Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na Natalię2588 i Ciasteczko258

#1

1. Oskar_17
2. Natalia2588 i Ciasteczko258
3. No więc sprawa wygląda tak, że od jakiegoś czasu Natalia i Ciasteczko prowokują mnie czymkolwiek, czy to w wiadomości prywatnej czy to na czacie publicznym. Nie jest to jednorazowa sytuacja dlatego chciałbym to już zgłosić. 
4. 11.06.2020, 12.06.2020
5. https://imgur.com/a/VTxhoJl
1
Odpowiedz

#2

Oskar jeszcze ty ja juz swoje przemyslalem i ja sie poprawie :c ale no dobra przykro mi ja juz prowokowac nie bede
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]
Odpowiedz

#3

ja też
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]
Odpowiedz

#4

Przyznały się do winy, to nie jest wystarczające do ukarania ich?
1
1
Odpowiedz

#5

My Naprawde przepraszamy cie my juz przemyslelismy cala ta akcje juz z zkeramem i my zalujemy czasu nie cofnęn
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]
Odpowiedz

#6

Po co te przeprosiny skoro i tak zaczniecie to samo za tydzień?
Odpowiedz

#7

zkeram ja moge przyjac kare tylko ja sie boje na zawsze zeby nie dostac a i serio wy nie rozumiecie my zalujemy i my obiecujemy poprawęja swoje przemyslalem

(16-06-2020, 21:43 PM)Zkeram napisał(a): Po co te przeprosiny skoro i tak zaczniecie to samo za tydzień?

jestem chłopakiem  i ja załuję serio nie bedęjuz łamał regulaminu serio nwm jak nata ja moge przyjac kare ale nie bana na zawsze a co do cb oskar to serio ty to robisz bo chcesz nas sie pozbyc
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]
Odpowiedz

#8

Kolejną szansę dać można bo widać że wzięli to do serca. Najwyżej jak to nie pomoże to i znowu się zacznie to poleci kolejna skarga ale tym razem za prowokacje, zaśmiecanie chatu, częsty spam i caps i ogólnie całokształt zachowania. póki co nie ma dokładnego powodu a pod uwagę wzięte zostanie zaśmiecanie chatu i temat został jakby zakończony. Nic tylko obserwować Uśmiech
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#9

Myślę, że to co napisali wyżej to kolejna szopka robiona przez nich, mówią tak a będzie inaczej, setki razy się im uwagę zwracało i nic.
Gdyby nie masowa skarga mieliby to w 4 literach i teraz próbują się jakkolwiek uratować/wybronić z tego a nawet "podlizać". <- to tylko moje zdanie.

(16-06-2020, 21:43 PM)Ciasteczko2588 napisał(a): zkeram ja moge przyjac kare tylko ja sie boje na zawsze zeby nie dostac a i serio wy nie rozumiecie my zalujemy i my obiecujemy poprawęja swoje przemyslalem

(16-06-2020, 21:43 PM)Zkeram napisał(a): Po co te przeprosiny skoro i tak zaczniecie to samo za tydzień?

jestem chłopakiem  i ja załuję serio nie bedęjuz łamał regulaminu serio nwm jak nata ja moge przyjac kare ale nie bana na zawsze a co do cb oskar to serio ty to robisz bo chcesz nas sie pozbyc

Nie robię tego, by się was pozbyc, robię to dlatego, że mam już dosyć waszych zagrań, oszustw, wyzwisk w moją stronę Uśmiech
Odpowiedz

#10

Oskar przeciez sie pogodzilismy
[Obrazek: Wysokiej-jako-ci-ulica-sezamkowa-Elmo-Co....jpg_.webp]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości