Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od Banicji by 0tay

#1

1. Nick w grze:0tay
2. Data ukarania:14.04.2020
3. Nick osoby karzącej:Lelocuh
4. Powód bana:Szydzenie z administracji po unbanie, niestosowanie sie do polecen i zakazow, prowokacje i brak poprawy w zachowaniu
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:

1a: Szydzenie z Administracji-Proszę o wytłumaczenie sytuacji

2a: Niestosowanie się do poleceń i zakazów-Chodzi o mój zakaz wejścia na areny który złamałam wchodząc najpierw na łuki co nie ma się nic do killaury którą miałam myślałam że to raczej coś nie aż tak szkodliwego i może to zostać pominięte. Po czym kliknełam w arenke z mieczami i wrzuciło mnie do areny z graczem i odrazu napisałam /spawn można to zobaczyć w logach z tamtych momentów, komenda nie zadziałała niestety 

3a: Prowokacje i brak poprawy w zachowaniu-Proszę o wytłumaczenie sytuacji

#2

Śpieszę z odpowiedzią, zacznijmy od szydzenia z administracji.

Przymykaliśmy oko na Twoje odzywki i zachowania na czacie ogólnym, również na te zgłaszane od pm.

Jak wiadomo - dostałaś bana za cheaty, z tych udowodnionych była to killaura. 
Wykorzystywałaś ją na arenach, a także na survivalu, gdzie potrafiłaś wyśmiewać graczy, że przegrywają z haxami (oczywiście o nich nie wspominając). 

Z oczywistego powodu zabroniłem Ci wchodzić na areny i na nich walczyć po unbanie (na którego wyjątkowo otrzymałaś zgodę od głównego admina). 

Powtarzałem się dwukrotnie, jakie były Twoje reakcje?

[Obrazek: D3.png]

[Obrazek: D4.jpg]

[Obrazek: arenki.png]

[Obrazek: D2.jpg]

[Obrazek: D1.jpg]

Ewidentnie "oplułaś" to co się do Ciebie napisało i to dwukrotnie, nawet gdy się powtórzyłem.

Nie widzisz szydzenia? Zachowujesz się jakbyś myślała, że Ci wszystko wolno, jakbyś uznała, że wykupienie unbana daje jakiś immunitet...a może myślałaś, że powtórka sytuacji nie będzie problemem (i tak też chyba było, bo proponowałaś ponowne wykupienie unbana, ale niestety nie ma kolejnej szansy).

A jak wytłumaczyłaś swój powrót innym graczom? Powiedz mi czy tak się zachowuje gracz tuż po unbanie, tuż po otrzymaniu szansy i to tego samego dnia:

[Obrazek: D6.jpg]

[Obrazek: D5.jpg]

Jakie było Twoje zachowanie przed udzieleniem zgody na UB?

[Obrazek: PrzedUB.png]

Wypowiedziałaś się o cheatach w sposób przedstawiony powyżej, nawet trochę to nie wyglądało jakbyś żałowała, raczej jakbyś była z siebie dumna. 
Szkoda, że w PM z osobą banującą byłaś zupełnie inna, obrócona o 180 stopni.

Twierdzisz, że łuk nie ma nic do killaury - w porządku. 

Ja twierdzę, że to nie ma żadnego znaczenia jak to widzisz, bo zakaz jest zakazem. Na łukach są też miecze, więc nie powiedziałbym, że nie jest to powiązane. Poza tym kto powiedział, że rozpatruje się tylko killaurę, której użyłaś? Patrzy się na to pod kątem całokształtu i sytuacji - gracz był cheaterem w PvP i dostał szansę UB, ale otrzymuje zakaz wchodzenia na areny. Na łuki też są cheaty, a Ty gdybyś zamierzała ponownie cheatować to raczej nie w ten sam sposób co wcześniej. 
Podsumowując - zignorowałaś zakaz, z którego sobie wcześniej zakpiłaś, dla mnie sprawa jest jasna.

Brak poprawy w zachowaniu i prowokacje...nie muszę chyba przypominać, że przed banem zachowywałaś się bardzo toksycznie i ofensywnie, ale czemu nic się nie zmieniło po unbanie (to tylko przykłady)?

[Obrazek: D7.png]

[Obrazek: D8.jpg]

[Obrazek: szczek.png]

To nie są działania i zachowanie, którymi się powinnaś kierować w swojej sytuacji (i to jeszcze tego samego dnia).

Nie wyrażam zgody na UB, kolejna szansa byłaby niesprawiedliwa dla innych osób w podobnej sytuacji, poza tym widać, że gracz nie wykorzystał poprzedniej.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#3

Myślę, że Lelouch absolutnie wyczerpał temat. Zachowywałaś się tokstycznie przed banem i po banie również. Twoja ignorancja, toksyczne zachowanie i brak zmiany na lepsze decydują o tym, że zgadzam się z Lelouchem i nie jestem za ub.

#4

Poprzednia to nie była szansa tylko zwykły interes nikt mi dobrowolnie na rękę nie poszedł więc nie pisz tego jakbyś zrobił mi łaskę dając mi szansę która sama sobie kupiłam, jeżeli chodzi o ub to tak jak pisaliśmy na discordzie wolałam to załatwić na prywatnym Ale nie chciałaś ze mną gadać mówiłeś żebym zrobiła temat I zrobiłam po twojej odpowiedzi nie ubiegam się dalej nie widzę sensu w tym momencie się z wami żegnam I dodam że za równy miesiąc na koordach zamku sky00 zejdą moje claimy w skrzynkach leży miecz sharp 10 miłej zabawy
1
1
1
1

#5

Możliwość wykupienia UB to również szansa, jakoś drugi raz Ci nikt takiej "łaski" nie zrobił, więc w czym problem, żeby sobie to załatwić drugi raz?

No właśnie, problem będzie, bo taki "interes" znowu nie przejdzie, czyli jednak otrzymałaś (właściwie to otrzymałeś) szansę.

Po odstawionej akcji na discordzie już wiadomo, że tu oficjalnie (bez ukrywania się) nie zawitasz, zamykam wątek i żegnam gracza, a także jego śmieszne odzywki.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]
1
1




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości