Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na gracza Omiszka

#1

1 Nick oskarżającego: Azor97pl 

2 Nick oskarżonego: Omiszka 

3 Opis sytuacji: Gracz Omiszka od dłuższego czasu zdaje się prowokować konflikty. Jednak wszystko mieściło się w granicach żartu, aż do czasu, gdy 3 dni za nękanie została ukarana grupa graczy. Wtedy Omiszka zdaje się porzuciła pewne granice których do tej pory się trzymała. Już wczoraj, tj.1 maja, zdaje się, że Omiszka wybrała sobie na cel gracza kvs. Zaczęło się niewinnie, ot, zwykły komentarz a propo stanu konta kvsa. Kvs bowiem, z kilkoma innymi graczami podniósł ceny kości jako odpowiedź na działania Omiszki, która zrobiła to samo kilka dni wcześniej. Nie na tym się jednak sprawa kończy. Dziś rano Omiszka postanowiła, że rozgrzebie już rozwiązane spory i przywołała incydent “nękania” w żarcie jak to kvs i reszta jego bandy to “zwierzaczki zkerama”. Poprosiła też o, cytuję “pozbycie się śmieci z serwera”. Gdy kvs, słusznie lekko wzburzony po poprzednich prowokacjach odwiedził dziś ją dzisiaj, chciałbym zaznaczyć ze początkowo nie zabijając jej, chcąc jedynie nastraszyć ją petem, ta kontynuowała swoją narrację kvsa jako “zwierzaczka”. Kvs nazywany był też śmieciem, choć oczywiście było to ujęte w taki sposób, żeby dało się z tego wygrzebać, no bo przecież “nie obrażam jego, ja tylko obrażam sposób w jaki gra ?".  Podsumowując, Omiszka prowokuje konflikty a następnie narzeka na ich skutki. Nie jest to myślę materiał na bana, ale mam nadzieję, że gracz odstanie warna i powstrzyma język następnym razem. 

4 Data zdarzenia: Głównie 2 maj, odnoszę się też jednak do wydarzeń z 1 maja i 29 kwietnia. 

5 Dowody w odwróconej kolejności chronologicznej:
https://imgur.com/H0yivDD
https://imgur.com/K2KgpR1
https://imgur.com/7KNff8e
https://imgur.com/9kKiXXN
https://imgur.com/8qoZBya
1

#2

Gracz ukarany.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#3

No i po co to. Nie mówię, że ty ale wasza grupka na czele z kvs bardzo często wdaje się z graczami w niepotrzebne dyskusje i gry słowne, warny do kilku osobników nic nie przemawiają jednym słowem hulaj dusza, a teraz jak ktoś pisze w waszym stylu i gra z wami w waszą własną grę to piszecie skargi? Proszę was.

#4

Wdają się w niepotrzebne dyskusje i gry słowne. Prawda. Regularnie zresztą łapią za to warny i muty. Omiszka wiedziała w co się pakuje gdy zaczęła "grać w ich własną grę", a że żadnej kary nie złapała, chciałem przybliżyć administracji sytuację. Argument "ale wy też tak robicie" nie za bardzo ma sens. A nawet jeśli go uznamy to nie zmienia to faktu że inni są za takie rzeczy karani, czemu Omiszka miałaby być inna?

#5

Dostała warna, okej. Nie zmienia to faktu że "platynowi" gracze nie robią sobie z warnów nic i lecą z nurtem, a po zbanowaniu lamentują, że ban jest niesłuszny. Jeszcze kilka szczegółów co do oskarżeń. Omiszka nie komentowała stanu konta kvs i nie nie od tego się zaczęło. Prawdopodobnie chodzi ci o jedyną pasującą frazę "Z kwiatkarek nie zarobicie" która została napisana przez kvs. Druga sprawa odnośnie twojego komentarza w temacie o unban skerama (tak przekręciłem jego nick chyba się nie obrazi), "Sam Parostatek atakował swym petem, oczywiście po rzuceniu na niego niewidki.", nie wkręcaj tutaj że był jakiś pet z naszej strony, Bo nie było i jedyna potka niewidzialności została rzucona na mnie przez gracza kvs1889 (w trakcie gdy zabijał nas obydwoje przy pomocy swojego peta 0tay) w godzinach porannych tego samego dnia, którego skeram otrzymał bana. Trochę mi się już nie chce użerać z wasza grupką gdyż pierwsze zaczepki leciały z waszej strony. Wasze zachowania wobec graczy nie przeszkadzają tylko nam ale też innym. Bez odbioru Oczko

#6

Poraz kolejny pod kolejnym wątkiem ukazuje się spór kto zaczął, kto jest ofiarą a kto agresorem. Wytłumaczcie to między sobą w rozmowie prywatnej, zamiast ciągnąć dalej post który został już rozwiązany przez administracje. Jeśli mógłbym prosić administracje o zamknięcie wątku by ta dyskusja nie była już dalej kontynuowana.

#7

Co do peta to dosłownie podpaliłem jakiegoś swoim mieczem, więc pet na pewno był, a że omiszka była trochę za daleko by był to jej, uznałem ze należał do ciebie. Możliwe że był tam inny gracz na niewidce który przywołał swojego peta, ale trochę w to nie wierzę. Poza tym, bardzo proszę nie zbaczajmy z kursu. Mówimy o zachowaniu Omiszki, jeśli chcesz dyskutować na temat akcji z 28 kwietnia rób to w odpowiednim wątku. To samo tyczy się narzekania na innych graczy. Napisz na nich skargi, albo przynajmniej nie narzekaj w nieodpowiednim wątku. Co do przekręcania nicku, nie pamiętam żeby którykolwiek z "naszej grupy" robił to w stosunku do was, więc proszę żebyście zachowali ten sam szacunek w stosunku do nas.

#8

Przekręcanie mojego nicku jest dla mnie obraźliwe i nie życzę sobie przekręcania mojego nicku.
Co do zaczepek to Omiszka rozpoczęła pierwsza wojnę, i to jest kolejne kłamstwo z twojej strony by bronić swojej dziewczyny.
P.S. Liczę na ukaranie gracza mutem/warnem tak jak miało to miejsce w moim przypadku gdy przekręcałam innego gracza nick w grze.
1

#9

Zamykam wątek. Zalecam zgłaszanie jednostronnych zaczepek, prowokacji przez forum, próba rozwiązania (czyt. zaognienia) sprawy poprzez grę w sposób podobny co druga strona może doprowadzić do niechcianych problemów.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości