Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Unban

#1

1.Nick: TotalSzef
 2.Data otrzymania: 30.04.2020 
 3.Nick osoby karzącej: Marika07
 4 Powód bana: X-ray
 5.Ogólnie to tak na początku nie zdawałem sobie sprawy tego co robiłem. Dopiero gdy dostałem bana zrozumiałem, że to co zrobiłem było głupie, szczerze mówiąc nawet nie spodziewałem się że aż takie będą tego konsekwencje jak bana na zawsze.   Co prawda nie miałem zamiaru rozprowadzać po serwerze zebranych diaxów ani innych surowców wykopanych X-ray'u. Chciałem po prostu zebrać kilka surowców dla siebie żebym mógł chociaż kilof sobie zrobić albo mieczyk bo byłem biedny dopiero zacząłem grać, a inni gracze mnie ciągle najeżdżali a ja nawet nie miałem czym się bronić. Raz kiedy zebrałem diamenty uczciwie to od razu mnie ktoś znalazł i mnie zabił i mi wszystkie diaxy zabrał zanim zdążyłem je schować do skrzynki. Wiem że źle zrobiłem muszę po prostu szukać uczciwie i liczyć na to że nikt nie będzie mnie nękał na mojej posesji ( o ile dostanę unbana). Więc proszę was szanowna administracjo o unbana. Obiecuje ze więcej nie użyje x-ray'a (róbcie ss jak chcecie) i dodam że konto nie było wcześniej banowane, nawet nigdy warna nie dostałem.

#2

Jak Cię gracze najeżdżają to było napisać do kogoś z administracji, nie wiedziałeś że będzie to miało takie konsekwencje no posiadałes swego rodzaju cheaty i za takie coś sie otrzymuje surowe kary. Moim zdaniem myśle że dopiero po otrzymaniu kary uświadomiłeś sobie że źle postepujesz, jestem za skróceniem bana do 7 dni.

#3

Tylko że jak miałem udowodnić że inni gracze mnie nękają?

#4

(02-05-2020, 19:12 PM)TotalSzef napisał(a): Tylko że jak miałem udowodnić że inni gracze mnie nękają?

Jest kilka sposobów zgłaszania nękania:

1. Przez forum - tworzysz wątek w skargach i dokumentujesz wszystko (niezalecany, zajmuje dużo czasu, jest trudny do ogarnięcia dla dużej części graczy, wydłuża czas reakcji administracji i zniechęca do zgłaszania nękania, dlatego powstał sposób nr 3)
2. Przez Discorda - piszesz w prywatnej wiadomości do administracji i robisz to samo co w sposobie nr 1 (niezalecane jeszcze bardziej niż pierwszy sposób, bo administracja jest już i tak zasypywana rzeczami, które nie powinny trafiać przez Discord)
3. Przez komendę /nekanie - wpisujesz jedną komendę, najlepiej w czasie gdy dochodzi do sytuacji lub tuż po niej, administracja dostaje od razu logi wszystkich Twoich śmierci wraz z niezbędnymi szczegółami (koordynaty, zabójca, inni gracze w pobliżu).
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1

#5

Ok ,a co w sprawie mojego unbana?

#6

(02-05-2020, 20:14 PM)TotalSzef napisał(a): Ok ,a co w sprawie mojego unbana?

Musisz poczekać na decyzję osoby, która cię zbanowała.
Osobiście jestem za unbanem po zabraniu zdobytych nieuczciwe przedmiotów.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#7

Wyraziłeś skruchę i obiecałeś poprawę.
Otrzymujesz unbana, a przedmioty nieuczciwie zdobyte zostały zabrane. Wątek zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości