Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na natalia2588 i ciasteczko258

#31

Ciasteczko jesteś bardzo toksyczny. każdy komentarz który ci nie pasuje to po prostu odpowiadasz niemiło, zwróciłem ci uwagę na twoim serwerze to mnie lekko zwyzywałeś. Swoim zachowaniem jedynie prowokujesz więc mam nadzieję że zniknięcie z serwera i dacie nam odpocząć. Przepraszam za takie słowa ale taka prawda cóż. To już nie jest śmieszne a żałosne. Każdy co coś napisze co ci nie odpowiada to już jedziesz że nie jego sprawa co się wtrąca.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#32

Regulamin nie zabrania zabijania w miejscach uznawanych za warpy i okolicy,  a dokładnie wykorzystywanie warpów do zabijania graczy.
Żeby to stwierdzić sytuacja będąca jednym z powodów wniesienia skargi musiałaby wystąpić przynajmniej kilka razy dla danego warpu i tak samo zostać udowodniona.


To są dwie różne rzeczy. Postawienie gdzieś warpu nie czyni z danego miejsca strefy no-pvp. Wygląda na to, że muszę o tym przypomnieć, bo wiele osób po jakimś czasie punkt o tym mówiący zaczęło interpretować zupełnie inaczej niż powinno i zupełnie inaczej niż tłumaczyłem to administracji i zainteresowanym graczom.


Jeśli zamierzacie offtopować to możemy zamknąć wątek. Dopisywanie słabej jakości oskarżeń bez dowodów, prowokacje w wątku do tego nie przeznaczonym do tego prowadzi. Jeśli ktoś chce tu coś komentować to tylko odnośnie oskarżeń autora wątku z pierwszego postu i odpowiedzi na nie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#33

(16-06-2020, 20:23 PM)MiroTcz napisał(a): Regulamin nie zabrania zabijania w miejscach uznawanych za warpy i okolicy,  a dokładnie wykorzystywanie warpów do zabijania graczy.
Żeby to stwierdzić sytuacja będąca jednym z powodów wniesienia skargi musiałaby wystąpić przynajmniej kilka razy dla danego warpu i tak samo zostać udowodniona.


To są dwie różne rzeczy. Postawienie gdzieś warpu nie czyni z danego miejsca strefy no-pvp. Wygląda na to, że muszę o tym przypomnieć, bo wiele osób po jakimś czasie punkt o tym mówiący zaczęło interpretować zupełnie inaczej niż powinno i zupełnie inaczej niż tłumaczyłem to administracji i zainteresowanym graczom.


Jeśli zamierzacie offtopować to możemy zamknąć wątek. Dopisywanie słabej jakości oskarżeń bez dowodów, prowokacje w wątku do tego nie przeznaczonym do tego prowadzi. Jeśli ktoś chce tu coś komentować to tylko odnośnie oskarżeń autora wątku z pierwszego postu i odpowiedzi na nie.
Jeśli chodzi ci o moje oskarżenie to mam dowody Oczko

#34

Moim zdaniem to dobrze jeśli inne osoby pokrzywdzone przez Natalię i jej ekipę wstawiają wszystko w jednym wątku, bo nie będzie wielu wątku apropo tych samych osób ciągle
1

#35

NexusHere wtedy co koniami jeżdziliśmy to nam wercia nam pozwoliła koniami jeżdzić więc a obok domku mieliście jagódki postawiane i jak wjeżdżaliśmy w nie niechąco ja przynajmiej to obrażenia dostawał koń
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#36

(16-06-2020, 20:23 PM)MiroTcz napisał(a): Regulamin nie zabrania zabijania w miejscach uznawanych za warpy i okolicy,  a dokładnie wykorzystywanie warpów do zabijania graczy.
Żeby to stwierdzić sytuacja będąca jednym z powodów wniesienia skargi musiałaby wystąpić przynajmniej kilka razy dla danego warpu i tak samo zostać udowodniona.


To są dwie różne rzeczy. Postawienie gdzieś warpu nie czyni z danego miejsca strefy no-pvp. Wygląda na to, że muszę o tym przypomnieć, bo wiele osób po jakimś czasie punkt o tym mówiący zaczęło interpretować zupełnie inaczej niż powinno i zupełnie inaczej niż tłumaczyłem to administracji i zainteresowanym graczom.


Jeśli zamierzacie offtopować to możemy zamknąć wątek. Dopisywanie słabej jakości oskarżeń bez dowodów, prowokacje w wątku do tego nie przeznaczonym do tego prowadzi. Jeśli ktoś chce tu coś komentować to tylko odnośnie oskarżeń autora wątku z pierwszego postu i odpowiedzi na nie.

Również dałem dowody, nawet kilka Uśmiech  Link do imgura jest

#37

(16-06-2020, 20:31 PM)Zkeram napisał(a): Moim zdaniem to dobrze jeśli inne osoby pokrzywdzone przez Natalię i jej ekipę wstawiają wszystko w jednym wątku, bo nie będzie wielu wątku apropo tych samych osób ciągle

Moim zdaniem prowadzenie wątku w taki sposób czyni go co raz bardziej chaotycznym i powstaje wrażenie, że część użytkowników gra w grę "obrzućmy gracza X jak największą liczbą oskrażeń" zamiast odnosić się bezpośrednio do rzeczy będących tematem skargii.

2 z 3 oskrażeń z pierwszego postu zostały albo obalone albo uznane za bezpodstawne. Oskarżenie dotyczące zaśmiecania czatu przeanalizuję w najbliższym czasie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
1

#38

Ja osobiście do oskarżonych nic nie mam... no prawie... powiedziałem to co myślę jakie jest moje zdanie bo często te osoby przesadzają i robią coś czego nie powinny... rozumiem że dużo osób chce się ich pozbyć... ja osobiście nie jestem za aż taką karą lecz o czymś zupełnie innym, bo każdy się nadal może zmienić. Powiedziałem co myślę o czym wspominałem wyżej jednak ciasteczko zaczął prowokować i nawet zdążył mnie zwyzwać, jeżeli coś mu nie pasuje to nie miło odpowiada. Jeżeli ktoś ma problem do moich wiadomości tutaj to nie trzeba ich brać pod uwagę. Sam MiroTcz możesz stwierdzić, że są to osoby które te same błędy popełniają kilka razy a nie raz i często nie pomagają kary. Obrzucanie ich winą? Może się zdarzyło że ktoś tak zrobił ale raczej zkeram by nie stworzył skargi tak o bo chce się ich pozbyć. Niektóre te rzeczy mogły się wydarzyć, a niektóre przeciwnie. Czasem zdarza się że dużo osób nie wytrzymuje bo osoby te strasznie tą osobę zirytowały, ale to chyba nie znaczy że by od razu działały na szkodę tych osób. Najlepiej wziąć pod uwagę wszystkie wiadomości tu i próbować "pilnować" tych graczy bo dostawali wiele szans. Nie wiem dokładnie już co o tym sądzić. W pewnym sensie gracze są uciążliwi a w pewnym można się uśmiechnąć. Do Natalii jedyne do mam to to że często jej akcję nie powinny się wydarzyć, ciasteczko za to prowokuje, jak coś mu nie pasuje może coś nie tak napisać. Uważam że wątek jest do zamknięcia, a gracze powinni się bardziej pilnować, a administracja przypilnować ich by to robili. Mam nadzieję, że chociaż coś pomogłem.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

#39

(16-06-2020, 21:06 PM)MiroTcz napisał(a):
(16-06-2020, 20:31 PM)Zkeram napisał(a): Moim zdaniem to dobrze jeśli inne osoby pokrzywdzone przez Natalię i jej ekipę wstawiają wszystko w jednym wątku, bo nie będzie wielu wątku apropo tych samych osób ciągle

Moim zdaniem prowadzenie wątku w taki sposób czyni go co raz bardziej chaotycznym i powstaje wrażenie, że część użytkowników gra w grę "obrzućmy gracza X jak największą liczbą oskrażeń" zamiast odnosić się bezpośrednio do rzeczy będących tematem skargii.

2 z 3 oskrażeń z pierwszego postu zostały albo obalone albo uznane za bezpodstawne. Oskarżenie dotyczące zaśmiecania czatu przeanalizuję w najbliższym czasie.

Napisałem osobną skargę na ich tematUśmiech
są tam screen shooty czatu z gry, na których nie widać kulturalnych słów od nichUśmiech

#40

(16-06-2020, 21:00 PM)Natalia2588 napisał(a): NexusHere wtedy co  koniami jeżdziliśmy to nam wercia nam pozwoliła koniami jeżdzić więc a obok domku mieliście jagódki postawiane i jak wjeżdżaliśmy w nie niechąco ja przynajmiej to obrażenia dostawał koń

Skoro wjeżdżaliście w te jagódki niechcąco, to może wstawie na yt filmik który nagrałem podczas całej sytuacji, w którym widać jak oboje wjeżdżacie w jagody specjalnie.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości