Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Propozycja

#1

1. Propozycja
2. Skyblock
3. Opiszę tu całą sytuację jak to wygląda z mojego punktu widzenia a następnie przejdę do głównej rzeczy.
No więc odkąd tu gram(3 miesiące) zdążyłem zauważyć, że serwer skyblock nie ma żadnego zainteresowania poprzez Administrację, fakt, że czasami wchodzi tu jakiś Administrator/Administratorka ale nic z tego, jakby Administracja przejmuje się tylko serwerem Survival a skyblock jest odcięty. 
Więc propozycja brzmi tak: Chciałbym(Pewnie nie tylko ja) abyście zrobili na skyblocku czasem jakieś ciekawe eventy gdzie do wygrania będą różne rzeczy, minecoinsy. Jakieś konkursy, np. na najładniejszą wyspę, nie patrząc na miejsce w Topce wysp. 
Doszły mnie również słuchy, że skyblock nie zostanie zmieniony. Dobrym posunięciem, byłaby chociaż zmiania spawnu. Fajnie by też było, jakby czas restartu netheru oraz endu był skrócony, do np. jednego na dwa/trzy tygodnie. Zmiana cen w mineshopie, na ceny stałe. Podzielić parkoury(Balony na spawnie skyblocku) na kategorię, od łatwego gdzie będą gorsze nagrody, aż do trudnego, gdzie nagrodą powiedzmy będzie kilof enchantowany np. wydajność 5, ponieważ teraźniejsze nagrody nie są jakieś oszałamiające.
Mam nadzieję, że rozważycie tę propozycję i zastanowicie się nad jakimiś zmianami. 
Pozderki, miłego dnia
Odpowiedz

#2

Fakt nie ma często osób z administracji na skyblocku. Moim zdaniem fajna propozycja, parkury podzielone na trudności były by fajny urozmaiceniem, spawn zostanie taki jaki jest, wątpie ze zostanie zmieniony, co do samej propozycji jestem za dodaniem trudności parkura.
2
Odpowiedz

#3

(17-06-2020, 13:48 PM)Wowochkin napisał(a): Fakt nie ma często osób z administracji na skyblocku. Moim zdaniem fajna propozycja, parkury podzielone na trudności były by fajny urozmaiceniem, spawn zostanie taki jaki jest, wątpie ze zostanie zmieniony, co do samej propozycji jestem za dodaniem trudności parkura.

Wiem, że nie zostanie zmieniony dlatego napisałem propozycję zmiany Język
Odpowiedz

#4

Eventy miały być, Lady chciała zorganizować lecz przez kilku graczy którzy niszczyli ciągle okolice spawnu endu Lady się wkurzyła i powiedziała że jak nie szanują pracy to nie będzie eventu. Też fakt że gra tam mniej osób, ale przecież na Creative też jest event. Tu niby też ale musi być ciekawa mapa która nadawała by się typowo na SkyBlock, a nie na piątkowy event. Ja miałem zbudować lecz odpuściłem sobie na tej edycji i będę budował na następnej. Administracja wchodzi głównie jak ktoś zgłosi łamanie regulaminu. Ale tak też widać różne osoby; Lady, Animek, Ewka, Redeq itd. nie każdy administrator lubi tryb SkyBlock i może woli przesiadywać tam. Ale nic na siłę, jeżeli ktoś nie ma nic do roboty na SkyBlock to nie warto. Na survival administracja spędza więcej czasu bo więcej graczy co się równa większą ilością obowiązków. To nie znaczy przecież od razu że SkyBlock jest zaniedbany. Spawn jest bardzo ładny, co najwyżej można nowe wyspy dodać i zmienić lekko wygląd. Dla mnie osobiście jest dobrze, a propozycja niepotrzebna. Ceny stałe to zły pomysł, ale lepiej już jak cena się zmieniała przy dużej ilości zakupów, ale o mniejsza liczbę niż ta co jest. Nieraz się zmienia z 2k na 3k. Jeszcze fajnie jakby co jakie czas resetowały się ceny przedmiotów na te początkowe. Nie wiem czy takie coś jest już. Więc jedyne co w tej propozycji to (prawie) popieram lekką aktualizacje dzialania mineshop, by ceny aż tak mocno się nie zmieniały.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#5

(17-06-2020, 13:53 PM)xKieras_ napisał(a): Eventy miały być, Lady chciała zorganizować lecz przez kilku graczy którzy niszczyli ciągle okolice spawnu endu Lady się wkurzyła i powiedziała że jak nie szanują pracy to nie będzie eventu. Też fakt że gra tam mniej osób, ale przecież na Creative też jest event. Tu niby też ale musi być ciekawa mapa która nadawała by się typowo na SkyBlock, a nie na piątkowy event. Ja miałem zbudować lecz odpuściłem sobie na tej edycji i będę budował na następnej. Administracja wchodzi głównie jak ktoś zgłosi łamanie regulaminu. Ale tak też widać różne osoby; Lady, Animek, Ewka, Redeq itd. nie każdy administrator lubi tryb SkyBlock i może woli przesiadywać tam. Ale nic na siłę, jeżeli ktoś nie ma nic do roboty na SkyBlock to nie warto. Na survival administracja spędza więcej czasu bo więcej graczy co się równa większą ilością obowiązków. To nie znaczy przecież od razu że SkyBlock jest zaniedbany. Spawn jest bardzo ładny, co najwyżej można nowe wyspy dodać i zmienić lekko wygląd. Dla mnie osobiście jest dobrze, a propozycja niepotrzebna. Ceny stałe to zły pomysł, ale lepiej już jak cena się zmieniała przy dużej ilości zakupów, ale o mniejsza liczbę niż ta co jest. Nieraz się zmienia z 2k na 3k. Jeszcze fajnie jakby co jakie czas resetowały się ceny przedmiotów na te początkowe. Nie wiem czy takie coś jest już. Więc jedyne co w tej propozycji to (prawie) popieram lekką aktualizacje dzialania mineshop, by ceny aż tak mocno się nie zmieniały.

Ale to nie muszą być eventy w endzie, to że gra tam mniej osób niż na survivalu/creative to nie oznacza, że skyblock ma być wykluczony. Wiesz na survivalu też jest ładny spawn a zmieni się. Propozycja jest imo(in my opinion) sensowna. Z cenami to przesada gdy ktoś wykupi kilka staków diamentów i przyjdzie ktoś kupić stak i musi zapłacić 50 tysięcy zamiast 9ciu. Ceny się zmieniają tylko po przerwie technicznej która jest o 4:00.
Odpowiedz

#6

Jak wspomniał wowo pomysł na trudności parkourów jest bardzo interesujący. Co do cen: jestem za ich mniejszą zmianą bo ceny stałe raczej nie są potrzebne. Spawn mógł by zostać lekko zmieniony ale nie jest to konieczne.
Odpowiedz

#7

(17-06-2020, 13:29 PM)Oskar_17 napisał(a): zdążyłem zauważyć, że serwer skyblock nie ma żadnego zainteresowania poprzez Administrację, fakt, że czasami wchodzi tu jakiś Administrator/Administratorka ale nic z tego, jakby Administracja przejmuje się tylko serwerem Survival a skyblock jest odcięty. 

To jest zupełna nieprawda. 

Cytat:Administracja wchodzi głównie jak ktoś zgłosi łamanie regulaminu. 

To też jest nieprawda.

Cytat:Wiesz na survivalu też jest ładny spawn a zmieni się.

To też jest nieprawda. Jeśli ktoś myśli, że w V edycji zmieni się spawn survivalu to tkwi w błędzie. Takich rzeczy nie buduje się tylko na rok.

Cytat:Więc propozycja brzmi tak: Chciałbym(Pewnie nie tylko ja) abyście zrobili na skyblocku czasem jakieś ciekawe eventy gdzie do wygrania będą różne rzeczy, minecoinsy.

Czasem są eventy o których piszesz.

Cytat:Doszły mnie również słuchy, że skyblock nie zostanie zmieniony. 

Co to znaczy, że skyblock nie zostanie zmieniony? Każdy serwer podlega zmianom i nie jest to określone konkretną datą, a proces zachodzący przez cały czas istnienia serwera. Skąd bierzesz informacje, które są tak nieprawdziwe?
Jak wiele jest aktualizacji / zmian, które nie są ukierunkowane na jeden wybrany serwer, a dotykają wielu serwerów na raz? Tego nie widzisz? 

Cytat:Dobrym posunięciem, byłaby chociaż zmiania spawnu

Proponujesz coś co jest w trakcie realizacji, nowy spawn powstaje od początku roku i jest w trakcie budowy. 

Cytat:Zmiana cen w mineshopie, na ceny stałe.

To byłby krok wstecz w rozwoju serwera i prosta droga do nadużyć przez graczy. Zaraz będą cuda z biznesami kręconymi na szmaragdach i innymi metodami na szybie miliony wykorzystujące niezmienność cen, znane z II edycji.

Cytat:Podzielić parkoury(Balony na spawnie skyblocku) na kategorię, od łatwego gdzie będą gorsze nagrody, aż do trudnego, gdzie nagrodą powiedzmy będzie kilof enchantowany np. wydajność 5, ponieważ teraźniejsze nagrody nie są jakieś oszałamiające.



Aktualizacja nagród za parkoury prowadzące do balonów też jest w planach.

Cytat: Jakieś konkursy, np. na najładniejszą wyspę, nie patrząc na miejsce w Topce wysp. 

To też jest w planach.


Wystarczy zapytać się administracji (najlepiej mnie / innych adminów ze względu na posiadanie większej ilości informacji) o to jak wygląda sytuacja i potem pomyśleć, czy warto tworzyć wątek w którym posądza się administrację o brak zainteresowania serwerem i proponować w większości coś co jest już przygotowywane.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#8

(17-06-2020, 14:46 PM)MiroTcz napisał(a):
(17-06-2020, 13:29 PM)Oskar_17 napisał(a): zdążyłem zauważyć, że serwer skyblock nie ma żadnego zainteresowania poprzez Administrację, fakt, że czasami wchodzi tu jakiś Administrator/Administratorka ale nic z tego, jakby Administracja przejmuje się tylko serwerem Survival a skyblock jest odcięty. 

To jest zupełna nieprawda. 

Cytat:Administracja wchodzi głównie jak ktoś zgłosi łamanie regulaminu. 

To też jest nieprawda.

Cytat:Wiesz na survivalu też jest ładny spawn a zmieni się.

To też jest nieprawda. Jeśli ktoś myśli, że w V edycji zmieni się spawn survivalu to tkwi w błędzie. Takich rzeczy nie buduje się tylko na rok.

Cytat:Więc propozycja brzmi tak: Chciałbym(Pewnie nie tylko ja) abyście zrobili na skyblocku czasem jakieś ciekawe eventy gdzie do wygrania będą różne rzeczy, minecoinsy.

Czasem są eventy o których piszesz.

Cytat:Doszły mnie również słuchy, że skyblock nie zostanie zmieniony. 

Co to znaczy, że skyblock nie zostanie zmieniony? Każdy serwer podlega zmianom i nie jest to określone konkretną datą, a proces zachodzący przez cały czas istnienia serwera. Skąd bierzesz informacje, które są tak nieprawdziwe?
Jak wiele jest aktualizacji / zmian, które nie są ukierunkowane na jeden wybrany serwer, a dotykają wielu serwerów na raz? Tego nie widzisz? 

Cytat:Dobrym posunięciem, byłaby chociaż zmiania spawnu

Proponujesz coś co jest w trakcie realizacji, nowy spawn powstaje od początku roku i jest w trakcie budowy. 

Cytat:Zmiana cen w mineshopie, na ceny stałe.

To byłby krok wstecz w rozwoju serwera i prosta droga do nadużyć przez graczy. Zaraz będą cuda z biznesami kręconymi na szmaragdach i innymi metodami na szybie miliony wykorzystujące niezmienność cen, znane z II edycji.

Cytat:Podzielić parkoury(Balony na spawnie skyblocku) na kategorię, od łatwego gdzie będą gorsze nagrody, aż do trudnego, gdzie nagrodą powiedzmy będzie kilof enchantowany np. wydajność 5, ponieważ teraźniejsze nagrody nie są jakieś oszałamiające.



Aktualizacja nagród za parkoury prowadzące do balonów też jest w planach.

Cytat: Jakieś konkursy, np. na najładniejszą wyspę, nie patrząc na miejsce w Topce wysp. 

To też jest w planach.


Wystarczy zapytać się administracji (najlepiej mnie / innych adminów ze względu na posiadanie większej ilości informacji) o to jak wygląda sytuacja i potem pomyśleć, czy warto tworzyć wątek w którym posądza się administrację o brak zainteresowania serwerem i proponować w większości coś co jest już przygotowywane.

1. Wiesz, to tylko moja opinia, jakoś nie często się tu coś dzieje
2. Mało członków Administracji wchodzi na Skyblocka by pograć sobie.
3. Kilka osób mi powiedziało, że spawn survivalu w stu procentach się zmieni.
4. Eventy typu? Póki co były tylko na survivalu i creativie
5.Nie zostanie zmieniony pod względem wyglądu(spawn, warpy). Póki co nic nowego na Skyblocku nie zauważyłemUśmiech
6.A skąd mam wiedzieć co jest w trakcie realizacji a co nie jest?.
7. Ceny nie muszą być stałe, mogą się zmieniać ale płacić 50 tysięcy za 64 diamenty to lekka przesada.


O nic nikogo nie posądzam, przedstawiam jak wygląda to z mojego punktu widzenia. Jak już mówiłem, skąd miałem wiedzieć, że dana rzecz jest w trakcie realizacji?

Chciałbym się jeszcze odnieść do tego co napisałem wyżej, żaden Administrator nic nie powiedział, o tym co jest w trakcie realizacji, co jest w planach. Chociażby napisać to na discordzie nikomu się nie chciało bo po co - z własnej woli oczywiście. Chyba, że jest to gdzieś napisane to nevermind
Odpowiedz

#9

Oskar nic na siłę. Nie każdy lubi SkyBlock z administracji a i tak 3/4 osób gra tam, może rzadko ale gra. Nikt na siłę nie usadzi kogoś bo ma tam grać.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#10

(17-06-2020, 15:40 PM)xKieras_ napisał(a): Oskar nic na siłę. Nie każdy lubi SkyBlock z administracji a i tak 3/4 osób gra tam, może rzadko ale gra. Nikt na siłę nie usadzi kogoś bo ma tam grać.

Ale ja nie mówię, że mają tam przymusowo grać. nie no 3/4 to za wiele.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości