Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Smoczy Rajd

#11

Zgadzam się z mirem, czasowe wydłużenie by utrudniło, albo inaczej, spawiłoby większe kłopoty z zaprogramowaniem pluginu. Co do mapki, to raczej zwykły end by wystarczał.
- SuperOski na komputerze

Dzień zagłady jest blisko....
Odpowiedz

#12

Stworze tylko jakiś fajny hub po wyjsciu z portalu a reszta standardowa
Odpowiedz

#13

mi pomysł sie podoba chociaż sam nwm czy z tego skorzystam ponieważ w mojej opinii drogie jest wejście tam. Wpierw będzie trza farmić edki, potem pigmany, zrobić kamień troche. Roboty jest ale jak będzie jakiś ciekawy loot z chęcią bym sie na tego smoka rzucił z jakąś grupką OwO i jeszcze jedno pytanie te withery będa atakowały 4 na raz czy po kolei lepiej wiedzieć na póżniej a nie że jak wchodzisz na bosa przygotowany jesteś na 1 withera a tu nagle cyk 4 withery


Odpowiedz

#14

Według mnie pomysł wymaga kilku poprawek. Koszt craftingow jest o wiele za drogi jak na walkę ze zwyklym smokiem i witherami. Usunąłbym wymaganie diamentu endu, bo co jak gracz wejdzie do rajdu i zapomni/nie będzie wiedział, że trzeba je przynieść.

Przydałoby się też chociaż trochę wydłużyć czas otwartego portalu, bo ktoś może dostać laga, czy bóg wie co i zmarnuje przedmioty.

Jak to zaproponował TheZerter, ciekawe byłoby dodanie paru stopni trudności, aby mocniejsi gracze mogli też czerpać zabawę z walki.


Uważam, że powinniśmy to trzymać w miarę możliwości najprostrze jak się da, aby nir dezorientować mniej kumatych graczy.
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości