Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Elektri_M

#1

Witam z okazji kolejnego wtorku, mam przyjemność przekazać w wasze ręce kolejny wywiad z jednym z naszych graczy, a jest nim dzisiaj Elektri_M Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.


Elektri_M: Mam na imię Malwina, obecnie chodzę do gimnazjum i jak wie wiele osób, jestem siostrą jednego z administratorów: N_Thinkera.




2) Co robisz w wolnych chwilach?


Elektri_M: Wiele rzeczy: ćwiczę rysowanie, piszę coś w moich zeszytach (które moim zdaniem nie powinny ujrzeć światła dziennego), robię coś w internecie lub rozmyślam.




3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.


Elektri_M: Jak wyżej, jedno z nich to rysowanie, głównie w stylu manga lub chibi, choć też projektuję różne kreacje. Robię wyraźne postępy ^^.
Poza tym bardzo lubię śpiewać, uważam, że mam śliczny głos, choć nie za wiele osób go usłyszało.
Także piszę własne opowiadania, historie itp.




4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?


Elektri_M: Mam dużo dziwnych fobii, jakbym miała je wszystkie powymieniać, zanudziłabym was na śmierć.
W każdym razie jednymi z nich jest strach o utratę przyjaciół i bycia okradzionym lub oszukanym.




5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?


Elektri_M: Gdzieś w 2011 roku brat poznał tę grę od naszego sąsiada. Obserwując, jak Thinker to w gra, sama chciałam pograć. Utworzyłam swój nowy świat (prawdopodobnie nadal jest na starym komputerze taty) i dość szybko polubiłam tę grę.




6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?


Elektri_M: Wcześniej grałam na SnowHome, do którego zdążyłam się przywiązać. Na wieść o tym, że niedługo przestanie istnieć, ciężko mi było się z tym pogodzić. Na całe szczęście dowiedziałam się, że to nie koniec i powstanie „kontynuacja” SH.
Byłam już na otwarciu MineWorlda, jednak nie na długo, ponieważ komputer mi lagował. W rezultacie zniknęłam z niego na kilka miesięcy. Powróciłam tak na początku listopada i tego samego dnia zostałam członkinią Perntrionu.




7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?


Elektri_M: Nie wiem… atmosfera? Tutaj znam się z wieloma graczami, wiem komu mogę zaufać. Administracja jest super, komunikuje się z innymi graczami i czasem „zabawia” (tak, pisząc to mam na myśli Inq spawniącego potworki)
I fajnie jest być siostrą admina. Taki szpan Płacz ze śmiechu




8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?


Elektri_M: Trudno powiedzieć. Głównie wciskam /rtl i idę gdzieś w dzicz, w ten sposób zdobywam itemy (mam częściowo koczowniczy tryb życia Język)
Ale przebywanie w Perntrionie sprawia mi wielką przyjemność ^^




9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?


Elektri_M: Jak wspomniałam wcześniej, w ciągu dnia zabieram niezbędnego seta i tepam w jakieś randomowe miejsce. W nocy segreguję wszystko do skrzynek, sprzedaję część rzeczy w sklepie lub handluję z npc. Czasem też popiszę nieco na czacie.




10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?


Elektri_M: Mam uraz do creeperów. Te kamikaze wkurzają mnie, potrafią nieźle zepsuć. Poza tym irytuje mnie też, jak bardzo daleko od mojego domu znajdę jakieś cenne zwierzę np. lamę i trzeba się ogromnie namęczyć, by je odprowadzić do domu, bo tepnąć się po prostu nie da. Uważam, że jak się teleportuje i ma się to swoje zwierzę na smyczy, to powinno też się tepać. Ale nie wiadomo, czy takie coś byłoby możliwe




11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?


Elektri_M: Załamuje mnie zachowanie noob’ów, od którego aż się prosi o facepalma. I jeden gracz nieraz mnie prowokuje i strzela do mnie z łuku, a jak ja chcę go jakoś potraktować, to mi ucieka >.<




12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?


Elektri_M: Z tych bardziej znanych osób to polubiłam większość. A z kim przebywam? To różnie bywa.




13) Jak powstał twój nick?


Elektri_M: Początkowo nazywałam się Mall_pl, ale zmieniłam nazwę, gdyż stwierdziłam, że ta jest taka sobie. Nazwałabym się Elektri (nazwa pochodzi po prostu od elektroniki/elektryczności), ale nick był już zajęty. Dodałam więc podłogę i pierwszą literę mojego imienia.




14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?


Elektri_M: Bardzo chciałabym, żeby powstał serwer Seablock. Grałam w ten tryb na SH i bardzo mi przypadł do gustu. I fajnie by też było, jakby mogło być więcej minigier np. Bomb Arena, Saper czy Skywars.




15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?


Elektri_M: Na singlu z małą pomocą brata zbudowałam stajnię, a potem dorobiłam do niej pierwsze piętro, które miało funkcję mieszkalną. Z zewnątrz nie prezentuje się jakoś pięknie, ale i tak jestem zadowolona. Budynek ten obecnie przechodzi remont.
Uważam też, że mój domek na cv jest niezły. Choć prawdopodobnie na drugą edycję przestanie istnieć >.<




16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?


Elektri_M: Zbudowałam nieudany domek z różowej wełny na plaży Płacz ze śmiechu Bardzo nieudany.




17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?


Elektri_M: Poszłam afczyć do siedziby Zakonu Enderu, co okazało się być fatalnym błędem. Pewien gracz to wykorzystał i mnie zabił. Na całe szczęście oddał część moich itemów, jednak łuk i moją autorską tarczę zachował dla siebie ;-;




18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?


Elektri_M: Pozdrawiam moją grupkę przyjaciółek, z którymi gadam niemal codziennie ^^




19) Może teraz parę słów od siebie?


Elektri_M: Nie bójcie się rozwalać systemu. Fajnie jest być oryginalnym.
Ale rozwalanie systemu to nie to samo, co łamanie zasad Oczko


I ostrzegam: jak wam się dostanie żel pod przysznic do włosów, to natychmiast go zmyjcie! Potem włosy się okropnie kleją...




20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.


Elektri_M: A po co dziękować?
Jestem przeszczęśliwa, że mogłam go udzielić Love
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości