Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o unbana

#1

1. Nick w grze: Karwak2016
2. Data ukarania: 16.05.2020r.
3. Nick osoby karzącej: MarikaO7 
4. Powód bana: Cheaty
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Bana dostałem za x-raya ,a dokładnie za brata który wszedł na moje konto pobrał go i odpalił się na maksa. Dopilnuje że już to się więcej nie stanie. Pogadam z młodym i przepraszam za niego.

#2

Omg... Kolejne odwołanie gdzie jest mowa o rodzeństwie. I teraz są podzielone szanse 50% że mówisz prawdę i tyle samo że kłamiesz. Dodam, że częściej bana dostają osoby, które się przyznają i pokazują "skruchę", może i jest to prawda jednak sądzę, że kolejne kłamstwo. Dodam, że w regulaminie jasno jest, że jedno konto jest dla jednej osoby, czyli tylko założyciel konta może z niego korzystać. No dobra "przepraszam za niego" jakaś skrucha jest, ale czy prawdziwa? No nie wiem. Powstrzymam się od ocenienia czy według mnie UB by się należało.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#3

Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy to był brat, czy Ty. Po rozmowie na Discordzie jestem skłonna skrócić Ci bana do 7 dni, a nieuczciwie zdobyte przedmioty zostały zabrane. Zmień hasło tak, aby brat nie mógł już wchodzić na Twoje konto. Wątek zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości