Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Nametags, scoreboard & TAB 2.0

#1

1. Typ wątku: 
[PROPOZYCJA].

2. Nazwa serwera, którego dotyczy propozycja: 
Global.

3. Opis:
Wpadłem na ciekawy pomysł. A mianowicie jakby dodać nametagi (teksty wyświetlające się nad głowami graczy). Nad tymi głowami graczy wyświetlać się mogłyby: skróty od rangi (typu KidMod -> &2&l[KM]), a za nimi nicki graczy (typu &a xxx). Oprócz tego mogłoby wyświetlać się aktualne HP (na zmianę). Oprócz tego proponuję zmienić TAB by zamiast całej rangi wyświetlały się skróty rang, lecz z tej propozycji uważam to za niepotrzebne. Tak samo ciekawe byłoby zmiana Scoreboarda na taki, który będzie na zmianę pokazywał różne okna. Dokładnie: jedno główne z pingiem, nickiem, rangą i pieniędzmi (oczywiście przy wszystkich na samej górze IP serwera i wersja), oprócz tego jedno z informacjami o serwerze, w skrócie tryby i ile osób jest, jaki jest TPS i ogólnie, kolejna może być z linkami i nie tylko. To są moje trzy pomysły na ten scoreboard, ale jeżeli ktoś ma też jakieś propozycje co do tego niech się wypowiada. Wiem, że łatwe zrobienie takiego czegoś nie jest i może to być dopiero na kolejnej edycji. Jeżeli ktoś coś to pisać Uśmiech 
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#2

To już kiedyś było (z wyświetlaniem nazwy nad nickiem). Na każdej edycji, więc powinieneś o tym wiedzieć. Na pierwszej było właśnie z rangom i nickiem, a potem bez rangi. Na 3 edycji było dużo błędów, więc wyłączono ten plugin. Na tej edycji też był przez krótki, czas, ale znowu były błędy i go wyłączono.
Ja chciałbym, aby pozostał w grze, ale jeżeli ma sprawiać takie problemy to nie jestem pewien, czy to nadal ma sens.

Jeżeli chodzi o wyświetlanie HP, mogłoby to być zbyt pomocne dla graczy PvP.

Co do scoreboard jak dla mnie to jest dosyć ciekawy pomysł, ale czy potrzebny? Linki są wyświetlane pod TAB, a tps pod /tps.
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#3

Pamiętam to, lecz można spróbować, jeżeli coś się nie uda można zlikwidować Uśmiech
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#4

Naten ma racje, przez błędy wyłączono to. I to nie jest na razie potrzebne, jak zlikwidują błędy to możliwe że wróci. Na razie nie widze sensu.
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
Odpowiedz

#5

Eksperymentów z tagami nad głowami nie zamierzam już więcej prowadzić. Szkoda czasu. Są błędy po stronie gry, których nie da się ominąć.
Informacje o adresie serwera oraz wersji w oknie scoreboardu są mało potrzebne. Zrobienie drugiego okna z informacjami o randze i tps nie byłoby problemem, ale czy na pewno jest to warte poświęcania czasu? Jestem obecnie jedyną osobą, która się takimi rzeczami zajmuje i muszę ostrożnie dobierać rzeczy, które będą realizowane.
TAB wyświetla takie oznaczenia rang jakie są w pluginie od rang - nie ma oddzielnej opcji ich innego wyświetlania.

Przypomnę, że na V edycję zaplanowane są duże zmiany w Survivalu, które ciągną za sobą konieczność zmian wielu istotnych rzeczy i równie ważne zmiany będą potrzebne w związku z nieresetowaniem serwerów Creative oraz SkyBlock.
Im bliżej końca edycji tym mniej prawdopodobne, ze tego typu propozycje, które nie wnoszą dużo zostaną przyjęte albo doczekają się szybkiej realizacji.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości