Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie bana

#1
Smutek 

Rekinek20
01.06.2020
Lelouch
Reklamacja innego servera
Uważam tak ponieważ kolega napisał mi żebym dodał sobie server a ja jak glupi napisałem adres na czacie servera Mineworld.PL
1

#2

Gracz swoimi wypowiedziami na discordzie zaprezentował bardzo niski poziom intelektualny oraz brak cierpliwości. Nie rozumiał i nie próbował zrozumieć prostym komunikatów od Administracji. Moim zdaniem taka osoba nic nie wniosła by na serwer, a takie sytuacje jak z reklamą pojawiałyby się w przyszłości. Nie jestem za unbanem.

#3

Patrząc na to, że nie wiedziałeś gdzie pisać tylko zaspamiłeś nieodpowiedni na to chat, to jeszcze myślisz że za reklamę od tak cię odbanują. Zaproponowałbym na przyszłość zapoznać się z regulaminem serwera. 


Jako ostatni punkt mogę dodać, że nie widać jakoś wielkiej skruchy z twojej strony.

#4

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. Nie znałeś dodatkowo zasady że odwołujesz się od bana na forum, a nie o tak. Coś nie czaję tej całej reklamy. W sensie chciałeś wbić na inny serwer i wpisać IP by na niego wejść czy jak? Nie rozumiem całkowicie i myślę że to lekka bajeczka. Popieram wypowiedzi zkerama i Kugi. Nie jestem za unbanem, dodam że edycja niedługo się kończy, daty konkretnej nie ma, ale myślę że jakbyś poczekał to byś nauczył się cierpliwości, czytania ze zrozumieniem, a regulamin to zaczniesz śpiewać Oczko
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#5

Patrząc na Twoją wypowiedź nie widzę skruchy, a jedynie łapczywe pragnienie unbana. Mimo, że Twoja pomyłka wydaje mi się nierealna, to każdy może się pomylić. Zgadzam się z przedmówcami - zaspamiłeś tematem na nieodpowiednich kanałach na discordzie i wykazałeś kompletny brak cierpliwości. Jestem za skróceniem bana do dwóch tygodni.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]

#6

Podzielam zdanie Redeq. W pewnym momencie musiałam wyciszyć kanał na DC.
Co do samego przewinienia. Jak już wyżej wspomnieli, reklamowanie innych serwerów u nas jest surowo karalne, czego właśnie doświadczyłeś.
Jeżeli obiecasz poprawę, w tym czytania ze zrozumieniem i szanowania innych graczy oraz brak jakichkolwiek innych reklam, to jestem za możliwością skrócenia bana do dwóch tygodni. Będzie to idealny czas, na przemyślenie swojego dotychczasowego zachowania.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#7

Odwołanie dość krótkie, nie widzę żadnej skruchy. Po krótkiej rozmowie na pv na discordzie nie jestem pewna czy to była przypadkiem napisana reklama. Możesz kłamać jak zrobiłeś to pisząc ze mną. Błagałeś wręcz o szybkiego ub, ponieważ jak się tłumaczyłeś mi to nie był Twój laptop, nie Twoje konto tylko brata. Kiedy napisałam, że został złamany regulamin (udostępnienie konta komuś innemu, u nas może korzystać tylko 1 osoba z 1 konta) napisałeś nagle, że przyznajesz się że nie masz brata. Nie wiem czy zasługujesz na ub. Zrobiłeś mały spam na discordzie, kłamałeś. Dla mnie Twoje zachowanie było co najmniej dziwne. Jeśli przemyślisz swoje zachowanie, więcej tego nie powtórzysz to mogę skłonić się do propozycji moich przedmówców- skrócenie bana do 2 tyg.

#8

Ban zostanie skrócony do 2 tygodni (licząc od momentu udzielenia odpowiedzi).

Zamykam.
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości