Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Unban

#1

1.Nick: TotalSzef
 2.Data otrzymania: 30.04.2020 
 3.Nick osoby karzącej: Marika07
 4 Powód bana: X-ray
 5.Ogólnie to tak na początku nie zdawałem sobie sprawy tego co robiłem. Dopiero gdy dostałem bana zrozumiałem, że to co zrobiłem było głupie, szczerze mówiąc nawet nie spodziewałem się że aż takie będą tego konsekwencje jak bana na zawsze.   Co prawda nie miałem zamiaru rozprowadzać po serwerze zebranych diaxów ani innych surowców wykopanych X-ray'u. Chciałem po prostu zebrać kilka surowców dla siebie żebym mógł chociaż kilof sobie zrobić albo mieczyk bo byłem biedny dopiero zacząłem grać, a inni gracze mnie ciągle najeżdżali a ja nawet nie miałem czym się bronić. Raz kiedy zebrałem diamenty uczciwie to od razu mnie ktoś znalazł i mnie zabił i mi wszystkie diaxy zabrał zanim zdążyłem je schować do skrzynki. Wiem że źle zrobiłem muszę po prostu szukać uczciwie i liczyć na to że nikt nie będzie mnie nękał na mojej posesji ( o ile dostanę unbana). Więc proszę was szanowna administracjo o unbana. Obiecuje ze więcej nie użyje x-ray'a (róbcie ss jak chcecie) i dodam że konto nie było wcześniej banowane, nawet nigdy warna nie dostałem.
Odpowiedz

#2

nick: HatlesYeti4969 data:06.02.2021 nick osoby karzącej:R3d3q powód bana: kopiowanie itemów dlaczego uważam że powinienem dostac unban: ponieważ na początku nie zdawałem sobie z tego sprawy co ja robiłem wydawało mi się to dobrą opcją wtedy ale jak bym wiedział czym to grozi napewno bym się zastanowił czy napewno to dobra opcja ale czasu nie cofne niestety już tego nie naprawię tego błędu co wcześniej popełniłem więc chciał bym poprosić o drugą szanse nie ukrywam że chciał bym wrócić ponieważ ten serwer jest bardzo dobry jest sprawiedliwa moderacja i moderacja nie wyzywa serwer również pomyślał o początkowych graczach dając skrzynki dla biednych mapa serwera jest naprawdę bardzo rozbudowana i kreatywna jeśli niestety nie dostane unbana nic się nie stanie chciał bym poprosić o wyrozumiałość
Odpowiedz

#3

Czy to nie jest oczywiste że kopiowanie itemów jest karalne? Skoro na serwerze występuje coś takiego jak waluta, możliwość sprzedawania itemów i zarabiania na tym to chyba prostym wnioskiem jest że wszystko co nielegalnie ułatwia takie rzeczy jest karalne. Odwołanie szczerze uważam za idiotyczne? I mam wątpliwości co do jego szczerości szczególnie do tego wyjaśnienia. A jaki jest tego wszystkiego wniosek? Byle na nie
Odpowiedz

#4

1. Nie utworzyłeś osobnego wątku do napisania odwołania,
2. Nie zgłosiłeś administracji błędu z kopiowaniem,
3. Po dostaniu bana na głównym koncie wszedłeś na multikoncie.

Odwołanie moim zdanie zostało napisane na szybko "byleby napisać, dostać ub i wrócić ponownie na serwer". Twoje argumenty nie są wystarczające żeby wnioskować, że naprawdę żałujesz swojego zachowania i chcesz wrócić na serwer.
[Obrazek: 5ea27ed5671a1c3a126e2d932005e8b3.gif]
Odpowiedz

#5

Chyba nie ma sensu łudzić się, że w końcu napiszesz odwołanie poprawnie mimo, że dostałeś instrukcje.

Odwołanie napisane jak przez 7 latka który dopiero co nauczył się pisać i składać literki. Nie postarałeś się ani trochę, tak jak Night napisał, byle na szybko i popykać na serwerze.
Jeżeli chodzi o samego bana. - Napisałeś, że nie wiedziałeś, że to karalne i że nie przeczytałeś regulaminu. Powiem prosto - To już Twój problem i wyłącznie Twoja wina, że nie raczyłeś przeczytać regulaminu na start. Druga sprawa - tu przyda się użycia trochę większej ilości komórek mózgowych i logiki. Jeżeli wyzwiska i wulgi są karane na w zasadzie każdym serwerze to czemu kopiowanie itemów miałoby być spoko i milutkie? Jeżeli nie wiedziałeś to teraz już wiesz, że serwer bazuje na uczciwości.
Teraz w wielkim skrócie - Odwołanie jest totalną porażką i jest kompletnie do bani. Twój problem, że nie przeczytałeś regulaminu i miej wyrzuty do samego siebie.

Stawiam wielkie NIE od siebie.
Czekaj na odpowiedź osoby która Cie zbanowała, ona zadecyduje o tym czy dostaniesz unbana czy nie.
?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości