griefing jest akcją przeprowadzaną przez graczy, która ma na celu działać na szkodę innym graczom poprzez demolowanie lub złośliwe przerabianie cudzych budowli

Ty zgriefowałeś część jego budowli. Mimo, że nieoclaimowana nadal znajduje się obok jego działki. Jak już wcześniej to napisałem
[Obrazek: Sygn2.png]
2
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości