Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie

#11

Odwołanie do wzoru, wytłumaczenie się, poprawa i obietnica nie robienia głupot jest.
Znam Cię trochę i rzeczywiście mogło dojść do takiej sytuacji. Miałeś na swoim koncie już pokaźną sumkę i praktycznie wszystko, więc nie podejrzewam Cie o to, ze chciałbyś się wzbogacić na rudach poprzez x-ray.
Jestem w stanie uwierzyć w Twoje wytłumaczenie.
Ogólnie jesteś graczem, który nie sprawiał większych problemów. Świadczy o tym lista Banów MW.
Jestem za możliwością dania/skrócenia Ci kary, ale pod warunkiem zabrania Twojego całego dobytku wszelakich rud - będziesz miał co robić jeżeli do nas wrócisz Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#12

Podanie napisane przejrzyście , widać twój żal i że żałujesz tego co się stało bo mogło być inaczej . Jestem  za ub ponieważ jesteś dobrze znaną dla mnie osobą , której także czesto pmagałam nawet jakiś czas przed banem sama podarowałam ci parę staków diaxów więc nie widziałabym sensu używania x-reya , PowodzeniaDuży Uśmiech

#13

(17-05-2020, 12:54 PM)Najcik napisał(a): Odwołanie do wzoru, wytłumaczenie się, poprawa i obietnica nie robienia głupot jest.
Znam Cię trochę i rzeczywiście mogło dojść do takiej sytuacji. Miałeś na swoim koncie już pokaźną sumkę i praktycznie wszystko, więc nie podejrzewam Cie o to, ze chciałbyś się wzbogacić na rudach poprzez x-ray.
Jestem w stanie uwierzyć w Twoje wytłumaczenie.
Ogólnie jesteś graczem, który nie sprawiał większych problemów. Świadczy o tym lista Banów MW.
Jestem za możliwością dania/skrócenia Ci kary, ale pod warunkiem zabrania Twojego całego dobytku wszelakich rud - będziesz miał co robić jeżeli do nas wrócisz Uśmiech
Mi tak pasuje, moze byc zabrane wszystko, nie ma problemu Uśmiech

#14

Zgadzam się z przedmówcami. Także trochę Cię znam i nie sądzę, żebyś używał X-Raya, ale nie można być tego na 100% pewnym. Jestem za skróceniem bana na tydzień lub dwa tygodnie i zabraniem rud, surowców.

#15

Na początku przekażę dowody, o których wspomniano w jednej z odpowiedzi (przy rudach diamentów użyłem niebieskich oznaczeń):

[Obrazek: xr1.png]

No cóż, nie trzeba za wiele dodawać o powyższym screenie, ale załóżmy, że to tylko pojedynczy przypadek...tylko czy aby na pewno?

[Obrazek: xr2.png]

Powyższy screen pozornie wygląda "legit", jakby po prostu po drodze (kopania tych bocznych tuneli) trafiło się na diamenty i je wykopało.

W rzeczywistości nie było możliwości ujrzenia tych diamentów podczas przedłużania obu tuneli, one były z każdej strony zakryte kamieniem i andezytem, czyli podczas ciągnięcia tych długich tuneli skręciło się AKURAT przy diamentach, których nie było widać, bo były zasłonięte ścianą. Poniższy screen przedstawia jak to wyglądało zanim się dokopało do diamentów (jeśli chodzi o ściany).

[Obrazek: xr3.png]

Tak jak widać, zakręt akurat przy diamientach, których nie widzieliśmy po drodze.

[Obrazek: xr4.png]

Niczego nie  trzeba dodawać na temat powyższego screena.

[Obrazek: xr5.png]

Na powyższym można zakończyć (mimo, że to nie są wszystkie dowody), w szczególności ze względu na to, że ten X-ray został potwierdzony również i przez Ciebie.

Teraz można przejść do rozważenia ewentualnego unbana.

Administracja nie ma możliwości potwierdzenia Twoich wytłumaczeń, to jest kwestia wiary lub jej braku, nie można tego ustalić (czy to rzeczywiście zemsta kolegi). Bywały już przypadki, w których dany gracz posiadał spory staż na serwerze, był z nim konkretnie zaznajomiony, ale pewnego dnia zaczął używać X-ray'a i został zbanowany. On również "nie potrzebował" X-ray'a, ale jednak go używał. Nawet jeśli napisałeś prawdę to za sam fakt dopuszczenia do takiej sytuacji - niestety, ale również należał się ban. Ty odpowiadasz za swoje konto, a nie inni i jeśli zalogowałeś się u kogoś, w ogóle dopuściłeś do sytuacji, gdzie ktoś inny grał na Twoim koncie i dokonał takiego oszustwa - to nie ta osoba za to odpowiada, a Ty...a właściwie to konto, na którym był używany X-ray.

Przy ewentualnych zgodach na UB po X-ray'u zakładało się nowe konta i grało od początku, ale jestem skłonny zrobić tu wyjątek i pozwolić Ci wrócić do gry na Twoim głównym koncie.

Poinformowałem Cię, że będziesz mógł rozpocząć grę na nowej edycji, jestem także skłonny odbanować to główne konto również i na tej edycji.

Ban zostanie skrócony do miesiąca (licząc od momentu jego otrzymania), czyli zakończy się w dniu 08.06.2020.

Zamykam.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości