Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o odbanowanie

#1

1. Nick w grze : _U_n_i_c_o_r_n_
2. Data ukarania : 26.05.2020
3. Nick osoby karzącej : Lelouch
4. Powód bana : Zachowanie
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unbana : Ponieważ kara za moje zachowanie jest zbyt surowa. Ok. 3:00 w nocy grałem ze znajomymi na serwerze i żartowałem sobie z nimi na głównym chacie o męskich członkach (warto wspomnieć, że prócz mnie i moich znajomych na serwerze była tylko 1 osoba). Jak się po chwili okazało, ta osoba postanowiła zawołać kogoś z administracji do upomnienia nas. Ewka52 poleciła nam kazać z chatu grupowego, na co się zgodziliśmy żeby nie robić kwasu. Po tym powiedziałem, że już może wrócić do swojego zajęcia i się z nami nie męczyć. Z niewiadomych przyczyn otrzymałem od niej wyciszenie na zawsze z informacją, że odmutuje mnie rano, jak się obudzi. Gdy chciałem wejść rano na serwer, przed oczyma pojawił mi się komunikat o banicji za moje zachowanie. Uważam, że jest to zbyt surowa kara za moje „naganne” zachowanie. Proszę o rozpatrzenie mojej prośby. 
Pozdrawiam
Odpowiedz

#2

To niezłe macie tematy do śmiania, mogliście sobie żartować na msg a nie na czacie. Wiedzieliście że robicie źle ale pewnie pomyśleliście że jak jest 1 osoba to i tak nikt nie uwidzi, administracja patrzy na czat w nocy, więc kara musiała być. Osobiście nie jestem za unbanem.
1
1
Odpowiedz

#3

Pierwszy raz sie wypowiem. To nic że jest godzina 3 w nocy i że jesteś z kumplami, również to nie tematy na rozmowe. Pamiętajmy że grają tu osoby w większości pod opieką rodzica o gdyby w tym momencie zobaczył co piszecie złapał by sie za głowe. Można było pisać na msg bądź czacie grupowym od razu. Administracja może zobaczyć kto jaką wiadomość pisze. Przepraszam że troche chaotycznie to napisałam ale to mój pierwszy wpis. Osobiście nie jestem za unbanem
2
1
Odpowiedz

#4

(26-05-2020, 17:57 PM)Wowochkin napisał(a): To niezłe macie tematy do śmiania, mogliście sobie żartować na msg a nie na czacie. Wiedzieliście że robicie źle ale pewnie pomyśleliście że jak jest 1 osoba to i tak nikt nie uwidzi, administracja patrzy na czat w nocy, więc kara musiała być. Osobiście nie jestem za unbanem.

Każdy ma swoje tematy do żartowania i uważam, że każdy ma prawo do śmiania się ze wszystkiego czego chce, a do tego cała sytuacja jest wyrwana z kontekstu. Druga sprawa : żartowaliśmy sobie w grupie 3 osób czyli jak widzisz msg odpada. Ja jako "nowy" gracz (gram 2 miesiące ale w życiu o czymś takim nie słyszałem), nie wiedziałem o istnieniu czegoś takiego jak groupchat dlatego z niego nie korzystałem. Następna sprawa : pomyśleliśmy, że skoro jest 1 osoba na serwerze, to nie będzie jej to przeszkadzać, jeżeli będziemy między sobą pisać na głównym chacie ale jak się okazało przeszkadzało jej to, dlatego kiedy Ewka52 kazała nam przejść na groupchat - zgodziliśmy się. Mimo zgody otrzymałem muta a następnego dnia bana. Nawet gdyby chodziło o wulgaryzmy w tym przypadku to jeden z moich znajomych wkleił na chat punkt z regulaminu, który zezwala na sporadyczne używanie przekleństw w późnych godzinach (nie pamiętam dokładnie od której do której ale 3:00 w nocy na pewno się tu zalicza). Nie rozumiem czemu jesteś przeciwko unbanowi ponieważ to nie była sytuacja, która zasługiwała na bana. Myślę że jak już to powinien być warn, ponieważ po interwencji administracji, chciałem z nią współpracować i przejść na groupchat.

(26-05-2020, 18:14 PM)Igielkaaa napisał(a): Pierwszy raz sie wypowiem. To nic że jest godzina 3 w nocy i że jesteś z kumplami, również to nie tematy na rozmowe. Pamiętajmy że grają tu osoby w większości pod opieką rodzica o gdyby w tym momencie zobaczył co piszecie złapał by sie za głowe. Można było pisać na msg bądź czacie grupowym od razu. Administracja może zobaczyć kto jaką wiadomość pisze. Przepraszam że troche chaotycznie to napisałam ale to mój pierwszy wpis. Osobiście nie jestem za unbanem

Osoby, które są pod opieką rodzica na pewno nie grają o 3:00 w nocy bo żaden rodzic nie zgodziłby się na to żeby jego małe dziecko, jak wynika z twojego komentarza - siedziało przed komputerem do tak późnej godziny. Jedyną osobą, która z nami przebywała była Blackqueen, która z tego co się orientuje, nie należy do dzieci, które są jeszcze pod opieką rodzica (nie patrząc ze strony prawnej). Tak jak pisałem wyżej, byliśmy we 3 na serwerze a ja nie wiedziałem o czymś takim jak groupchat, ponieważ gram tu nie całe 2 miesiące. Po całej tej sytuacji powinienem dostać warna a nie mute z banem, ponieważ jeszcze nigdy nie byłem karany na tym serwerze a cała sytuacja nie zasługuje na tak surową karę.
Pozdrawiam
Odpowiedz

#5

Zbyt surowa kara? W minecrafta gra spora liczba młodszych osób. Bywają osoby, które mimo że ich nie ma na grze śledzą chat z discorda, nawet o takiej godzinie. Zasłanialiście się, że po godzinie 22 można używać słów niecenzuralnych. Chyba nie do końca przeczytaliście ten punk, a jeśli nawet to bez zrozumienia.

"9. Dopuszcza się możliwość sporadycznego stosowania słów uznawanych na
niestosowne lub wulgarne w godzinach 22:00-06:00 pod warunkiem, że nie obrażają
nikogo i nie skutkują łamaniem innych punktów regulaminu, a same słowa nie
wynikają z faktu zezwolenia, a są naturalną reakcją ludzką (np. wskutek emocji).
Zezwolenie to dotyczy wyłącznie czatu w grze."

Naruszyliście również inny punkt regulaminu.

31. Zabrania się publikowania treści o charakterze rasistowskim, obrażających uczucia
religijne (m.in. niektóre symbole satanistyczne, np. odwrócony pentagram) oraz
treści mogących naruszyć czyjąś godność osobistą.
Zakaz propagowania i upubliczniania treści erotycznych. Zakaz wykonywania gestów
powszechnie uznawanych za nieodpowiednie.

Nie zależy to od godziny, takich rzeczy nie wolno pisać na chacie ogólnym, z groupchatu jak napisałam byście skorzystali to fakt, zgodziliście się. Blackqueen podała wam komendy do użycia chatu, więc w łatwy i szybki sposób mogliście się z nim zapoznać. Niestety kolega, który dostał dłuższą kare postanowił chyba sobie pośmieszkować i pisał /g bez ukośnika, napisał 2 wiadomości zanim dostaliście muta. Pierwsza była z wulgaryzmem, a druga z kolei obrażała Blackqueen. Zdecydowałam, że danie muta jest odpowiednią karą, ponieważ nie byłam pewna czy nie zaczniecie jej wyzywać czy też pisać od nowa swoje "żarty". Nie będę wysyłać tutaj ss o tym co pisaliście, ponieważ jest to nieodpowiednie. Moim zdaniem nie należy się Tobie i koledze ub, zastanówcie się nad swoim zachowaniem, radze na przyszłość takich rzeczy więcej nie pisać w grze gdzie jest spora liczba młodszych graczy, nawet o takiej godzinie.
1
Odpowiedz

#6

(26-05-2020, 18:50 PM)Ewka52 napisał(a): Zbyt surowa kara? W minecrafta gra spora liczba młodszych osób. Bywają osoby, które mimo że ich nie ma na grze śledzą chat z discorda, nawet o takiej godzinie. Zasłanialiście się, że po godzinie 22 można używać słów niecenzuralnych. Chyba nie do końca przeczytaliście ten punk, a jeśli nawet to bez zrozumienia.

"9. Dopuszcza się możliwość sporadycznego stosowania słów uznawanych na
niestosowne lub wulgarne w godzinach 22:00-06:00 pod warunkiem, że nie obrażają
nikogo i nie skutkują łamaniem innych punktów regulaminu, a same słowa nie
wynikają z faktu zezwolenia, a są naturalną reakcją ludzką (np. wskutek emocji).
Zezwolenie to dotyczy wyłącznie czatu w grze."

Naruszyliście również inny punkt regulaminu.

31. Zabrania się publikowania treści o charakterze rasistowskim, obrażających uczucia
religijne (m.in. niektóre symbole satanistyczne, np. odwrócony pentagram) oraz
treści mogących naruszyć czyjąś godność osobistą.
Zakaz propagowania i upubliczniania treści erotycznych. Zakaz wykonywania gestów
powszechnie uznawanych za nieodpowiednie.

Nie zależy to od godziny, takich rzeczy nie wolno pisać na chacie ogólnym, z groupchatu jak napisałam byście skorzystali to fakt, zgodziliście się. Blackqueen podała wam komendy do użycia chatu, więc w łatwy i szybki sposób mogliście się z nim zapoznać. Niestety kolega, który dostał dłuższą kare postanowił chyba sobie pośmieszkować i pisał /g bez ukośnika, napisał 2 wiadomości zanim dostaliście muta. Pierwsza była z wulgaryzmem, a druga z kolei obrażała Blackqueen. Zdecydowałam, że danie muta jest odpowiednią karą, ponieważ nie byłam pewna czy nie zaczniecie jej wyzywać czy też pisać od nowa swoje "żarty". Nie będę wysyłać tutaj ss o tym co pisaliście, ponieważ jest to nieodpowiednie. Moim zdaniem nie należy się Tobie i koledze ub, zastanówcie się nad swoim zachowaniem, radze na przyszłość takich rzeczy więcej nie pisać w grze gdzie jest spora licDzba młodszych graczy, nawet o takiej godzinie.

Dobrze, ale w dalszym ciągu nie rozumiem czemu ja otrzymałem taką karę skoro ja jej nie wyzywałem ani nie robiłem sobie z niej głupich żartów? Dlaczego w tym wypadku mam ponosić konsekwencje skoro nie jestem tutaj winny? (mówiąc o obrażaniu graczy) Jak już pisałem, nie byłem tu wcześniej karany i to powinno wskazywać na to, że jeżeli dostaje ostrzeżenie od administracji to się do niego stosuje, dlatego twoje usprawiedliwienie jest bezsensowne. Kiedy powiedziałaś, że mam skończyć to skończyłem żeby właśnie nie otrzymać takowej kary jaką uzyskałem, stąd moja prośba o rozpatrzenie możliwości odbanowania. Odpowiadając na twoje ostatnie zdanie : ja nie proszę o unbana dla kolegi tylko dla siebie, ponieważ nie widzę tu sytuacji w której jedynym wyjściem było zbanowanie mnie. Dlatego proszę o przemyślenie sytuacji bo nie miałem złych zamiarów.
Pozdrawiam

(26-05-2020, 18:59 PM)_U_n_i_c_o_r_n_ napisał(a):
(26-05-2020, 18:50 PM)Ewka52 napisał(a): Zbyt surowa kara? W minecrafta gra spora liczba młodszych osób. Bywają osoby, które mimo że ich nie ma na grze śledzą chat z discorda, nawet o takiej godzinie. Zasłanialiście się, że po godzinie 22 można używać słów niecenzuralnych. Chyba nie do końca przeczytaliście ten punk, a jeśli nawet to bez zrozumienia.

"9. Dopuszcza się możliwość sporadycznego stosowania słów uznawanych na
niestosowne lub wulgarne w godzinach 22:00-06:00 pod warunkiem, że nie obrażają
nikogo i nie skutkują łamaniem innych punktów regulaminu, a same słowa nie
wynikają z faktu zezwolenia, a są naturalną reakcją ludzką (np. wskutek emocji).
Zezwolenie to dotyczy wyłącznie czatu w grze."

Naruszyliście również inny punkt regulaminu.

31. Zabrania się publikowania treści o charakterze rasistowskim, obrażających uczucia
religijne (m.in. niektóre symbole satanistyczne, np. odwrócony pentagram) oraz
treści mogących naruszyć czyjąś godność osobistą.
Zakaz propagowania i upubliczniania treści erotycznych. Zakaz wykonywania gestów
powszechnie uznawanych za nieodpowiednie.

Nie zależy to od godziny, takich rzeczy nie wolno pisać na chacie ogólnym, z groupchatu jak napisałam byście skorzystali to fakt, zgodziliście się. Blackqueen podała wam komendy do użycia chatu, więc w łatwy i szybki sposób mogliście się z nim zapoznać. Niestety kolega, który dostał dłuższą kare postanowił chyba sobie pośmieszkować i pisał /g bez ukośnika, napisał 2 wiadomości zanim dostaliście muta. Pierwsza była z wulgaryzmem, a druga z kolei obrażała Blackqueen. Zdecydowałam, że danie muta jest odpowiednią karą, ponieważ nie byłam pewna czy nie zaczniecie jej wyzywać czy też pisać od nowa swoje "żarty". Nie będę wysyłać tutaj ss o tym co pisaliście, ponieważ jest to nieodpowiednie. Moim zdaniem nie należy się Tobie i koledze ub, zastanówcie się nad swoim zachowaniem, radze na przyszłość takich rzeczy więcej nie pisać w grze gdzie jest spora licDzba młodszych graczy, nawet o takiej godzinie.

Dobrze, ale w dalszym ciągu nie rozumiem czemu ja otrzymałem taką karę skoro ja jej nie wyzywałem ani nie robiłem sobie z niej głupich żartów? Dlaczego w tym wypadku mam ponosić konsekwencje skoro nie jestem tutaj winny? (mówiąc o obrażaniu graczy) Jak już pisałem, nie byłem tu wcześniej karany i to powinno wskazywać na to, że jeżeli dostaje ostrzeżenie od administracji to się do niego stosuje, dlatego twoje usprawiedliwienie jest bezsensowne. Kiedy powiedziałaś, że mam skończyć to skończyłem żeby właśnie nie otrzymać takowej kary jaką uzyskałem, stąd moja prośba o rozpatrzenie możliwości odbanowania. Odpowiadając na twoje ostatnie zdanie : ja nie proszę o unbana dla kolegi tylko dla siebie, ponieważ nie widzę tu sytuacji w której jedynym wyjściem było zbanowanie mnie. Dlatego proszę o przemyślenie sytuacji bo nie miałem złych zamiarów.
Pozdrawiam

Ja nie rozumiem czemu w całej swojej odpowiedzi przytaczasz mojego kolegę skoro ja proszę o ub dla siebie a nie dla niego. Nie odpowiadam za niego, nie jestem jego niańką, ma swój mózg i niech ponosi konsekwencje za swoje czyny, nie mam tu problemu ale ja nie powinienem być aż tak ostro ukarany (banem) skoro na twoje ostrzeżenie i uwagę przystałem i chciałem współpracować.
Odpowiedz

#7

Podałam powody, złamałeś 2 punkty regulaminu.
1
Odpowiedz

#8

(26-05-2020, 19:07 PM)Ewka52 napisał(a): Podałam powody, złamałeś 2 punkty regulaminu.

Dobrze, zatem dlaczego nie dostałem wcześniej ostrzeżenia? Dlaczego zostałem ukarany w ten sposób kiedy jest to moja pierwsza taka sytuacja? Ewka rusz głową, które dziecko ci będzie siedziało o 3:00 w nocy na discordzie żeby czytać chat z minecrafta. Nie oszukujmy się - żadne. Pisaliśmy o takich rzeczach bo tak jak mówiłem - nie wiedziałem o istnieniu groupchatu. Kiedy weszłaś i mnie o nim poinformowałaś to chciałem na niego wejść a jednak dostałem muta i potem bana ponieważ bałaś się że będziemy kontynuować żarty na chacie. Tak jak już pisałem, mi wystarczy raz zwrócić uwagę żebym nie sprawiał już potem tego samego problemu. Nie dałaś mi nawet szansy na przystosowanie się do twojej uwagi a już otrzymałem muta a następnie bana. Jak dla mnie to jest to nieodpowiedni ban i chciałbym otrzymać szansę na pokazanie, że potrafię nie sprawiać problemów na serwerze.
Pozdrawiam.
Odpowiedz

#9

Chociażby Blac, jest młoda, niepełnoletnia. Wystarcza mi to. Muta wyjaśniłam. Warna nie dałam, bo moim zdaniem jest to zbyt mała kara. Miałam zamiar zgłosić to tak czy inaczej komuś wyżej.
1
Odpowiedz

#10

(26-05-2020, 19:48 PM)Ewka52 napisał(a): Chociażby Blac, jest młoda, niepełnoletnia. Wystarcza mi to. Muta wyjaśniłam. Warna nie dałam, bo moim zdaniem jest to zbyt mała kara. Miałam zamiar zgłosić to tak czy inaczej komuś wyżej.

Tak to prawda, wyjaśniłaś czemu dałaś muta mojemu koledze, ja dalej nie otrzymałem wyjaśnienia. Nie zachowywałem się tak samo jak on, wręcz przeciwnie, chciałem współpracować.
Dlaczego nie odpowiadasz na resztę moich pytań? Czemu był tu przez ciebie przytaczany przykład obrażania przez mojego kolegę a gdy wspomniałem o niańkowaniu to temat nagle ucichł?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości