Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na natalia2588 i ciasteczko258

#21

U mnie sprawa z Natalia i Ciasteczko wygląda tak, że od jakiegoś czasu Natalia i Ciasteczko prowokują mnie czymkolwiek, czy to w wiadomości prywatnej czy to na czacie publicznym. Nie jest to jednorazowa sytuacja dlatego chciałbym to już zgłosić.
ssy:
https://imgur.com/a/VTxhoJl
1

#22

Wejście do kaktusiarki z tego co mi wiadomo zostało wykopane przed przyjsciem Natalii by pokazać jej wnętrze kaktusiarki przed sprzedażą

#23

Ale zkeram chociaz moze nie klam ze nata mi kazala cie zabic
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]

#24

Możliwość wejścia była rzucając perłę za hoppery i wejścia do kaktusiarki

#25

Dołączę się do skargi. Natalia ze swoją ekipą notorycznie zaśmieca czat i rzuca prowokacyjne hasła. Moje zwracanie uwagi zwyczajnie kontruje, co w większości przypadków jest popierane. Jeżeli osoba zachowująca się w ten sposób jest nazywana ikoną serwera to ja się na to nie pisze, mimo że lubię ten serwer i większość pozostałych ludzi.
2
1

#26

To po co komentujesz rysiu
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]
1
1
1
1
1
1
1

#27

Po to komentuję bo uprzykrzacie mi grę kilkoma godzinami bezsensownego spamu, nie po to jest czat żebym musiał go co chwilę wyłączać. Jak będę jutro przy laptopie to jeżeli będzie to konieczne to odkopię kilkadziesiąt screenów z dowodami na wszystko o czym mówię.
PS gratuluję wstawienia odnośnika ze swojego dysku
3

#28

(16-06-2020, 18:18 PM)Ciasteczko2588 napisał(a): fakt mozliwe ze to bylo zabicie na gwarpie ale nie na kolejna edycje mozemy co najwyrzej dostac bana do końca edycji

A kto powiedział że bana można dostać tylko do końca edycji? Jak administracja uzna to dostaniecie bana nawet na nową edycję, decyzja do nas należy nie do Was. Jesteście irytującymi osobowościami, niedojrzałymi pod wieloma względami i moim zdaniem przydałby się Wam ulop od serwera nie koniecznie z powodu tego co jest opisane w skardze.

(16-06-2020, 19:04 PM)Ciasteczko2588 napisał(a): MiroTcz Weźcie juz zdecydujcie co z moja iNatali sprawa bo ja juz dluzej nie wtrzymam czekania

Poganiać to możesz bydło na wypasie a nie członków administracji, jak nie wytrzymasz to puścisz i tyle Oczko
5

#29

No i prawidłowo. Kiedyś słyszałem obronę w stylu "Ile ona ma lat a ile ty". Ja rozumiem, mają tyle lat ile mają, ale sporo osób jednak ma trochę więcej i nie ma ochoty w tym uczestniczyć.

#30

Jeżdżenie na czyichś koniach, obijaniu ich do 0.5 serduszka na jagódkach, po czym podjeżdżanie pod osoby z cuboida zeby zabily konia też się w to wlicza? + ciągłe tepanie na cuboid




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości