Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Odwołanie od bana] xSmutkowa

#1

Nick : xSmutkowa
Bana dostałam 04.05.2020
Zbanowała mnie Marika07
Powód: x-ray
Niestety pozwoliłam mojej siostrze pograć na moim laptopie lecz prosiłam ją aby nie wchodziła na dwa serwery, w tym mineworld. Oczywiście nie posłuchała mnie A dodatkowo zgrala mi na laptopa jakieś cheaty. Siostra więcej nie dotknie tego komputera, a ja minecrafta odinstaluje i zainstaluje przy pomocy koleżanki.
Odpowiedz

#2

Często takie coś słyszalne więc nie wiem czy wierzyć. Myślę, że jako tako zależy Ci na grze i okazujesz skruchę. Myślisz, W siostra chciała zadziałać na Twoją szkode? Nie wiem co dokładnie powiedzieć, więc wyjaśnij bardziej. Póki co myślę, o skróceniu i wyczyszczeniu ekwipunku z itemów zdobytych w taki sposób.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#3

Mogłaś zobaczyć na jakie serwery wchodzi, ale to też jest twoja wina że niedopilnowałas siostry ale jak to mówią każdy popełnia błedy. Jestem za daniem unbana, lecz z cheatowane itemy zostaną usunięte.
Odpowiedz

#4

Jeśli jest to prawda, na przyszłość polecam bardziej chronić Swoje konto - nie podawać hasła konta, na którym grasz; możesz się też posunąć do komendy zdejmującej logowanie premium (jeśli takowe ustawiłaś). Okazałaś skruchę. Myślę, że należy Ci się szansa.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#5

Jest to niestety częsta wymówka z siostrą/bratem. Jednak widać, że ci zależy na graniu na tym serwerze. Myślę, że można ci dać szansę Uśmiech
Odpowiedz

#6

Przedmioty nieuczciwie zdobyte zostały Ci zabrane. Skracam bana do tygodnia. Kiedy wejdziesz, zalecam Ci zmianę hasła, aby siostra nie mogła Ci już wejść na konto.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości