Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na polamparte

#11

(28-02-2017, 16:46 PM)polamparta napisał(a): Simon: Często sprawdzam na mapie (http://gs21.enderchest.pl:37357/) gdzie jesteś. Jeżeli nie mam tam sethome to zakładam elytrę i tam lecę. Poza tym, sam mnie do siebie tepnąłeś (jeżeli chodzi ci o akcje z waszą "bazą")Uśmiech
Ziomej: hv i hp to tylko przykłady dużych serwerów bez lagów. Specjalnie nie podałam pełnej nazwy aby ich nie zareklamować. Jeżeli chodziło ci o "nie grasz na serwerze sanny?" to po prostu zapytałam się czemu nie gra na innym serwerze (wcześniej mi pisała że już nie gra na MW, i gra na jej serwie), to także nie jest reklama.

Jeżeli nadal ktoś chce mi coś zarzucić (np że mam cheaty lub coś) to chętnie przeczytam poprawnie zrobioną skrargę.
od kiedy moja nowa baza była twoja ,pozatym tam nic nie było jak tam dotarłem,zbudowałem z popco ją po to aby nikt nas nie zaczepiał i mowilem dla popco zeby nie wygłupiał sie na serwerze bo inaczej nas zabija a jak w tym miejscu mogłas mieć home'a skoro nigdy tam nie byłaś ?,przeciez mamy nawet bariere ze szkła (mi chodzi o tą nowąbaze nie podziemną)

#12

o jest dyn mapa można wracać do zawodu
Królu ZUS
Zarządca
Marioshaha & Szulc Company




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości