Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na natalia2588 i ciasteczko258

#11

Mam do dodania jeszcze jedną sytuacje gdy stałam z paroma osobami między innymi King_Kamil z jego petem którego ja nieświadomie uderzyłam mając wykupioną ochronkę , zginełam w secie obok stojąca Natalia zebrała itemy (których nie odzyskałam , spytałam pare razy czy odda ale odpuściłam bo nie zależało mi na tym)  i wyszła z gry do której z powrotem  nie weszła dopiero po długim odstępie czasu. Niestety nie mam dowodów że sytuacja miała miejsce jedynie kto może to potwierdzić to gracze którzy tam byli a także wiadomości z Natalia . Dodam także parę razy byłam przy sytuacji gdzie Natalia zaśmiecała chat .

#12

KingKamil cie zabił nie ja byłaś na mojej działce to że umrałaś to nie mój problem a jak się ciebie pytałam czy oddać ci set to pisałaś żebym sobie wzieła bo i tak niedługo platyne będziesz miała i że ci na tym secie nie zależy
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#13

Mowiłam abyś weszła na survival lecz się sprzeciwiałaś , umarłam na twojej działce ale z ochronka i to przypadkiem tak jak wyżej mówiłam. Na drugi dzień rozmawiałyśmy o secie ale już nie chciałam nalegać na jego oddanie .

#14

Doprecyzujmy pewne informacje. Który warp znajduje się w kaktusiarce lub przy niej i do kogo należy?
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#15

To że miałaś ochronke i umrałaś to nie jest mój problem pretensję mniej do King_Kamil że cie zabił a tam byłą moja dzialka
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#16

Kamil jej nie zabił, przyznała się sama do tego, że uderzyła jego peta, przez co umarła. Więc zakończ wątek z tym, że kamil ją zabił.

#17

Jak chcecie się kłócić o inną sprawe to zrócbcie inny wątek bo to jest wątek do innej zupełnie sprawy
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#18

Miro - gwarpy należą do donosza (nic on nie wnosi) oraz do Roberta walińskiego przy kasynie oraz kaktusiarce

#19

MiroTcz Weźcie juz zdecydujcie co z moja iNatali sprawa bo ja juz dluzej nie wtrzymam czekania A co do sprawy z blackqueen123 mysle ze zakonczona
O i kokosz bylo wczesniej powiedziec a nie oddajesz dzialke na torej jest gwarps wez najpierw sie dowiedz potem pisz!!!
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]

#20

Czy gracz korzystający z warpu przez komendę /gwarps jest w stanie dostać się do wnętrza kaktusiarki i na kordy śmierci nie wykorzystując dziur gry / serwera? (Nie uznam dziur w blokach wykopanych dzisiaj)
Jeśli nie - zabicia w kaktusiarce nie uznałbym za zabicie na gwarpie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości