Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Propozycja dot. kitu vip/svip

#1

1. Typ wątku: [PROPOZYCJA]

2. Nazwa serwera: Survival
3. Opis: Zmienić złote jabłka dostawane w kicie vip/svip tak, posiadały nazwę "Kit SVIP lub VIP" ale nie posiadały opisu, ponieważ w praktyce nie stackują się z normalnymi refami.
1
Odpowiedz

#2

Przez Lore się nie stakują, myślę, że to jest dobry pomysł, ułatwiłby grę, ale jednak wtedy te refile byłyby wykorzystywane do kryształu defensywy, łatwiej byłoby go stworzyć, więc nie powiem czy to do końca dobry pomysł.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#3

Bez przesady, to nie jest problem ani nawet uciążliwość. Poza tym realizacja propozycji nie zmieni nic w tym, że tych jabłek nie można stackować ze zwykłymi. Mają się wyróżniać, a opis jest na to dobrym sposobem, bo nikt go nie zmieni ani nie wymaże.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#4

(20-04-2020, 15:14 PM)xKieras_ napisał(a): Przez Lore się nie stakują, myślę, że to jest dobry pomysł, ułatwiłby grę, ale jednak wtedy te refile byłyby wykorzystywane do kryształu defensywy, łatwiej byłoby go stworzyć, więc nie powiem czy to do końca  dobry pomysł.

Masz rację, choć nie do końca. Myślę, że ktoś by szybciej wykopał bądź kupił złoto i sam je scraftowal a nie zbierał przez 5 dni refile z kitu svip.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości