Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odchodzę

#1

Hej, jak pewnie zauważyliście, jakiś czas temu kolorek fioletowy zmył mi się z nicku (jakby ktoś nie ogarniał-nie mam już moda), co  pomogło mi podjąć decyzję o rezygnacji z minecrafta. Nie zmienia to faktu, iż będę was czasami odwiedzać [Obrazek: tongue.gif] Całe składowisko moich itemów już mi się raczej nie przyda, więc trochę rozdałam bliższym mi graczom, trochę ukryłam na spawnie, ale resztę oddam osobie/osobom, które wygrają konkurs c;
Wszystkie informacje niezbędne do wzięcia udziału w konkursie pojawią się na dniach na http://stawikowo.blogspot.com/








Teraz czas na podziękowania ;v








Diaxik! Dzięki! Naprawdę świetnie się dogadywałyśmy, szkoda że tak późno się poznałyśmy ;c Dzięki za pomoc przy bossach, latanie [Obrazek: biggrin.gif] (if you know what i mean) Płacz ze śmiechu budowanie i inne takie [Obrazek: wink.gif]








New [Obrazek: smile.gif] Dzięki za te wspólnie spędzone chwile: budowanie, polowania, robienie itemów do walk... [Obrazek: biggrin.gif] I za Svipa oczywiście ! Love








Maci,dzięki za to, że zgodziłeś się wybudować bazę na wyspie [Obrazek: biggrin.gif] Będęzerkać jak ci idzie [Obrazek: tongue.gif] Dzięki za spotkanie! Może uda się to kiedyś powtórzyć? [Obrazek: tongue.gif]








Miro, Dzięki za miło spędzone chwile jeszcze na SH, za tą szansę na moda na początku mw i to, że nie słuchałeś mnie jak zastanawiałam się nad tym czy chciałabym kontynuować moją karierę vice admina, bo już pewnie by mnie tu dawno nie było [Obrazek: tongue.gif] Powodzenia w dalszym rozwijaniu serwera [Obrazek: smile.gif]








Ladyi Animek: dzięki za eventy i rozbieranie podwodnej świątyni [Obrazek: biggrin.gif]








Mari, dzięki za tą rozmowę na skype i zabawy Duży Uśmiech








Ziomeji KoteKU: Dzięki za wspólne zabawy w rodzinę itd [Obrazek: xd.gif] było śmiesznie [Obrazek: biggrin.gif]








Inq: Dzięki za plagi mobów i zmiany nicków [Obrazek: xd.gif]








Jethro dzięki za dobry handel Płacz ze śmiechu








Pola, dzięki, za to, że mimo że raczej nie dogadywałyśmy się jakoś świetnie, to zawsze mogłyśmy dobrze się wymienić Język










I ogólnie dziękuję wszystkim i życzę miłej gry Uśmiech
Pozdrawiam,
Stawcia
Odpowiedz

#2

Będę tęskniła szkrabie. 3maj się ciepło i odwiedzaj nas czasem Oczko
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#3

Boże, Stawcia D; Bardzo milo mi sie z Toba gralo, dzięki za prezent, za zabawę w rodzinę i policjantów Język, za mile spędzone chwile. Trzymaj się i życzę Ci rozwijania swego talentu i pasji. Przyjdź czasem, bo sie bez Ciebie zanudzimy Uśmiech Lubie Cie bardzo, papa... Nie zapomnę o Tobie :cry:
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#4

Dzięki Ziomej, będę Was odwiedzać, bo jak nie to mnie diax zamorduje Płacz ze śmiechu  A poza tym też będę tęsknić ;c ale kiedyś się trzeba oderwać od kompa...

2 lata na można powiedzieć 1 serwie mi wystarczą Płacz ze śmiechu na razie ... Duży Uśmiech
Odpowiedz

#5

Dzięki za Twoją obecność tutaj i współpracę przez ponad 2 lata. Jesteś tu zawsze mile widziana.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#6

Dzięki, mam nadzieję że wrócisz mój najlepszy partnerze biznesowy Płacz ze śmiechu
Odpowiedz

#7

Pomimo ,że Cb słabo znam , lub prawie w ogóle chcę Ci podziękować za to ,że mogłam Ci pomóc w evencie ( wiesz te skrzynki ) i za 3 skorupy shulkera Uśmiech  TRZYMAJ SIE
Odpowiedz

#8

Bardzo miło się z tobą grało Uśmiech Żegnaj

Odpowiedz

#9

Bywaj "Królowo Świętych Wód". Postaram się dokończyć siedzibę. Trzymaj się i powodzenia na szlaku.
Odpowiedz

#10

Stawiś... Szkoda, że odchodzisz ;c Bardzo fajna z Ciebie osoba, nie zapomnę tych zabaw w rodzinę itp. Płacz ze śmiechu Fajnie, że będziesz czasem wpadać Duży Uśmiech
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości